Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Miercuri, 9 iulie 2014

Program si rezultate pentru ziua de miercuri 09.07.2014 - actualizare permanenta

Autor: Federatia Romana de Baschet

  Terenul 1 - Carol    Rezultate
MIERCURI    
8:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti CSS Tulcea 35-34
9:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti CSS Targoviste 61-15
10:00 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca BC Best Arad 57-25
11:00 BC Laguna 1 Bucuresti ACS Steaua Magic 1 Bucuresti 30-13
12:00 CSS Nr 4 Bucuresti CSU Asesoft Junior 1 Ploiesti 13-25
  Terenul 2 - Carol    
MIERCURI    
8:00 CSS Medias CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti 16-23
9:00 BC Slam 1 Bucuresti ACS Labradors Gladius Tg Mures 35-24
10:00 CSS Sighetul Marmatiei BC Lions 1 Craiova 55-13
11:00 CS For You Speranta Cluj-Napoca BC Star Bucuresti 45-31
12:00 CS 4Sports 1 Bucuresti CSU Sibiu 1 31-22
  Terenul 3 - Carol    
MIERCURI    
8:00 CSU Sibiu 2 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca 19-6
9:00 CS Phoenix Constanta CS Preventis Iasi 34-15
10:00 CS Otopeni CSS Craiova 1 36-38
11:00 CS Admar Costinesti CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc 19-21
12:00 ACS Lucky Dragons Tg Mures BC Olimpic 1 Baia Mare 28-31
  Terenul 4 - Carol    
MIERCURI    
8:00 LPS CSU Pitesti 3 CS Dunarea Calafat 23-16
9:00 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca ACS Ingerii Baniei 27-14
10:00 BC Galactica Brasov CSS Unirea 2 Iasi 35-19
11:00 BC Nitulescu Rm Valcea BC Laguna 2 Bucuresti 8-22
12:00 LPS CSU 4 Pitesti CS Sevlar Ploiesti 28-16
  Terenul 6 - Cuza    
MIERCURI    
8:00 BC Lyons 3 Craiova CS Royal Sport Craiova 27-16
9:00 ACS Total Sport Bucuresti ACS Comets Bucuresti 8-24
10:00 CS Beagles Tg Mures CS Cristina Ciocan 54-9
11:00 CS Simon Baschet Pitesti MP Sport 2 Timisoara 5-17
12:00      
       
  Terenul 7 - Cuza    
MIERCURI    
8:00 CSU Asesoft Junior 3 Ploiesti CSS Craiova 3 12-17
9:00 CS Phoenix Galati BC Olimpic 2 Baia Mare 22-5
10:00 BC Muresul Ludus CS Phoenix 2 Constanta 33-13
11:00 LPS CSU 2 Pitesti CS National Iasi 18-6
12:00 CSS Craiova 2 BC Lyons 2 Craiova 11-31
  Terenul 8 - Buzesti    
MIERCURI    
8:00 CS Bball 6 Sf Gheorghe ACS Dan Dacian 4 Bucuresti 5-11
9:00 CSS Nr 5 Bucuresti ACS Baller Bucuresti 4-22
10:00 CS Miandra Buzau CS 4Sports 2 Bucuresti 29-11
11:00 BC Popovici Gheorghita Cobia CS Spike Bucuresti 15-20
12:00 CS U-Mobitelco 2
CS Eko Sighet 35-22
  Terenul 9 - Buzesti    
MIERCURI    
8:00 CS Triumph Radauti ACS Sportic PRO Baschet Fagaras 21-13
9:00 LPS CSU 1 Pitesti CSS Sibiu 29-14
10:00 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti CSU Brasov 34-17
11:00 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca ACS Viitorul Bucuresti 11-16
12:00 MP Sport 1 Timisoara CSO Voluntari 22-9
       
  Terenul 10 - Buzesti    
MIERCURI    
8:00 BC Artesania Bucuresti CSS Unirea Iasi 14-4
9:00 BC Valbon Arad ACS Steaua Magic 2 Bucuresti 31-16
10:00 CSU Asesoft Junior 2 Ploiesti CS Fly OC Constanta 26-7
11:00 ACS Flame Ilfov BC Laguna 3 Bucuresti 38-16
12:00 BC Slam 2  Bucuresti CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti 16-9

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.