Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Stirea zilei

Luni, 7 iulie 2014

Program si rezultate pentru ziua de luni 07.07.2014 - actualizare permanenta

Autor: Federatia Romana de Baschet

  Terenul 1 - Carol    
Luni      
15:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti ACS Total Sport Bucuresti 32-4
16:00 CS Phoenix 1 Constanta ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 12-48
17:00 BC Olimpic 1 Baia Mare CSU Asesoft Junior 1 Ploiesti 12-34
18:00 BC Laguna 1 Bucuresti BC Best Arad 38-9
19:00 CSS Craiova 1 CS Admar Costinesti 28-31
  Terenul 2 - Carol    
Luni      
15:00 ACS Sportic PRO Baschet Fagaras CS Dunarea Calafat 10-20
16:00 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc 53-7
17:00 ACS Steaua Magic 1 Bucuresti CS Otopeni 39-32
18:00 CSS Targoviste CS Preventis Iasi 38-32
19:00 CSS Nr 4 Bucuresti ACS Lucky Dragons Tg Mures 29-21
       
  Terenul 3 - Carol    
Luni      
15:00 CSS Craiova 3 CSU Sibiu 2 13-11
16:00 CSU Sibiu 1 BC Slam 1 Bucuresti 21-26
17:00 CS Sevlar Ploiesti CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 8-21
18:00 CS For You Speranta Cluj-Napoca BC Lions 1 Craiova 30-16
19:00 BC Nitulescu Rm Valcea CSS Unirea 2 Iasi 32-24
  Terenul 4 - Carol    
Luni      
15:00 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti CS Simon Baschet Pitesti 33-8
16:00 BC Galactica Brasov CSS Sighetul Marmatiei 28-71
17:00 BC Star Bucuresti BC Laguna 2 Bucuresti 42-24
18:00 CS 4Sports 1 Bucuresti ACS Labradors Gladius Tg Mures 27-13
19:00 ACS Ingerii Baniei LPS CSU 4 Pitesti 10-36
  Terenul 6 - Cuza    
Luni      
15:00 CS Bball 6 Sf Gheorghe CS Beagles Tg Mures 22-24
16:00 BC Valbon Arad CS Cristina Ciocan 63-8
17:00 CS Triumph Radauti ACS Dan Dacian 4 43-10
18:00 CSU Asesoft Junior 3 Ploiesti CS Royal Sport Craiova 21-23
  Terenul 8 - Buzesti    
Luni      
15:00 BC Lyons 3 Craiova ACS Comets Bucuresti 2-28
16:00 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti BC Artesania Bucuresti 8-30
17:00 CSS Nr 5 Bucuresti CS Eko Sighet 27-10
18:00 CS Fly OC Constanta BC Popovici Gheorghita Cobia 11-20
19:00 ACS Flame Ilfov CS 4Sports 2 Bucuresti 21-22
  Terenul 9 - Buzesti    
Luni      
15:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca CSS Medias 6-40
16:00 CS Miandra Buzau CSU Asesoft Junior 2 Ploiesti 29-12
17:00 CS Spike Bucuresti BC Laguna 3 Bucuresti 38-14
18:00 BC Slam 2  Bucuresti ACS Baller Bucuresti 11-23
19:00 CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca CSS Unirea Iasi 42-1
  Terenul 10 - Buzesti    
Luni      
15:00 MP Sport 2 Timisoara CSS Tulcea 4-28
16:00 CS Phoenix Galati ACS Viitorul Bucuresti 15-28
17:00 LPS CSU 1 Pitesti BC Lyons 2 Craiova 56-10
18:00 MP Sport 1 Timisoara CS Phoenix 2 Constanta 36-2
19:00 CSU Brasov LPS CSU 2 Pitesti 25-11
  Terenul 11 - Vointa/CSS    
Luni      
15:00 ACS Steaua Magic 2 Bucuresti LPS CSU Pitesti 3 18-22
16:00 CSO Voluntari BC Muresul Ludus 26-18
17:00 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti CS National Iasi 33-3
18:00 BC Olimpic 2 Baia Mare CSS Craiova 2 12-22
19:00 CSS Sibiu CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 16-24

Din categoriile: Stirea zilei, Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.