Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Joi, 26 iunie 2014

Program si rezultate pentru ziua de joi 26.06.2014 - actualizare permanenta

Autor: Federatia Romana de Baschet

  Terenul 1 - Carol    
Joi      
8:30 C.S. U-Mobitelco - 4 Cluj Napoca A.C.S. Iced Bucuresti 11 - 26
9:30 A.C.S. For You - Speranta - 1 Cluj Napoca C.S.S. nr. 5 Bucuresti 6 - 37
10:30 C.S.S.  Brasovia Brasov - F C.S.S. Bega Timisoara - F 8 - 20
11:30 L.P.S. Arad - F C.S. Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti - F 16 - 15
12:30 A.C.S. Dan Dacian - 1 Bucuresti C.S.U. Asesoft Junior - 1 Ploiesti 7 - 15
Joi      
15:30 A.C.S. For You - Speranta - 2 Cluj Napoca A.B.C. Laguna - 1 Bucuresti 2 - 42
16:30 C.S.S. nr. 4 - 1 Bucuresti L.P.S. Bihorul Oradea 29 - 28
17:30 A.C.S. Dan Dacian - 1 Bucuresti C.S.S. Sibiu 29 - 4
18:30 C.S.U. Asesoft Junior - 1 Ploiesti C.S. Fly OC Constanta 36 - 4
19:30 C.S. U-Mobitelco - 4 Cluj Napoca A.C.S. For You - Speranta - 1 Cluj Napoca 34 - 30
  Terenul 2 - Carol    
Joi      
8:30 A.C.S. For You - Speranta - 2 Cluj Napoca C.S.S. nr. 4 - 1 Bucuresti 6 - 63
9:30 A.B.C. Laguna - 1 Bucuresti L.P.S. Bihorul Oradea 38 - 27
10:30 C.S. B.C. Heroes Cluj Napoca - F C.S.S. nr. 6 Bucuresti - F 11 - 32
11:30 A.C.S. For You - Speranta Cluj Napoca - F A.C.S. KSE Targu Secuiesc - F 8 - 37
12:30 C.S.S. Sibiu C.S. Fly OC Constanta 17 - 2
Joi      
15:30 C.S.S.  Brasovia Brasov - F L.P.S. Arad - F 12 - 22
16:30 C.S.S. Bega Timisoara - F C.S. Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti - F 18 -12
17:30 C.S. Admar - 1 Costinesti A.C.S. Leii Bucuresti 22 - 7
18:30 C.S. Otopeni C.S. Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti 32 - 10
19:30 A.C.S. Iced Bucuresti C.S.S. nr. 5 Bucuresti 8 - 45
  Terenul 3 - Carol    
Joi      
8:30 C.S. Admar - 1 Costinesti C.S. Otopeni 27 - 36
9:30 A.C.S. Leii Bucuresti C.S. Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti 7 - 17
10:30 A.C.S. Eko-Sighet Sighetul Marmatiei - F C.S. Olimpia Bucuresti - F 3 - 32
11:30 C.S. Phoenix Galati - F C.B.C. Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea -F 27 - 18
12:30 A.C.S. Tonika - 1 Pucioasa B.C. Olimpic - 1 Baia Mare 42 - 6
Joi      
15:30 C.S. B.C. Heroes Cluj Napoca - F A.C.S. For You - Speranta Cluj Napoca - F 29 - 28
16:30 C.S.S. nr. 6 Bucuresti - F A.C.S. KSE Targu Secuiesc - F 34 - 16
17:30 Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti A.C.S. Sevlar - 1 Ploiesti 11 - 26
18:30 C.S. Phoenix - 1 Galati C.S.U. Brasov 23 - 14
19:30 A.C.S. Tonika - 1 Pucioasa A.C.S. Labradors - Gladius Targu Mures 32 - 14
  Terenul 4 - Carol    
Joi      
8:30 Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti C.S. Phoenix - 1 Galati 6 - 19
9:30 A.C.S. Sevlar - 1 Ploiesti C.S.U. Brasov 11 - 10
