Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Marti, 1 iulie 2014

Program si rezultate ziua de marti 01.07.2014 - actualizare permanenta

Autor: Federatia Romana de Baschet

       
Marti TEREN CAROL 1    
9:00 CS SPORTUL STUDENTESC-DAN DACIAN BUC CS OLIMPIA II BUC  29-8
10:00 CSS NR.1 C-TA ACS CHAMPIONS - I BUC  27-4
11:00 ACS VIITORUL BUC LPS ALBA IULIA 7-28
       
Marti      
16:00 CS OLIMPIA II BUC CSS NR.1C-TA 11-15
17:00 LPS ALBA IULIA CS SPORTUL STUDENTESC-DAN DACIAN BUC 18-12
18:00 ACS CHAMPIONS - I BUC ACS VIITORUL BUC 8-28
       


   
Marti TEREN CAROL 2    
9:00 C.S.S. II CRAIOVA C.S.B.C. HEORES CLUJ-NAPOCA  15-16
10:00 B.C. SIRIUS TG. MURES C.S. PHOENIX TARGOVISTE  10-26
11:00 CS B.BALL 6 SF.GHEORGHE C.S.S. SFANTU GHEORGHE 20-3
       
Marti      
16:00 C.S.B.C. HEORES CLUJ-NAPOCA B.C. SIRIUS TG. MURES 28-16
17:00 C.S.S. SFANTU GHEORGHE C.S.S. II CRAIOVA 14-20
18:00 C.S. PHOENIX TARGOVISTE CS B.BALL 6 SF.GHEORGHE 35-12
       
       
Marti TEREN CAROL 3    
9:00 ACS CHAMPIONS II BUC CS CRISUL II ORADEA  12-9
10:00 C.S.U. BRASOV A.C.S. FOR YOU -SPERANTA CLUJ-NAPOCA  33-10
11:00 GIMNAZIUL AL.CEUSEANU -CSS REGHIN CS ADMAR COSTINESTI 30-15
       
Marti      
16:00 CS CRISUL II ORADEA C.S.U. BRASOV 10-39
17:00 CS ADMAR COSTINESTI ACS CHAMPIONS II BUC 7-24
18:00 A.C.S. FOR YOU -SPERANTA CLUJ-NAPOCA GIMNAZIUL AL.CEUSEANU -CSS REGHIN 22-35
       
       
Marti TEREN CAROL 4    
9:00 C.S.S. SIBIU C.S.S. RM.VALCEA  25-14
10:00 A.C.S. VENDOR ODORHEIUL SECUIESC CS CRISUL I ORADEA  8-32
11:00 C.S.B.BASCHET BALL RAPTORS I BUC L.P.S. SATU MARE 23-10
       
Marti      
16:00 C.S.S. RM.VALCEA A.C.S. VENDOR ODORHEIUL SECUIESC 9-28
17:00 L.P.S. SATU MARE C.S.S. SIBIU 17-11
18:00 CS CRISUL I ORADEA C.S.B.BASCHET BALL RAPTORS I BUC 24-17
       
       
Marti TEREN CUZA 6    
9:00 C.S.S.BEGA TIMISOARA CS PHOENIX C-TA  13-25
10:00 L.ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ C.S.B.BASCHET BALL RAPTORS II BUC  69-2
11:00 SCOALA GIMNAZIALA  "SORIN TITEL"MARGINA CS OLIMPIA I BUC  19-52
       
Marti      
16:00 CS PHOENIX C-TA L.ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ 25-58
17:00 CS OLIMPIA I BUC C.S.S.BEGA TIMISOARA 48-8
18:00 C.S.B.BASCHET BALL RAPTORS II BUC SCOALA GIMNAZIALA  "SORIN TITEL"MARGINA 6-33
       
Marti TEREN CUZA 7    
9:00 C.S.S. ALEXANDRIA  C.S.U. ASESOFT JUNIORS PLOIESTI  80-6
10:00 C.S.S. 6 BUC C.S.S. I CRAIOVA  40-9
11:00 C.S.S. 2 BUC C.S NATIONAL IASI 83-4
       
Marti
   
16:00 C.S.U. ASESOFT JUNIORS PLOIESTI C.S.S. 6 BUC 10-36
17:00 C.S NATIONAL IASI C.S.S. ALEXANDRIA  5-108
18:00 C.S.S. I CRAIOVA C.S.S. 2 BUC 18-83

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet, Stirea zilei

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.