Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Stirea zilei

Luni, 30 iunie 2014

Program si rezultate ziua de luni 30.06.2014 - actualizare permanenta

Autor: Federatia Romana de Baschet

LUNI TEREN SALA CSS CRAIOVA    
8:30 ACS VIITORUL BUC CS OLIMPIA II BUC  33-22
9:30 ACS CHAMPIONS - I BUC LPS ALBA IULIA  7-30
10:30 CSS NR.1 C-TA CS SPORTUL STUDENTESC-DAN DACIAN BUC  9-19
11:30 SCOALA GIMNAZIALA  "SORIN TITEL"MARGINA CS PHOENIX C-TA  16-38
LUNI TEREN 11 VOINTA AFARA    
8:30 CS B.BALL 6 SF.GHEORGHE C.S.B.C. HEORES CLUJ-NAPOCA  24-12
9:30 C.S. PHOENIX TARGOVISTE C.S.S. SFANTU GHEORGHE  42-2
10:30 B.C. SIRIUS TG. MURES C.S.S. II CRAIOVA  18-22
11:30 C.S.B.BASCHET BALL RAPTORS II BUC CS OLIMPIA I BUC  3-81
LUNI TEREN SALA CSS VOINTA    
8:30 GIMNAZIUL AL.CEUSEANU -CSS REGHIN CS CRISUL II ORADEA  59-16
9:30 A.C.S. FOR YOU -SPERANTA CLUJ-NAPOCA CS ADMAR COSTINESTI  24-25
10:30 C.S.U. BRASOV ACS CHAMPIONS II BUC  40-8
11:30 L.ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ C.S.S.BEGA TIMISOARA  32-11
12:30 C.S.S. I CRAIOVA C.S NATIONAL IASI  27-5
LUNI TEREN SALA IOAN CONSTANTINSCU    
8:30 C.S.B.BASCHET BALL RAPTORS I BUC C.S.S. RM.VALCEA  40-8
9:30 CS CRISUL I ORADEA L.P.S. SATU MARE  29-22
10:30 A.C.S. VENDOR ODORHEIUL SECUIESC C.S.S. SIBIU  13-6
11:30 C.S.S. 6 BUC C.S.S. ALEXANDRIA  26-35
12:30 C.S.S. 2 BUC C.S.U. ASESOFT JUNIORS PLOIESTI  25-7
Luni TEREN CAROL 1    
16:00 CS OLIMPIA II BUC ACS CHAMPIONS -I BUC  19-4
17:00 CS SPORTUL STUDENTESC-DAN DACIAN BUC ACS VIITORUL BUC  33-11
18:00 LPS ALBA IULIA CSS NR.1C-TA  39-13
Luni TEREN CAROL 2    
16:00 C.S.B.C. HEORES CLUJ-NAPOCA C.S. PHOENIX TARGOVISTE  10-31
17:00 C.S.S. II CRAIOVA CS B.BALL 6 SF.GHEORGHE  16-24
18:00 C.S.S. SFANTU GHEORGHE B.C. SIRIUS TG. MURES  14-28
Luni TEREN CAROL 3    
16:00 CS CRISUL II ORADEA A.C.S. FOR YOU -SPERANTA CLUJ-NAPOCA  18-28
17:00 ACS CHAMPIONS II BUC GIMNAZIUL AL.CEUSEANU -CSS REGHIN  18-41
18:00 CS ADMAR COSTINESTI C.S.U. BRASOV  11-44
Luni TEREN CAROL 4    
16:00 C.S.S. RM.VALCEA CS CRISUL I ORADEA  11-28
17:00 C.S.S. SIBIU C.S.B.BASCHET BALL RAPTORS I BUC  11-30
18:00 L.P.S. SATU MARE A.C.S. VENDOR ODORHEIUL SECUIESC  13-8
Luni TEREN CUZA 6    
16:00 CS PHOENIX C-TA C.S.B.BASCHET BALL RAPTORS II BUC  52-4
17:00 C.S.U. ASESOFT JUNIORS PLOIESTI C.S.S. I CRAIOVA  33-17
18:00 CS OLIMPIA I BUC L.ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ  29-27
Luni TEREN CUZA 7    
16:00 C.S.S.BEGA TIMISOARA SCOALA GIMNAZIALA  "SORIN TITEL"MARGINA  24-22
17:00 C.S.S. ALEXANDRIA C.S.S. 2 BUC  41-20
18:00 C.S NATIONAL IASI C.S.S. 6 BUC  2-80

Din categoriile: Stirea zilei, Liga nationala de minibaschet, Anunturi importante

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.