Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Joi, 10 iulie 2014

Program si rezultate ziua de joi 10.07.2014 - actualizare permanenta

Autor: Federatia Romana de Baschet

  Terenul 1 - Carol   Rezultate
JOI      
8:00 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 21-24
9:00 BC Best Arad ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 6-48
10:00 CSS Targoviste CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 26-52
11:00 CSU Asesoft Junior 1 Ploiesti BC Laguna 1 Bucuresti 10-32
12:00 ACS Steaua Magic 1 Bucuresti CSS Nr 4 Bucuresti 19-15
JOI
   
16:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti CSS Medias 26-24
17:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 36-31
18:00 BC Best Arad CSS Targoviste 28-33
19:00 BC Laguna 1 Bucuresti CSS Nr 4 Bucuresti 26-15
20:00 CSU Asesoft Junior 1 Ploiesti ACS Steaua Magic 1 Bucuresti 21-19
       
  Terenul 2 - Carol    
JOI      
8:00 CSS Tulcea CSS Medias 20-26
9:00 BC Lions 1 Craiova BC Slam 1 Bucuresti 11-32
10:00 ACS Labradors Gladius Tg Mures CSS Sighetul Marmatiei 24-41
11:00 CSU Sibiu 1 CS For You Speranta Cluj-Napoca 38-21
12:00 BC Star Bucuresti CS 4Sports 1 Bucuresti 23-36
JOI      
16:00 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti CSS Tulcea 22-18
17:00 BC Slam 1 Bucuresti CSS Sighetul Marmatiei 28-40
18:00 BC Lions 1 Craiova ACS Labradors Gladius Tg Mures 12-25
19:00 CS For You Speranta Cluj-Napoca CS 4Sports 1 Bucuresti 10-29
20:00 CSU Sibiu 1 BC Star Bucuresti 31-34
       
  Terenul 3 - Carol    
JOI      
8:00 CS Dunarea Calafat CSU Sibiu 2 14-15
9:00 CSS Craiova 1 CS Phoenix Constanta 20-26
10:00 CS Preventis Iasi CS Otopeni 23-34
11:00 BC Olimpic 1 Baia Mare CS Admar Costinesti 22-17
12:00 CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc ACS Lucky Dragons Tg Mures 24-19
JOI      
16:00 CSU Sibiu 2 LPS CSU Pitesti 3 12-11
17:00 CS Phoenix Constanta CS Otopeni 13-16
18:00 CSS Craiova 1 CS Preventis Iasi 40-26
19:00 CS Admar Costinesti ACS Lucky Dragons Tg Mures 25-15
20:00 BC Olimpic 1 Baia Mare CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc 17-19
       
  Terenul 4 - Carol    
JOI      
8:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca LPS CSU Pitesti 3 11-24
9:00 CSS Unirea 2 Iasi CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 22-36
10:00 ACS Ingerii Baniei BC Galactica Brasov 19-40
11:00 CS Sevlar Ploiesti BC Nitulescu Rm Valcea 31-15
12:00 BC Laguna 2 Bucuresti LPS CSU 4 Pitesti 16-29
JOI      
16:00 CS Dunarea Calafat CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca 26-6
17:00 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca BC Galactica Brasov 18-30
18:00 CSS Unirea 2 Iasi ACS Ingerii Baniei 27-31
19:00 BC Nitulescu Rm Valcea LPS CSU 4 Pitesti 14-24
20:00 CS Sevlar Ploiesti BC Laguna 2 Bucuresti 17-18
       
  Terenul 6 - Cuza    
JOI      
8:00 ACS Comets Bucuresti BC Lyons 3 Craiova 28-10
9:00 CS Royal Sport Craiova ACS Total Sport Bucuresti 17-12
10:00 MP Sport 2 Timisoara CS Beagles Tg Mures 4-24
11:00 CS Cristina Ciocan CS Simon Baschet Pitesti 13-10
12:00      
JOI      
16:00 BC Lyons 3 Craiova ACS Total Sport Bucuresti 15-8
17:00 ACS Comets Bucuresti CS Royal Sport Craiova 22-3
18:00 CS Beagles Tg Mures CS Simon Baschet Pitesti 28-2
19:00 MP Sport 2 Timisoara CS Cristina Ciocan 34-10
       
