Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Vineri, 27 iunie 2014

Program si rezultate pentru ziua de vineri 27.06.2014 - actualizare permanenta

Autor: Federatia Romana de Baschet

Programul fazei a III- a valabil pentru zilele de vineri si sambata poate fi accesat aici.

    Terenul 1 - Carol      
  Vineri      Scor  
1 F 8:30 C.S.U. Asesoft Junior Ploiesti - F B.C. Slam -2 Bucuresti - F 2 19
2 F 9:30 C.S.S. Bega Timisoara - F Gimnaziul Al Ceusianu - C.S.S. Reghin - F 12
5
3 F 10:30 C.S.S. nr. 6 Bucuresti - F C.S. Phoenix Galati - F 33
18
4 11:30 C.S. Dinamo - C.S.S. nr 6 - 1 Bucuresti C.S.U. Asesoft Junior - 1 Ploiesti  24 28
5 12:30 C.S.S. nr. 5 Bucuresti A.B.C. Laguna - 1 Bucuresti 28 38
  Vineri      Scor  
F 15:30 L. Alexandru Papiu Ilarian Dej - F C.S.U. Brasov - F 22
16
S4 16:30 C.S. Dinamo - C.S.S. nr 6 - 1 Bucuresti C.S.S. nr. 5 Bucuresti 43
23
S3 17:30 A.C.S. Sevlar - 1 Ploiesti L.P.S. - C.S.U. - 3 Pitesti 9 25
S2 18:30 C.S.U. Asesoft Junior - 1 Ploiesti A.B.C. Laguna - 1 Bucuresti 26
23
S1 19:30 C.S. Otopeni A.C.S. 4 Sports Bucuresti 28 36
    Terenul 2 - Carol      
  Vineri      Scor  
6 F 8:30 C.S.S. Craiova - F A.C.S. Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 15
6
7 F 9:30 C.S. Olimpia Bucuresti - F A.C.S. KSE Targu Secuiesc - F 37
18
8 F 10:30 B.C. Slam -1 Bucuresti - F L.P.S. Arad - F 21 28
9 11:30 C.S. Otopeni A.C.S. Sevlar - 1 Ploiesti 37
15
10 12:30 L.P.S. - C.S.U. - 3 Pitesti A.C.S. 4 Sports Bucuresti 9 29
  Vineri      Scor  
F 15:30 C.S.S. Sfantu Gheorghe - F C.S.S. nr. 5 Bucuresti - F 4 23
S8 F 16:30 Gimnaziul Al Ceusianu - C.S.S. Reghin - F C.S. Phoenix Galati - F 16 24
S7 F 17:30 A.C.S. KSE Targu Secuiesc - F B.C. Slam -1 Bucuresti - F 41
21
S6 F 18:30 C.S.S. Bega Timisoara - F C.S.S. nr. 6 Bucuresti - F 13 22
S5 F 19:30 C.S. Olimpia Bucuresti - F L.P.S. Arad - F 40
10
    Terenul 3 - Carol      
  Vineri      Scor  
11 F 8:30 C.S.S. nr. 5 Bucuresti - F C.S.S. Sibiu - F 14
16
12 F 9:30 C.S. Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti - F A.C.S. B.C. Sirius Targu Mures - F 29
14
13 F 10:30 C.S. B.C. Heroes Cluj Napoca - F A.C.S. Eko-Sighet Sighetul Marmatiei - F 30
8
14 11:30 B.C. Slam -1 Bucuresti A.B.C. Together Targu Mures 29
26
15 12:30 C.S.S. Sfantu Gheorghe A.C.S. Baller -1 Bucuresti 16
6
  Vineri      Scor  
F 15:30 L.P.S. Alba Iulia - F C.S.S. Craiova - F 9 12
S12 16:30 A.B.C. Together Targu Mures A.C.S. Baller -1 Bucuresti 38 40
S11 17:30 A.C.S. Dan Dacian - 3 Bucuresti A.C.S. Dan Dacian - 2 Bucuresti 21 24
S10 18:30 B.C. Slam -1 Bucuresti C.S.S. Sfantu Gheorghe 26
10
S9 19:30 A.S.C. Lucky Dragons Targu Mures C.S. Phoenix - 1 Constanta 22
10
    Terenul 4 - Carol      
  Vineri      Scor  
16 F 8:30 C.S.U. Brasov - F C.S.S. Sfantu Gheorghe - F 15
9
17 F 9:30 C.B.C. Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea -F A.C.S. For You - Speranta Cluj Napoca - F 18 19
18 F 10:30 C.S. Teleorman Alexandria - F C.S.S.  Brasovia Brasov - F 13 14
19 11:30 A.C.S. Dan Dacian - 3 Bucuresti A.S.C. Lucky Dragons Targu Mures 13 34