10:30 A.C.S. B.C. Sirius Targu Mures - F Gimnaziul Al Ceusianu - C.S.S. Reghin - F 9 - 19
11:30 C.S. Teleorman Alexandria - F B.C. Slam -1 Bucuresti - F 4 - 16
12:30 A.C.S. Labradors - Gladius Targu Mures C.S. Dinamo - C.S.S. nr 6 - 1 Bucuresti 9 - 26
Joi      
15:30 A.C.S. Eko-Sighet Sighetul Marmatiei - F C.S. Phoenix Galati - F 13 - 27
16:30 C.S. Olimpia Bucuresti - F C.B.C. Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea -F 39 - 14
17:30 L.P.S. - C.S.U. - 3 Pitesti C.S.S. Alexandria 29 - 4
18:30 A.C.S. Eco Sport Team Sibiu A.C.S. Baller -2 Bucuresti 12 - 5
19:30 B.C. Olimpic - 1 Baia Mare C.S. Dinamo - C.S.S. nr 6 - 1 Bucuresti 12 - 47
  Terenul 5 - Carol    
Joi      
8:30 C.S. Dinamo - C.S.S. nr 6 - 2 Bucuresti C.S. Admar - 2 Costinesti 3 - 11
9:30 A.C.S. Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F C.S.S. Sfantu Gheorghe - F  
Joi      
15:30 C.S.U. Asesoft Junior - 4 Ploiesti A.C.S. Comets - 2 Bucuresti 2 - 40
16:30 C.S.U. Asesoft Junior Ploiesti - F C.S.S. nr. 5 Bucuresti - F 4 - 38
  Terenul 6 - Cuza    
Joi      
8:30 L.P.S. - C.S.U. - 3 Pitesti A.C.S. Eco Sport Team Sibiu 26 - 4
9:30 C.S.S. Alexandria A.C.S. Baller -2 Bucuresti 20 - 9
10:30 C.S.U. Sibiu A.C.S. 4 Sports Bucuresti 10 - 34
11:30 A.C.S. Viitorul Bucuresti C.S. U-Mobitelco - 1 Cluj Napoca 28 - 35
12:30 A.S.B.C. Maris Targu Mures C.S. Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti 19 - 7
Joi      
15:30 A.C.S. B.C. Sirius Targu Mures - F C.S. Teleorman Alexandria - F 16 - 35
16:30 Gimnaziul Al Ceusianu - C.S.S. Reghin - F B.C. Slam -1 Bucuresti - F 25 - 30
17:30 C.S.U. Sibiu A.C.S. Viitorul Bucuresti 10 - 45
18:30 A.C.S. 4 Sports Bucuresti C.S. U-Mobitelco - 1 Cluj Napoca 37 - 35
19:30 B.C. Olimpic - 2 Baia Mare C.S. Phoenix - 2 Galati 3 - 20
  Terenul 7 - Cuza    
Joi      
8:30 A.C.S. Royal Sport Club - 1 Craiova C.S. Temerarii Calarasi 31 - 7
9:30 A.C.S. Comets - 1 Bucuresti A.C.S. Sto-Mart Iasi 8 - 39
10:30 C.S.U. Asesoft Junior - 4 Ploiesti B.C. Olimpic - 2 Baia Mare 6 - 27
11:30 A.C.S. Comets - 2 Bucuresti C.S. Phoenix - 2 Galati 28 - 8
12:30 A.C.S. Royal Sport Club - 2 Craiova A.C.S. B.C. Lions - 1 Craiova 3 - 49
Joi      
15:30 A.S.B.C. Maris Targu Mures A.C.S. Royal Sport Club - 2 Craiova 35 - 1
16:30 C.S. Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti A.C.S. B.C. Lions - 1 Craiova 5 - 14
17:30 C.S. Dinamo - C.S.S. nr 6 - 2 Bucuresti A.C.S. Royal Sport Club - 1 Craiova 9 - 22
18:30 C.S. Admar - 2 Costinesti C.S. Temerarii Calarasi 17 - 3
19:30 A.C.S. Sto-Mart Iasi A.B.C. Laguna - 2 Bucuresti 36 - 15
  Terenul 8 - Buzesti    
Joi      
8:30 L.P.S. Alba Iulia - F B.C. Slam -2 Bucuresti - F 12 - 4
9:30 C.S.S. Targu Jiu A.C.S. Baller -1 Bucuresti 12 - 25
10:30 C.S.U. Asesoft Junior - 2 Ploiesti C.S.S. Targoviste 10 - 24
