Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Anunturi importante

Vineri, 11 iulie 2014

Program si rezultate ziua de vineri 11.07.2014 - actualizare permanenta

Autor: Federatia Romana de Baschet

ANUNT IMPORTANT : Jocurile se vor desfasura pe terenurile bazelor in aer liber.

    Terenul 1 - Carol   Rezultate
  Vineri      
Y7 16:00 CSS Nr 4 Bucuresti BC Star Bucuresti 45-25
Y5 17:00 CSS Targoviste ACS Labradors Gladius Tg Mures 28-24
Y1 18:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti CSS Sighetul Marmatiei 31-41
Y2 19:00 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca CS 4Sports 1 Bucuresti 43-34
Y3 20:00 CSU Asesoft Junior 1 Ploiesti CSU Sibiu 1 14-22
         
    Terenul 2 - Carol    
  Vineri      
Y11 16:00 BC Olimpic 1 Baia Mare BC Laguna 2 Bucuresti 14-20
Y9 17:00 CS Phoenix Constanta BC Galactica Brasov 38-23
Y8 18:00 ACS Steaua Magic 1 Bucuresti BC Lions 1 Craiova 32-8
Y6 19:00 BC Best Arad CS For You Speranta Cluj-Napoca 31-41
Y4 20:00 BC Laguna 1 Bucuresti BC Slam 1 Bucuresti 22-17
         
    Terenul 3 - Carol    
  Vineri      
Y16 16:00 CS Preventis Iasi CSS Unirea 2 Iasi 20-0
Y20 17:00 CSS Nr 5 Bucuresti ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 12-19
Y13 18:00 CSS Craiova 1 ACS Ingerii Baniei 35-18
Y21 19:00 CS Miandra Buzau CSO Voluntari 22-20
Y18 20:00 CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca MP Sport 1 Timisoara 19-26
         
    Terenul 4 - Carol    
  Vineri      
Y19 16:00 CS Spike Bucuresti CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 19-14
Y17 17:00 ACS Baller Bucuresti LPS CSU 1 Pitesti 18-25
Y12 18:00 CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 25-35
Y10 19:00 CS Otopeni LPS CSU 4 Pitesti 23-21
Y14 20:00 CS Admar Costinesti CS Sevlar Ploiesti 27-17
         
    Terenul 6 - Cuza    
  Vineri      
Y40 16:00 CSS Tulcea ACS Dan Dacian 4 Bucuresti 30-22
Y38 17:00 CS Dunarea Calafat CSS Craiova 3 23-12
Y39 18:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca CS Bball 6 Sf Gheorghe 14-34
Y37 19:00 CSS Medias CSU Asesoft Junior 3 Ploiesti 14-8
Y36 20:00 CSU Sibiu 2 ACS Sportic PRO Baschet Fagaras 19-21
         
    Terenul 7 - Cuza    
  Vineri      
83 - 84 16:00 CS Simon Baschet Pitesti ACS Comets Bucuresti 0-20
81 - 82 17:00 BC Lyons 3 Craiova MP Sport 2 Timisoara 0-20
87 - 88 18:00 CS Cristina Ciocan ACS Total Sport Bucuresti 8-24
85 - 86 19:00 CS Royal Sport Craiova CS Beagles Tg Mures 5-31
         
         
    Terenul 8 - Buzesti    
  Vineri      
Y32 16:00 CSS Unirea Iasi BC Olimpic 2 Baia Mare 0-20
Y30 17:00 BC Slam 2  Bucuresti CS National Iasi 12-9
Y35 18:00 LPS CSU Pitesti 3 ACS Steaua Magic 2 Bucuresti 16-12
Y33 19:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti CS Triumph Radauti 18-17
Y27 20:00 BC Laguna 3 Bucuresti BC Lyons 2 Craiova 25-2
         
    Terenul 9 - Buzesti    
  Vineri      
Y34 16:00 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti BC Valbon Arad 16-35
Y31 17:00 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti CSS Craiova 2 9-16
Y24 18:00 CS 4Sports 2 Bucuresti ACS Viitorul Bucuresti 25-38
Y28 19:00 BC Artesania Bucuresti LPS CSU 2 Pitesti 31-14
Y26 20:00 ACS Flame Ilfov BC Muresul Ludus 25-30
         
    Terenul 10 - Buzesti    
  Vineri      
Y29 16:00 CS Fly OC Constanta CS Phoenix 2 Constanta 29-21
Y22 17:00 BC Popovici Gheorghita Cobia CSS Sibiu 22-19
Y23 18:00 CS Eko Sighet CSU Brasov 18-22
Y15 19:00 ACS Lucky Dragons Tg Mures BC Nitulescu Rm Valcea 36-11
Y25 20:00 CSU Asesoft Junior 2 Ploiesti CS Phoenix Galati 20-32

==================================================================

Incepand cu ora 10:00 toate jocurile se vor juca pe terenurile din bazele in aer liber!