20 12:30 C.S. Phoenix - 1 Constanta A.C.S. Dan Dacian - 2 Bucuresti 27
15
  Vineri      Scor  
F 15:30 A.C.S. Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F C.S.U. Asesoft Junior Ploiesti - F 16
4
S16 F 16:30 A.C.S. B.C. Sirius Targu Mures - F A.C.S. Eko-Sighet Sighetul Marmatiei - F 14
6
S15 F 17:30 C.B.C. Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea -F C.S. Teleorman Alexandria - F 11
7
S14 F 18:30 C.S. Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti - F C.S. B.C. Heroes Cluj Napoca - F 14
13
S13 F 19:30 A.C.S. For You - Speranta Cluj Napoca - F C.S.S.  Brasovia Brasov - F 2 11
    Terenul 5 - Carol      
  Vineri      Scor  
51 F 8:30 L.P.S. Alba Iulia - F L. Alexandru Papiu Ilarian Dej - F 6 12
52 9:30 A.B.C. Laguna - 2 Bucuresti C.S.U. Asesoft Junior - 4 Ploiesti  40
2
53 10:30 B.C. Olimpic - 2 Baia Mare Sta    
  Vineri      Scor  
F 15:30 B.C. Slam -2 Bucuresti - F C.S.S. Sibiu - F 11 22
S43 16:30 C.S.U. Asesoft Junior - 4 Ploiesti C.S. Dinamo - C.S.S. nr 6 - 2 Bucuresti 14 25
S44 17:30 A.C.S. Royal Sport Club - 2 Craiova Sta    
    Terenul 6 - Cuza      
  Vineri      Scor  
41 8:30 C.S. Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti C.S. Dinamo - C.S.S. nr 6 - 2 Bucuresti 38
5
42 9:30 C.S. A. Axiopolis Sport Cernavoda B.C. Slam -2 Bucuresti 15 16
43 10:30 C.S.U. Asesoft Junior - 3 Ploiesti  C.S.U. Asesoft Junior - 2 Ploiesti  5 31
44 11:30 A.C.S. Labradors - Gladius Targu Mures C.S. Fly OC Constanta 20 33
45 12:30 A.C.S. For You - Speranta - 1 Cluj Napoca A.C.S. For You - Speranta - 2 Cluj Napoca 37
34
  Vineri      Scor  
S41 15:30 B.C. Olimpic Baia Mare C.S. Temerarii Calarasi 11
10
S36 16:30 Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti A.C.S. Baller -2 Bucuresti 23
18
S35 17:30 A.C.S. For You - Speranta - 2 Cluj Napoca A.C.S. Labradors - Gladius Targu Mures 26
15
S34 18:30 A.C.S. Leii Bucuresti C.S.U. Sibiu 22
15
S33 19:30 A.C.S. For You - Speranta - 1 Cluj Napoca C.S. Fly OC Constanta 28 33
    Terenul 7 - Cuza      
  Vineri      Scor  
46 8:30 C.S. Temerarii Calarasi A.C.S. Royal Sport Club - 2 Craiova 24 4
47 9:30 L.P.S. - C.S.U. - 1 Pitesti C.S. Phoenix - 2 Constanta 34
8
49 10:30 A.C.S. Leii Bucuresti Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti 25
15
50 11:30 A.C.S. Baller -2 Bucuresti C.S.U. Sibiu 16 28
48 12:30 A. Solaris Sporting Club - 1 Ploiesti A.C.S. Juniors Craiova 19
3
  Vineri      Scor  
S42 15:30 A.B.C. Laguna - 2 Bucuresti C.S. Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti 11 15
S40 16:30 A.C.S. Juniors Craiova C.S. Phoenix - 2 Constanta 2 23
S39 17:30 C.S.U. Asesoft Junior - 3 Ploiesti C.S. A. Axiopolis Sport Cernavoda 1 33
S38 18:30 A. Solaris Sporting Club - 1 Ploiesti L.P.S. - C.S.U. - 1 Pitesti 4 22
S37 19:30 C.S.U. Asesoft Junior - 2 Ploiesti B.C. Slam -2 Bucuresti 13 29
    Terenul 8 - Buzesti      
  Vineri      Scor  
25 8:30 A.C.S. Iced Bucuresti C.S.S. nr. 4 - 1 Bucuresti 6 34
22 9:30 A.C.S. Eko-Sighet Sighetul Marmatiei A.C.S. Ionut Dragusin Ingerii Baniei - 1 Craiova 15 22
