Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Marti, 8 iulie 2014

Program si rezultate ziua de marti 08.07.2014 - actualizare permanenta

Autor: Federatia Romana de Baschet

  Terenul 1 - Carol   Rezultate
Marti      
8:30 CS Dunarea Calafat ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 19-23
9:30 CSU Asesoft Junior 1 Ploiesti CS Phoenix Constanta 16-13
10:30 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti BC Olimpic 1 Baia Mare 53-9
11:30 CS Admar Costinesti BC Laguna 1 Bucuresti 16-53
12:30 BC Best Arad CSS Craiova 1 28-23
Marti      
15:30 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti ACS Sportic PRO Baschet Fagaras 27-20
16:30 CS Phoenix Constanta BC Olimpic 1 Baia Mare 25-14
17:30 CSU Asesoft Junior 1 Ploiesti ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 11-40
18:30 BC Laguna 1 Bucuresti CSS Craiova 1 49-10
19:30 CS Admar Costinesti BC Best Arad 20-21
       
  Terenul 2 - Carol    
Marti      
8:30 ACS Total Sport Bucuresti ACS Sportic PRO Baschet Fagaras 8-31
9:30 CS Otopeni CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 9-77
10:30 CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc ACS Steaua Magic 1 Bucuresti 15-20
11:30 ACS Lucky Dragons Tg Mures CSS Targoviste 20-33
12:30 CS Preventis Iasi CSS Nr 4 Bucuresti 16-36
Marti      
15:30 CS Dunarea Calafat ACS Total Sport Bucuresti 23-5
16:30 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca ACS Steaua Magic 1 Bucuresti 49-18
17:30 CS Otopeni CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc 23-20
18:30 CSS Targoviste CSS Nr 4 Bucuresti 28-31
19:30 ACS Lucky Dragons Tg Mures CS Preventis Iasi 26-25
       
  Terenul 3 - Carol    
Marti      
8:30 CS Simon Baschet Pitesti CSS Craiova 3 5-41
9:30 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca CSU Sibiu 1 11-42
10:30 BC Slam 1 Bucuresti CS Sevlar Ploiesti 31-9
11:30 CSS Unirea 2 Iasi CS For You Speranta Cluj-Napoca 19-37
12:30 BC Lions 1 Craiova BC Nitulescu Rm Valcea 20-11
Marti      
15:30 CSS Craiova 3 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti 17-25
16:30 CSU Sibiu 1 CS Sevlar Ploiesti 45-17
17:30 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca BC Slam 1 Bucuresti 17-32
18:30 CS For You Speranta Cluj-Napoca BC Nitulescu Rm Valcea 50-16
19:30 CSS Unirea 2 Iasi BC Lions 1 Craiova 20-25
       
  Terenul 4 - Carol    
Marti      
8:30 CSU Sibiu 2 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti 19-13
9:30 BC Laguna 2 Bucuresti BC Galactica Brasov 17-28
10:30 CSS Sighetul Marmatiei BC Star Bucuresti 69-17
11:30 LPS CSU 4 Pitesti CS 4Sports 1 Bucuresti 21-39
12:30 ACS Labradors Gladius Tg Mures ACS Ingerii Baniei 35-10
Marti      
15:30 CS Simon Baschet Pitesti CSU Sibiu 2 2-21
16:30 BC Galactica Brasov BC Star Bucuresti 18-28
17:30 BC Laguna 2 Bucuresti CSS Sighetul Marmatiei 11-37
18:30 CS 4Sports 1 Bucuresti ACS Ingerii Baniei 34-7
19:30 LPS CSU 4 Pitesti ACS Labradors Gladius Tg Mures 25-39
       