  Sala 6 - Ioan Constantinescu    
Vineri      
8:00 CSS Targoviste CSS Nr 4 Bucuresti 16-12
8:40 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti CSU Asesoft Junior 1 Ploiesti 23-12
9:20 CSS Sighetul Marmatiei CSU Sibiu 1 36-27
10:00 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca BC Laguna 1 Bucuresti 40-18
10:40 BC Slam 1 Bucuresti CS 4Sports 1 Bucuresti 31-35
11:20 ACS Labradors Gladius Tg Mures BC Star Bucuresti 32-19
12:00 BC Best Arad ACS Steaua Magic 1 Bucuresti 25-23
12:40 BC Lions 1 Craiova CS For You Speranta Cluj-Napoca 16-29
       
  Sala 4 - Vointa    
Vineri      
8:00 CSS Unirea 2 Iasi CS Sevlar Ploiesti 23-26
8:40 CSS Craiova 1 ACS Lucky Dragons Tg Mures 26-13
9:20 CSU Brasov CSO Voluntari 11-20
10:00 CS Phoenix Constanta BC Olimpic 1 Baia Mare 22-14
10:40 ACS Ingerii Baniei BC Nitulescu Rm Valcea 16-13
11:20 BC Galactica Brasov BC Laguna 2 Bucuresti 19-14
12:00 CS Preventis Iasi CS Admar Costinesti 24-33
12:40 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca LPS CSU 4 Pitesti 14-15
       
  Sala 5 - CSS    
Vineri      
8:00 ACS Baller Bucuresti CS Spike Bucuresti 29-26
8:40 CSU Asesoft Junior 2 Ploiesti BC Laguna 3 Bucuresti 18-14
9:20 CS Miandra Buzau CS Eko Sighet 35-19
10:00 LPS CSU 1 Pitesti CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 17-10
10:40 CSS Nr 5 Bucuresti CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 7-30
11:20 CS 4Sports 2 Bucuresti BC Popovici Gheorghita Cobia 14-26
12:00 CS Otopeni CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc 27-23
12:40 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti MP Sport 1 Timisoara 14-22
       
  Sala 1 - Carol    
Vineri      
8:00 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti CSS Craiova 3 10-18
8:40 CSS Tulcea CS Dunarea Calafat 17-19
9:20 ACS Sportic PRO Baschet Fagaras BC Valbon Arad 12-24
10:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti LPS CSU Pitesti 3 27-21
10:40 CS Triumph Radauti ACS Steaua Magic 2 Bucuresti 26-16
11:20 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti CSU Sibiu 2 28-23
12:00 BC Olimpic 2 Baia Mare CS National Iasi 10-13
12:40 CSS Sibiu ACS Viitorul Bucuresti 33-22
       
  Sala 3 - Buzesti    
Vineri      
8:00 CSS Medias CS U-Mobitelco 5 Cluj Napoca 28-11
8:40 CSS Unirea Iasi BC Slam 2  Bucuresti 8-21
9:20 CS Fly OC Constanta CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti 35-12
10:00 CS Phoenix 2 Constanta CSS Craiova 2 25-17
10:40 CS Phoenix Galati BC Lyons 2 Craiova 36-5
11:20 BC Artesania Bucuresti ACS Flame Ilfov 12-16
12:00 Bball 6 Sf Gheorghe CSU Asesoft Junior 3 Ploiesti  
12:40 BC Muresul Ludus LPS CSU 2 Pitesti 20-6
       
  Sala 2 - Cuza    
Vineri      
8:00 CS Royal Sport Craiova CS Cristina Ciocan 16-8
8:40 CS Beagles Tg Mures ACS Total Sport Bucuresti 28-6
9:20 BC Lyons 3 Craiova CS Simon Baschet Pitesti 16-11
10:00 MP Sport 2 Timisoara ACS Comets Bucuresti 6-26


 

Din categoriile: Anunturi importante, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.