Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Joi, 3 iulie 2014

Program Faza a II-a - Minibaschet Feminin - Joi 03.07.2014

Autor: Federatia Romana de Baschet


JOI DIMINEATA   Rezultat

FAZA II 1-16  17-32 33-36    

TEREN CAROL 1    
JOI 
   
9:00 ACS CHAMPIONS II BUC (LOC 3/COEF 5) C.S. CRISUL II ORADEA (LOC 6/COEF 1) 20-0
10:00 LPS ALBA IULIA (A1) C.S.S. 2 BUC (LOC 3/COEF 1) 17-33
11:00 L.ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ (E2) C.S.S. 6 BUC (F2) 30-26
       

TEREN CAROL 2    
JOI 
   
9:00 C.S.S. II CRAIOVA (LOC 3/COEF 6) C.S.S. RM.VALCEA (LOC 6/COEF 2) 19-15
10:00 C.S. B.BALL 6 SF.GHEORGHE (B1) C.S. PHOENIX C-TA(LOC 3/COEF 2) 17-34
11:00 GIMNAZIUL AL.CEUSEANU -CSS REGHIN (C2) C.S.B.BASCHET BALL RAPTORS I BUC (D2) 26-27
       

TEREN CAROL 3    
JOI 
   
9:00 C.S.S. NR. 1  C-TA (A4) C.S.S. I CRAIOVA  (F5) 17-14
10:00 C.S.U BRASOV (C1) L.P.S. SATU MARE (LOC 3/COEF 3) 29-15
11:00 C.S.S. ALEXANDRIA (F1) C.S.B.C HEORES CLUJ-NAPOCA (B2) 52-7
       

TEREN CAROL 4    
JOI 
   
9:00 B.C. SIRIUS TG. MURES (B4) C.S.B.BASCHET BALL RAPTORS II BUC (E5) 24-10
10:00 C.S.CRISUL I ORADEA (D1) A.C.S. VIITORUL BUC (LOC 3/COEF 4) 47-34
11:00 C.S.OLIMPIA I BUC (E1) C.S.SPORTUL STUDENTESC DAN DACIAN BUC (A2) 24-17
       

TEREN CUZA 6    
JOI 
   
9:00 A.C.S. CHAMPIONS I BUC SCOALA GIMNAZIALA "SORIN TITEL"MARGINA 11-40
10:00 A.C.S. FOR YOU -SPERANTA CLUJ-NAPOCA (C4) C.S.S. SIBIU (D5) 26-20
11:00 CSS BEGA TIMISOARA (E4) CSS SF.GHEORGHE (B5) 35-10
       

TEREN CUZA 7    
JOI 
   
9:00 C.S. NATIONAL IASI A.C.S. PHOENIX TGV 11-26
10:00 A.C.S. VENDOR ODORHEIUL SECUIESC (D4) CS ADMAR COSTINESTI (C5) 19-18
11:00 C.S.U ASESOFT JUNIORI PLOIESTI (F4) C.S. OLIMPIA II BUC (A4) 22-29



JOI DUPA - AMIAZA    

FAZA III 1-8 9-16 17-24 25-32 33-36    

TEREN CAROL 1    
JOI

Rezultat
17:00 ACS Viitorul Bucuresti L-P4  Sportul Studentesc Dan Dacian Bucuresti L-P5 16-36
18:00  CSS Nr 2 Bucuresti W-P1 L.Alexandru Papiu Ilarian Dej W-P8 34-35
19:00 CS Crisul 1 Oradea W-P4  CS Olimpia 1 Bucuresti W-P5 21-49
       

TEREN CAROL 2    
JOI
   
17:00 LPS Satu Mare L-P3 CS BC Heroes Cluj-Napoca L-P6 32-15
18:00 CS Phoenix Constanta W-P2 CSB Baschet Raptors 1 Bucuresti W-P7 20-19
19:00 CSU Brasov W-P3 CSS Alexandria W-P6 18-31
       

TEREN CAROL 3    
JOI
   
17:00 CSS Craiova 2 W-I2 CSS Bega Timisoara W-I7 22-23
18:00 LPS Alba Iulia L-P1 CSS Nr 6 Bucuresti L-P8 18-29
19:00 CS Bball 6 Sf Gheorghe L-P2 Gimnaziul Al Ceusianu CSS Reghin L-P7 13-39
       

TEREN CAROL 4    
JOI
   
17:00 BC Sirius Tg Mures W-I4 ACS For You Speranta Cluj-Napoca 18-23
18:00 CSS Nr 1 Constanta W-I3 ACS Vendor Odorheiul Secuiesc W-I6 12-16
19:00 ACS Champions 2 Bucuresti W-I1  CS Olimpia 2 Bucuresti W-I8 23-9
       

TEREN CUZA 6    
JOI
   
17:00 ACS Phoenix Targoviste ACS Champions 1 Bucuresti 38-10
18:00 CSB Baschet Raptors 2 Bucuresti L-I4 CSS Sibiu L-I5 5-28
19:00 CS Crisul 2 Oradea L-I1 CSU Asesoft Junior Ploiesti L-I8 22-11
       

TEREN CUZA 7    
JOI
   
17:00 SCOALA GIMNAZIALA "SORIN TITEL"MARGINA C.S. NATIONAL IASI 30-7
18:00 CSS Rm Valcea L-I2 CSS Sf Gheorghe L-I7 19-16
19:00 CSS Craiova 1 L-I3  CS Admar Costinesti L-I6 18-15

Din categoriile: Comisia de competitii, Stirea zilei, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.