23 10:30 A.B.C. Galactica Brasov C.S.S. Targu Jiu 34
20
24 11:30 A.C.S. Tonika - 1 Pucioasa A.C.S. Dan Dacian - 1 Bucuresti 25
7
21 12:30 A.C.S. Comets - 2 Bucuresti A.C.S. Comets - 1 Bucuresti 7 14
  Vineri      Scor  
S19 15:30 A.C.S. Iced Bucuresti A.C.S. Dan Dacian - 1 Bucuresti 9 22
S45 16:30 A.C.S. Comets - 1 Bucuresti A.C.S. B.C. Lions - 1 Craiova 15
13
S20 17:30 C.S. Phoenix - 1 Galati C.S.S. Alexandria 28
11
S18 18:30 C.S. Admar - 1 Costinesti C.S. U-Mobitelco - 1 Cluj Napoca 23 32
S17 19:30 C.S.S. nr. 4 - 1 Bucuresti A.C.S. Tonika - 1 Pucioasa 16 23
    Terenul 9 - Buzesti      
  Vineri      Scor  
26 8:30 A.C.S. Sto-Mart Iasi C.S. Phoenix - 2 Galati 22
8
27 9:30 A.C.S. Tonika - 2 Pucioasa C.S. U-Mobitelco - 2 Cluj Napoca 8 30
28 10:30 C.S. Trumph Radauti A. Solaris Sporting Club - 2 Ploiesti 8 10
29 11:30 C.S. Admar - 1 Costinesti C.S. Phoenix - 1 Galati 30
16
30 12:30 C.S.S. Alexandria C.S. U-Mobitelco - 1 Cluj Napoca 6 25
  Vineri      Scor  
S46 15:30 A.C.S. Sto-Mart Iasi A.S.B.C. Maris Targu Mures 29
18
S24 16:30 C.S. Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti A.C.S. Eco Sport Team Sibiu 18
10
S23 17:30 C.S. U-Mobitelco - 4 Cluj Napoca C.S.S. Sibiu 11 21
S22 18:30 C.S.U. Brasov A.C.S. Viitorul Bucuresti 11 23
S21 19:30 L.P.S. Bihorul Oradea B.C. Olimpic - 1 Baia Mare 36
19
    Terenul 10 - Buzesti      
  Vineri      Scor  
31 8:30 A.S.B.C. Maris Targu Mures C.S. Admar - 2 Costinesti 29
6
32 9:30 A.C.S. Sevlar - 2 Ploiesti C.S.S. Craiova 29
7
33 10:30 C.S. U-Mobitelco - 3 Cluj Napoca C.S.S. Targoviste 11 13
34 11:30 B.C. Olimpic - 1 Baia Mare C.S.S. Sibiu 20
14
35 12:30 C.S. U-Mobitelco - 4 Cluj Napoca L.P.S. Bihorul Oradea 14 34
  Vineri      Scor  
S47 15:30 A.C.S. Comets - 2 Bucuresti A.C.S. Royal Sport Club - 1 Craiova 13 19
S28 16:30 C.S. Trumph Radauti A.C.S. Tonika - 2 Pucioasa 36
14
S27 17:30 C.S.S. Targu Jiu A.C.S. Eko-Sighet Sighetul Marmatiei 26 27
S26 18:30 A. Solaris Sporting Club - 2 Ploiesti C.S. U-Mobitelco - 2 Cluj Napoca 13 20
S25 19:30 A.B.C. Galactica Brasov A.C.S. Ionut Dragusin Ingerii Baniei - 1 Craiova 18 31
    Terenul 11 - Vointa/CSS      
  Vineri      Scor  
36 8:30 A.C.S. Royal Sport Club - 1 Craiova A.C.S. B.C. Lions - 1 Craiova 10 15
37 9:30 A.C.S. AS 30 Bucuresti C.S.S. nr. 4 - 2 Bucuresti 15
5
38 10:30 A.C.S. B.C. Lions - 2 Craiova A.C.S. Ionut Dragusin Ingerii Baniei - 2 Craiova 18
6
39 11:30 C.S. Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti C.S.U. Brasov 16 20
40 12:30 A.C.S. Eco Sport Team Sibiu A.C.S. Viitorul Bucuresti 13 23
  Vineri      Scor  

15:30 C.S. Phoenix - 2 Galati C.S. Admar - 2 Costinesti 11 14
S32 16:30 A.C.S. Ionut Dragusin Ingerii Baniei - 2 Craiova C.S.S. nr. 4 - 2 Bucuresti 15
9
S31 17:30 C.S. U-Mobitelco - 3 Cluj Napoca C.S.S. Craiova 10 25
S30 18:30 A.C.S. B.C. Lions - 2 Craiova A.C.S. AS 30 Bucuresti 18
15
S29 19:30 C.S.S. Targoviste A.C.S. Sevlar - 2 Ploiesti 4 28

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.