11:30 A. Solaris Sporting Club - 2 Ploiesti A.C.S. Ionut Dragusin Ingerii Baniei - 2 Craiova 21 - 5
12:30 A.C.S. Dan Dacian - 2 Bucuresti A.C.S. Juniors Craiova 17 - 4
Joi      
15:30 A.C.S. Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F L.P.S. Alba Iulia - F 3 - 9
16:30 A.S.C. Lucky Dragons Targu Mures C.S. Phoenix - 2 Constanta 12 - 41
17:30 C.S.S. nr. 4 - 2 Bucuresti C.S. U-Mobitelco - 2 Cluj Napoca 3 - 29
18:30 C.S.S. Craiova A.C.S. Ionut Dragusin Ingerii Baniei - 1 Craiova 9 - 23
19:30 A.B.C. Together Targu Mures B.C. Slam -2 Bucuresti 35 - 8
  Terenul 9 - Buzesti    
Joi      
8:30 L. Alexandru Papiu Ilarian Dej - F C.S.S. Sibiu - F 7 - 3
9:30 B.C. Slam -1 Bucuresti A.C.S. Eko-Sighet Sighetul Marmatiei 30 - 8
10:30 A.C.S. Sevlar - 2 Ploiesti C.S. A. Axiopolis Sport Cernavoda 24 - 8
11:30 A.C.S. Dan Dacian - 3 Bucuresti A.C.S. AS 30 Bucuresti 11 - 10
12:30 A.C.S. Tonika - 2 Pucioasa L.P.S. - C.S.U. - 1 Pitesti 5 - 8
Joi      
15:30 B.C. Slam -2 Bucuresti - F C.S.S. Craiova - F 6 - 12
16:30 A. Solaris Sporting Club - 1 Ploiesti C.S. Trumph Radauti 8 - 18
17:30 A.C.S. B.C. Lions - 2 Craiova C.S. Phoenix - 1 Constanta 3 - 2
18:30 A.B.C. Galactica Brasov C.S. U-Mobitelco - 3 Cluj Napoca 14 - 9
19:30 C.S.S. Sfantu Gheorghe C.S.U. Asesoft Junior - 3 Ploiesti 30 - 4
  Terenul 10 - Buzesti    
Joi      
8:30 C.S.S. Craiova - F C.S.U. Asesoft Junior Ploiesti - F 17 - 6
9:30 C.S.S. Craiova A.B.C. Together Targu Mures 4 - 20
10:30 A.C.S. Ionut Dragusin Ingerii Baniei - 1 Craiova B.C. Slam -2 Bucuresti 34 - 19
11:30 C.S. Phoenix - 2 Constanta C.S.S. nr. 4 - 2 Bucuresti 13 - 15
12:30 A.S.C. Lucky Dragons Targu Mures C.S. U-Mobitelco - 2 Cluj Napoca 21 - 11
Joi      
15:30 C.S.S. Sfantu Gheorghe - F L. Alexandru Papiu Ilarian Dej - F 3 - 38
16:30 A. Solaris Sporting Club - 2 Ploiesti A.C.S. Dan Dacian - 2 Bucuresti 15 - 16
17:30 A.C.S. Ionut Dragusin Ingerii Baniei - 2 Craiova A.C.S. Juniors Craiova 29 -0
18:30 C.S.S. Targu Jiu C.S.U. Asesoft Junior - 2 Ploiesti 31 -14
19:30 A.C.S. Baller -1 Bucuresti C.S.S. Targoviste 19 - 13
  Terenul 11 - Vointa/CSS    
Joi      
8:30 C.S.U. Brasov - F C.S.S. nr. 5 Bucuresti - F 23 - 15
9:30 A.B.C. Galactica Brasov C.S.S. Sfantu Gheorghe 18 - 24
10:30 C.S. U-Mobitelco - 3 Cluj Napoca C.S.U. Asesoft Junior - 3 Ploiesti 32 - 4
11:30 A. Solaris Sporting Club - 1 Ploiesti A.C.S. B.C. Lions - 2 Craiova 4 - 11
12:30 C.S. Trumph Radauti C.S. Phoenix - 1 Constanta 6 - 14
Joi      
15:30 C.S.S. Sibiu - F C.S.U. Brasov - F 8 - 15
16:30 A.C.S. Dan Dacian - 3 Bucuresti A.C.S. Tonika - 2 Pucioasa 14 - 13
17:30 A.C.S. AS 30 Bucuresti L.P.S. - C.S.U. - 1 Pitesti 16 - 9
18:30 B.C. Slam -1 Bucuresti A.C.S. Sevlar - 2 Ploiesti Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.