Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Miercuri, 25 iunie 2014

Program si rezultate pentru ziua de miecuri 25.06.2014 - actualizare permanenta

Autor: Federatia Romana de Baschet

  Terenul 1 - Carol    
Miercuri      
15:00 B.C. Olimpic - 1 Baia Mare A.C.S. Labradors - Gladius Targu Mures 23 - 18
16:00 C.S. Dinamo - C.S.S. nr 6 - 1 Bucuresti A.C.S. Tonika - 1 Pucioasa 32 - 31
17:00 C.S. Phoenix - 1 Galati A.C.S. Sevlar - 1 Ploiesti 15 - 16
18:00 C.S.U. Brasov Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti 22 - 7
19:00 C.S. Olimpia Bucuresti - F C.S. Phoenix Galati - F 28 - 8
  Terenul 2 - Carol    
Miercuri      
15:00 C.S.U. Asesoft Junior - 1 Ploiesti  C.S.S. Sibiu 60 - 2
16:00 C.S. Fly OC Constanta A.C.S. Dan Dacian - 1 Bucuresti 8 - 26
17:00 A.C.S. Eco Sport Team Sibiu C.S.S. Alexandria 8 - 16
18:00 A.C.S. Baller -2 Bucuresti L.P.S. - C.S.U. - 3 Pitesti 4 - 23
19:00 C.B.C. Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea -F A.C.S. Eko-Sighet Sighetul Marmatiei - F 11 - 8
  Terenul 3 - Carol    
Miercuri      
15:00 A.C.S. Iced Bucuresti A.C.S. For You - Speranta - 1 Cluj Napoca 43 - 32
16:00 C.S.S. nr. 5 Bucuresti C.S. U-Mobitelco - 4 Cluj Napoca 52 - 1
17:00 A.C.S. 4 Sports Bucuresti A.C.S. Viitorul Bucuresti 32 - 27
18:00 C.S. U-Mobitelco - 1 Cluj Napoca C.S.U. Sibiu 59 - 13
19:00 Gimnaziul Al Ceusianu - C.S.S. Reghin - F C.S. Teleorman Alexandria - F 23 - 15
  Terenul 4 - Carol    
Miercuri      
15:00 C.S.S. nr. 4 - 1 Bucuresti A.B.C. Laguna - 1 Bucuresti 22 - 41
16:00 L.P.S. Bihorul Oradea A.C.S. For You - Speranta - 2 Cluj Napoca 31 - 0
17:00 C.S.S. Bega Timisoara - F L.P.S. Arad - F 14 - 4
18:00 C.S. Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti - F C.S.S.  Brasovia Brasov - F 17 - 7
19:00 B.C. Slam -1 Bucuresti - F A.C.S. B.C. Sirius Targu Mures - F 16 - 4
  Terenul 5 - Carol    
Miercuri      
15:00 B.C. Olimpic - 2 Baia Mare A.C.S. Comets - 2 Bucuresti 5 - 21
16:00 C.S.S. Craiova - F C.S.U. Brasov - F 7 - 13
       
  Terenul 6 - Cuza    
Miercuri      
15:00 C.S. Otopeni A.C.S. Leii Bucuresti  43 - 17
16:00 C.S. Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti C.S. Admar - 1 Costinesti 11 - 26
17:00 C.S.S. nr. 6 Bucuresti - F A.C.S. For You - Speranta Cluj Napoca - F 42 - 22
18:00 A.C.S. KSE Targu Secuiesc - F C.S. B.C. Heroes Cluj Napoca - F 28 - 23
19:00 A.B.C. Laguna - 2 Bucuresti A.C.S. Comets - 1 Bucuresti 6 - 14
       
  Terenul 7 - Cuza    
Miercuri      
15:00 A.C.S. B.C. Lions - 1 Craiova A.S.B.C. Maris Targu Mures  18 - 22
16:00 C.S. Admar - 2 Costinesti A.C.S. Royal Sport Club - 1 Craiova 7 - 19
17:00 C.S. Temerarii Calarasi C.S. Dinamo - C.S.S. nr 6 - 2 Bucuresti 12 - 4
18:00 C.S. Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti A.C.S. Royal Sport Club - 2 Craiova 21 - 2
19:00 C.S. Phoenix - 2 Galati C.S.U. Asesoft Junior - 4 Ploiesti  22 - 3
  Terenul 8 - Buzesti    
Miercuri      
15:00 C.S. A. Axiopolis Sport Cernavoda B.C. Slam -1 Bucuresti 5 - 35
16:00 A.C.S. Eko-Sighet Sighetul Marmatiei A.C.S. Sevlar - 2 Ploiesti 21 - 20
17:00 B.C. Slam -2 Bucuresti - F A.C.S. Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 9 - 7
18:00 A.C.S. AS 30 Bucuresti A.C.S. Tonika - 2 Pucioasa 8 - 16
19:00 L.P.S. - C.S.U. - 1 Pitesti A.C.S. Dan Dacian - 3 Bucuresti 9 - 16

Terenul 9 - Buzesti    
Miercuri      
15:00 A.B.C. Together Targu Mures A.C.S. Ionut Dragusin Ingerii Baniei - 1 Craiova 34 - 19
16:00 B.C. Slam -2 Bucuresti C.S.S. Craiova 15 - 18
17:00 C.S.U. Asesoft Junior Ploiesti - F L.P.S. Alba Iulia - F 7 - 21
18:00 C.S.S. nr. 4 - 2 Bucuresti A.S.C. Lucky Dragons Targu Mures 10 - 35
19:00 C.S. U-Mobitelco - 2 Cluj Napoca C.S. Phoenix - 2 Constanta 15 - 5
  Terenul 10 - Buzesti    
Miercuri      
15:00 C.S.S. Sfantu Gheorghe C.S. U-Mobitelco - 3 Cluj Napoca 28 - 6
16:00 C.S.U. Asesoft Junior - 3 Ploiesti  A.B.C. Galactica Brasov 9 - 44
17:00 C.S.S. Sibiu - F C.S.S. Sfantu Gheorghe - F 13 - 0
18:00 A.C.S. B.C. Lions - 2 Craiova C.S. Trumph Radauti 8 - 13
19:00 C.S. Phoenix - 1 Constanta A. Solaris Sporting Club - 1 Ploiesti 14 - 9
  Terenul 11 - Vointa/CSS    
Miercuri      
15:00 A.C.S. Baller -1 Bucuresti C.S.U. Asesoft Junior - 2 Ploiesti  20 - 4
16:00 C.S.S. Targoviste C.S.S. Targu Jiu  11 - 13
17:00 C.S.S. nr. 5 Bucuresti - F L. Alexandru Papiu Ilarian Dej - F 4 - 18
18:00 A.C.S. Ionut Dragusin Ingerii Baniei - 2 Craiova A.C.S. Dan Dacian - 2 Bucuresti 11 - 19
19:00 A.C.S. Juniors Craiova A. Solaris Sporting Club - 2 Ploiesti 11 - 31

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.