       
  Terenul 7 - Cuza    
JOI      
8:00 ACS Steaua Magic 2 Bucuresti CSU Asesoft Junior 3 Ploiesti 33-13
9:00 CS Phoenix 2 Constanta CS Phoenix Galati 29-41
10:00 BC Olimpic 2 Baia Mare BC Muresul Ludus 10-26
11:00 BC Lyons 2 Craiova LPS CSU 2 Pitesti 16-18
12:00 CS National Iasi CSS Craiova 2 26-16
JOI      
16:00 CSS Craiova 3 ACS Steaua Magic 2 Bucuresti 25-26
17:00 CS Phoenix Galati BC Muresul Ludus 20-11
18:00 CS Phoenix 2 Constanta BC Olimpic 2 Baia Mare 47-15
19:00 LPS CSU 2 Pitesti CSS Craiova 2 15-10
20:00 BC Lyons 2 Craiova CS National Iasi 13-7
       
  Terenul 8 - Buzesti    
JOI      
8:00 ACS Sportic PRO Baschet Fagaras CS Bball 6 Sf Gheorghe 22-28
9:00 CS 4Sports 2 Bucuresti CSS Nr 5 Bucuresti 11-26
10:00 ACS Baller Bucuresti CS Miandra Buzau 21-11
11:00 CS Eko Sighet BC Popovici Gheorghita Cobia 16-18
12:00 CS Spike Bucuresti CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 22-24
JOI      
16:00 CS Bball 6 Sf Gheorghe CS Triumph Radauti 13-22
17:00 CSS Nr 5 Bucuresti CS Miandra Buzau 17-16
18:00 CS 4Sports 2 Bucuresti ACS Baller Bucuresti 10-22
19:00 BC Popovici Gheorghita Cobia CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 22-24
20:00 CS Eko Sighet CS Spike Bucuresti 11-17
       
  Terenul 9 - Buzesti    
JOI      
8:00 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti CS Triumph Radauti 4-23
9:00 CSU Brasov LPS CSU 1 Pitesti 7-17
10:00 CSS Sibiu ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 13-18
11:00 ACS Viitorul Bucuresti MP Sport 1 Timisoara 17-26
12:00 CSO Voluntari CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 7-30
JOI      
16:00 ACS Sportic PRO Baschet Fagaras ACS Dan Dacian 4 Bucuresti 21-8
17:00 LPS CSU 1 Pitesti ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 24-15
18:00 CSU Brasov CSS Sibiu 19-17
19:00 MP Sport 1 Timisoara CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 26-22
20:00 ACS Viitorul Bucuresti CSO Voluntari 16-20
       
  Terenul 10 - Buzesti    
JOI      
8:00 CS Fly OC Constanta BC Artesania Bucuresti 12-18
0:00 CSS Craiova 3 BC Valbon Arad 14-32
10:00 CSS Unirea Iasi CSU Asesoft Junior 2 Ploiesti 4-17
0:00 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti ACS Flame Ilfov 11-20
12:00 BC Laguna 3 Bucuresti BC Slam 2  Bucuresti 07-05
JOI      
16:00 BC Valbon Arad CSU Asesoft Junior 3 Ploiesti 31-4
17:00 BC Artesania Bucuresti CSU Asesoft Junior 2 Ploiesti 21-28
18:00 CS Fly OC Constanta CSS Unirea Iasi 18-9
19:00 ACS Flame Ilfov BC Slam 2  Bucuresti 23-11
20:00 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti BC Laguna 3 Bucuresti 6-20

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.