Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Sambata, 12 iulie 2014

Program si rezultate ziua de sambata 12.07.2014 - actualizare permanenta

Autor: Federatia Romana de Baschet

Programul jocurilor in caz de vreme buna

    Terenul 1 - Carol    
Locurile Sambata     Rezultat
9,10 8:00 CSS Targoviste CS For You Speranta Cluj-Napoca 32-23
7,8 9:00 CSU Asesoft Junior 1 Ploiesti BC Slam 1 Bucuresti 28-29
5,6 10:00 CSU Sibiu 1 BC Laguna 1 Bucuresti 12-19
3,4 11:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti CS 4Sports 1 Bucuresti 38-31
1,2 12:00 CSS Sighetul Marmatiei CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 33-43
         
    Terenul 2 - Carol    
  Sambata      
13,14 8:00 CSS Nr 4 Bucuresti ACS Steaua Magic 1 Bucuresti 25-29
15,16 9:00 BC Star Bucuresti BC Lions 1 Craiova 20-13
17,18 10:00 CS Phoenix Constanta CS Otopeni 23-15
11,12 11:00 ACS Labradors Gladius Tg Mures BC Best Arad 33-23
         
         
    Terenul 3 - Carol    
  Sambata      
19,20 8:00 BC Galactica Brasov LPS CSU 4 Pitesti 39-30
21,22 9:00 BC Laguna 2 Bucuresti CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 12-17
43,44 10:00 CSO Voluntari CSS Sibiu 19-17
51,52 11:00 CSU Asesoft Junior 2 Ploiesti ACS Flame Ilfov 24-20
         
         
    Terenul 4 - Carol    
  Sambata      
23,24 8:00 BC Olimpic 1 Baia Mare CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc 22-13
29,30 9:00 ACS Lucky Dragons Tg Mures CS Preventis Iasi 21-25
27,28 10:00 ACS Ingerii Baniei CS Sevlar Ploiesti 7-32
25,26 11:00 CSS Craiova 1 CS Admar Costinesti 28-32
         
         
    Terenul 6 - Cuza    
  Sambata      
61,62 8:00 CSS Craiova 2 BC Olimpic 2 Baia Mare 16-26
77,78 9:00 CS Bball 6 Sf Gheorghe CSS Tulcea 27-30
75,76 10:00 CSU Asesoft Junior 3 Ploiesti CSS Craiova 3 10-21
65,66 11:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti BC Valbon Arad 18-30
         
         
    Terenul 7 - Cuza    
  Sambata      
67,68 8:00 CS Triumph Radauti CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti 23-12
69,70 9:00 LPS CSU Pitesti 3 ACS Sportic PRO Baschet Fagaras 21-9
71,72 10:00 ACS Steaua Magic 2 Bucuresti CSU Sibiu 2 10-6
73,74 11:00 CSS Medias CS Dunarea Calafat 21-23
         
         
    Terenul 8 - Buzesti    
  Sambata      
35,36 8:00 ACS Baller Bucuresti CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 17-35
37,38 9:00 CS Spike Bucuresti ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 16-20
39,40 10:00 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca CSS Nr 5 Bucuresti 26-17
41,42 11:00 CS Miandra Buzau BC Popovici Gheorghita Cobia 18-20
         
         
    Terenul 9 - Buzesti    
  Sambata      
33,34 8:00 LPS CSU 1 Pitesti MP Sport 1 Timisoara 18-26
45,46 9:00 CSU Brasov ACS Viitorul Bucuresti 13-21
47,48 10:00 CS Eko Sighet CS 4Sports 2 Bucuresti 15-23
49,50 11:00 CS Phoenix Galati BC Muresul Ludus 29-8
         
         
    Terenul 10 - Buzesti    
  Sambata      
79,80 8:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca ACS Dan Dacian 4 Bucuresti 10-9
53,54 9:00 BC Laguna 3 Bucuresti BC Artesania Bucuresti 18-9
55,56 10:00 BC Lyons 2 Craiova LPS CSU 2 Pitesti  
57,58 11:00 CS Fly OC Constanta BC Slam 2  Bucuresti 18-10


Programul jocurilor in caz de vreme nefavorabila!

    Sala 6 - Ioan Constantinescu    
Locurile Sambata   Rezultat
35,36 8:00 ACS Baller Bucuresti CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca  
9,10 8:40 CSS Targoviste CS For You Speranta Cluj-Napoca  
13,14 9:20 CSS Nr 4 Bucuresti ACS Steaua Magic 1 Bucuresti  
7,8 10:00 CSU Asesoft Junior 1 Ploiesti BC Slam 1 Bucuresti  
15,16 10:40 BC Star Bucuresti BC Lions 1 Craiova  
5,6 11:20 CSU Sibiu 1 BC Laguna 1 Bucuresti  
3,4 12:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti CS 4Sports 1 Bucuresti  
1,2 13:00 CSS Sighetul Marmatiei CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca  
         
         
    Sala 5 - CSS    
  Sambata    
23,24 8:00 BC Olimpic 1 Baia Mare CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc  
29,30 8:40 ACS Lucky Dragons Tg Mures CS Preventis Iasi  
17,18 9:20 CS Phoenix Constanta CS Otopeni  
43,44 10:00 CSO Voluntari CSS Sibiu  
27,28 10:40 ACS Ingerii Baniei CS Sevlar Ploiesti  
25,26 11:20 CSS Craiova 1 CS Admar Costinesti  
55,56 12:00 BC Lyons 2 Craiova LPS CSU 2 Pitesti  
         
         
    Sala 1 - Carol    
  Sambata    
19,20 8:00 BC Galactica Brasov LPS CSU 4 Pitesti  
21,22 8:40 BC Laguna 2 Bucuresti CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca  
37,38 9:20 CS Spike Bucuresti ACS Dan Dacian 2 Bucuresti  
39,40 10:00 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca CSS Nr 5 Bucuresti  
11,12 10:40 ACS Labradors Gladius Tg Mures BC Best Arad  
51,52 11:20 CSU Asesoft Junior 2 Ploiesti ACS Flame Ilfov  
41,42 12:00 CS Miandra Buzau BC Popovici Gheorghita Cobia  
         
         
    Sala 3 - Buzesti    
  Sambata    
33,34 8:00 LPS CSU 1 Pitesti MP Sport 1 Timisoara  
45,46 8:40 CSU Brasov ACS Viitorul Bucuresti  
79,80 9:20 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca ACS Dan Dacian 4 Bucuresti  
53,54 10:00 BC Laguna 3 Bucuresti BC Artesania Bucuresti  
47,48 10:40 CS Eko Sighet CS 4Sports 2 Bucuresti  
49,50 11:20 CS Phoenix Galati BC Muresul Ludus  
57,58 12:00 CS Fly OC Constanta BC Slam 2  Bucuresti  
         
         
    Sala 2 - Cuza    
  Sambata    
61,62 8:00 CSS Craiova 2 BC Olimpic 2 Baia Mare  
77,78 8:40 CS Bball 6 Sf Gheorghe CSS Tulcea  
67,68 9:20 CS Triumph Radauti CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti  
69,70 10:00 LPS CSU Pitesti 3 ACS Sportic PRO Baschet Fagaras  
75,76 10:40 CSU Asesoft Junior 3 Ploiesti CSS Craiova 3  
65,66 11:20 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti BC Valbon Arad  
71,72 12:00 ACS Steaua Magic 2 Bucuresti CSU Sibiu 2  
73,74 12:40 CSS Medias CS Dunarea Calafat  

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.