Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Sambata, 28 iunie 2014

Programul jocurilor din ziua de sambata 28.06.2014

Autor: Federatia Romana de Baschet

    Terenul 1 - Carol      
  Sambata     Scor  
X51 F 8:30 B.C. Slam -2 Bucuresti - F C.S.S. Sibiu - F 7 19
X49 F 9:30 C.S.S. Craiova - F L. Alexandru Papiu Ilarian Dej - F 9 38
X7 10:30 A.C.S. Sevlar - 1 Ploiesti C.S.S. nr. 5 Bucuresti 20 24
X 5 11:30 L.P.S. - C.S.U. - 3 Pitesti C.S. Dinamo - C.S.S. nr 6 - 1 Bucuresti 18 46
X3 12:30 C.S. Otopeni A.B.C. Laguna - 1 Bucuresti 40
23
X2 F 13:30 C.S. Olimpia Bucuresti - F C.S.S. nr. 6 Bucuresti - F 23
16
X1 14:30 A.C.S. 4 Sports Bucuresti C.S.U. Asesoft Junior - 1 Ploiesti 18 30
           
    Terenul 2 - Carol      
  Sambata     Scor  
X52 F 8:30 A.C.S. Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F C.S.S. nr. 5 Bucuresti - F 2 14
X50 F 9:30 L.P.S. Alba Iulia - F C.S.U. Brasov - F 9 20
X8 F 10:30 B.C. Slam -1 Bucuresti - F Gimnaziul Al Ceusianu - C.S.S. Reghin - F 13
11
X6 F 11:30 A.C.S. KSE Targu Secuiesc - F C.S. Phoenix Galati - F 40
20
X4 F 12:30 L.P.S. Arad - F C.S.S. Bega Timisoara - F 14 17
           
    Terenul 3 - Carol      
  Sambata     Scor  
X 53 F 8:30 C.S.U. Asesoft Junior Ploiesti – F C.S.S. Sfantu Gheorghe - F 5 11
X12 9:30 A.C.S. Iced Bucuresti C.S.S. Alexandria 29
17
X11 10:30 A.C.S. Dan Dacian - 1 Bucuresti C.S. Phoenix - 1 Galati 35
6
X10 11:30 C.S.S. nr. 4 - 1 Bucuresti C.S. Admar - 1 Costinesti 42
18
X9 12:30 A.C.S. Tonika - 1 Pucioasa C.S. U-Mobitelco - 1 Cluj Napoca 25 29
           
    Terenul 4 - Carol      
  Sambata     Scor  
X47 8:30 C.S. Dinamo - C.S.S. nr 6 - 2 Bucuresti A.C.S. Royal Sport Club - 2 Craiova 18
5
X16 F 9:30 C.S. Teleorman Alexandria - F A.C.S. Eko-Sighet Sighetul Marmatiei - F 27
8
X 15 F 10:30 C.B.C. Nitulescu Pedagogic
Ramnicu Valcea -F
A.C.S. B.C. Sirius Targu Mures - F 22
6
X14 F 11:30 A.C.S. For You - Speranta Cluj Napoca - F C.S. B.C. Heroes Cluj Napoca - F 8 16
X13 F 12:30 C.S.S.  Brasovia Brasov - F C.S. Sportul Studentesc -
Dan Dacian Bucuresti - F
5 11
           
           
    Terenul 5 - Carol      
X48 8:30 C.S.U. Asesoft Junior - 4 Ploiesti Sta    
           
    Terenul 6 - Cuza      
  Sambata     Scor  
X45 8:30 B.C. Olimpic Baia Mare C.S. Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti 4 31
X36 9:30 C.S. U-Mobitelco - 3 Cluj Napoca C.S.S. nr. 4 - 2 Bucuresti 29
12
X35 10:30 C.S.S. Craiova A.C.S. Ionut Dragusin Ingerii Baniei - 2
Craiova
31
16
X34 11:30 C.S.S. Targoviste A.C.S. AS 30 Bucuresti 18
16
X33 12:30 A.C.S. Sevlar - 2 Ploiesti A.C.S. B.C. Lions - 2 Craiova 32 9
           
    Terenul 7 - Cuza      
  Sambata     Scor  
X46 8:30 C.S. Temerarii Calarasi A.B.C. Laguna - 2 Bucuresti 11 17
X40 9:30 C.S.U. Asesoft Junior - 3 Ploiesti A.C.S. Juniors Craiova 11
7
X39 10:30 C.S. A. Axiopolis Sport Cernavoda C.S. Phoenix - 2 Constanta 28
9
X38 11:30 C.S.U. Asesoft Junior - 2 Ploiesti A. Solaris Sporting Club - 1 Ploiesti 20
0
X37 12:30 B.C. Slam -2 Bucuresti L.P.S. - C.S.U. - 1 Pitesti 18 19
           
    Terenul 8 - Buzesti      
  Sambata     Scor  
X41 8:30 A.C.S. Comets - 1 Bucuresti A.C.S. Sto-Mart Iasi 21 19
X20 9:30 C.S. U-Mobitelco - 4 Cluj Napoca A.C.S. Eco Sport Team Sibiu 16
10
X19 10:30 C.S.S. Sibiu C.S. Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti 11 19
X18 11:30 B.C. Olimpic - 1 Baia Mare C.S.U. Brasov 18
11
X17 12:30 L.P.S. Bihorul Oradea A.C.S. Viitorul Bucuresti 28
12
           
    Terenul 9 - Buzesti      
  Sambata     Scor  
X42 8:30 A.C.S. B.C. Lions - 1 Craiova A.S.B.C. Maris Targu Mures 16 8
X24 9:30 A.C.S. Labradors - Gladius Targu Mures A.C.S. Baller -2 Bucuresti 14
10
X23 10:30 A.C.S. For You - Speranta - 2 Cluj Napoca Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti 22
6
X22 11:30 A.C.S. For You - Speranta - 1 Cluj Napoca C.S.U. Sibiu 13 25
X21 12:30 C.S. Fly OC Constanta A.C.S. Leii Bucuresti 15 18
           
    Terenul 10 - Buzesti      
  Sambata     Scor  
X43 8:30 A.C.S. Royal Sport Club - 1 Craiova C.S. Admar - 2 Costinesti 21
4
X28 9:30 A.C.S. Dan Dacian - 3 Bucuresti A.B.C. Together Targu Mures 2 44
X27 10:30 A.C.S. Dan Dacian - 2 Bucuresti A.C.S. Baller -1 Bucuresti 6 25
X26 11:30 C.S. Phoenix - 1 Constanta C.S.S. Sfantu Gheorghe 8 15
X25 12:30 A.S.C. Lucky Dragons Targu Mures B.C. Slam -1 Bucuresti 24 31
           
    Terenul 11 - Vointa/CSS      
  Sambata     Scor  
X44 8:30 A.C.S. Comets - 2 Bucuresti C.S. Phoenix - 2 Galati 26
12
X32 9:30 C.S.S. Targu Jiu C. S. Tonika Pucioasa 33
8
X31 10:30 A.C.S. Eko-Sighet Sighetul Marmatiei C.S. Trumph Radauti 26
13     
X30 11:30 A.B.C. Galactica Brasov A. Solaris Sporting Club - 2 Ploiesti 24
10
X29 12:30 A.C.S. Ionut Dragusin Ingerii Baniei - 1
Craiova
C.S. U-Mobitelco - 2 Cluj Napoca 30
21

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.