  Terenul 6 - Cuza    
Marti      
8:30 CS Beagles Tg Mures CSU Asesoft Junior 3 Ploiesti 38-14
9:30 CS Royal Sport Craiova CS Bball 6 Sf Gheorghe 12-39
10:30 CS Cristina Ciocan ACS Dan Dacian 4 Bucuresti 6-41
11:30 CS Triumph Radauti BC Valbon Arad 43-45
12:30      
Marti      
15:30 CSU Asesoft Junior 3 Ploiesti CS Bball 6 Sf Gheorghe 12-35
16:30 CS Beagles Tg Mures CS Royal Sport Craiova 47-11
17:30 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti BC Valbon Arad 19-36
18:30 CS Cristina Ciocan CS Triumph Radauti 8-55
19:30      
       
  Terenul 8 - Buzesti    
Marti      
8:30 CSS Medias BC Lyons 3 Craiova 38-4
9:30 CS Eko Sighet CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti 52-9
10:30 BC Artesania Bucuresti CSS Nr 5 Bucuresti 29-33
11:30 CS 4Sports 2 Bucuresti CS Fly OC Constanta 23-12
12:30 BC Popovici Gheorghita Cobia ACS Flame Ilfov 29-4
Marti      
15:30 BC Lyons 3 Craiova CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca 16-21
16:30 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti CSS Nr 5 Bucuresti 0-25
17:30 CS Eko Sighet BC Artesania Bucuresti 30-15
18:30 CS Fly OC Constanta ACS Flame Ilfov 23-34
19:30 CS 4Sports 2 Bucuresti BC Popovici Gheorghita Cobia 13-17
       
  Terenul 9 - Buzesti    
Marti      
8:30 ACS Comets Bucuresti CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca 29-9
9:30 BC Laguna 3 Bucuresti CS Miandra Buzau 9-17
10:30 CSU Asesoft Junior 2 Ploiesti CS Spike Bucuresti 10-30
11:30 CSS Unirea Iasi BC Slam 2  Bucuresti 15-18
12:30 ACS Baller Bucuresti CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 16-21
Marti      
15:30 CSS Medias ACS Comets Bucuresti 23-25
16:30 CS Miandra Buzau CS Spike Bucuresti 29-19
17:30 BC Laguna 3 Bucuresti CSU Asesoft Junior 2 Ploiesti 11-24
18:30 BC Slam 2  Bucuresti CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 7-31
19:30 CSS Unirea Iasi ACS Baller Bucuresti 6-24
       
  Terenul 10 - Buzesti    
Marti      
8:30 LPS CSU Pitesti 3 MP Sport 2 Timisoara 22-10
9:30 BC Lyons 2 Craiova CS Phoenix Galati 24-46
10:30 ACS Viitorul Bucuresti LPS CSU 1 Pitesti 26-42
11:30 LPS CSU 2 Pitesti MP Sport 1 Timisoara 2-30
12:30 CS Phoenix 2 Constanta CSU Brasov 8-11
Marti      
15:30 MP Sport 2 Timisoara ACS Steaua Magic 2 Bucuresti 6-12
16:30 CS Phoenix Galati LPS CSU 1 Pitesti 11-30
17:30 BC Lyons 2 Craiova ACS Viitorul Bucuresti 17-15
18:30 MP Sport 1 Timisoara CSU Brasov 46-6
19:30 LPS CSU 2 Pitesti CS Phoenix 2 Constanta 12-9
       
  Terenul 11 - Vointa/CSS    
Marti      
8:30 CSS Tulcea ACS Steaua Magic 2 Bucuresti 21-19
9:30 CS National Iasi CSO Voluntari 14-31
10:30 BC Muresul Ludus ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 11-33
11:30 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca BC Olimpic 2 Baia Mare 47-11
12:30 CSS Craiova 2 CSS Sibiu 4-20
Marti      
15:30 LPS CSU Pitesti 3 CSS Tulcea 26-9
16:30 CSO Voluntari ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 9-26
17:30 CS National Iasi BC Muresul Ludus 13-29
18:30 BC Olimpic 2 Baia Mare CSS Sibiu 11-28
19:30 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca CSS Craiova 2 47-7


Programul jocurilor in cazul vremii nefavorabile poate fi accesat aici.

Din categoriile: Anunturi importante, Stirea zilei, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.