Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Stirea zilei

Luni, 18 august 2014

Evidenta inscrierilor si programarea testelor pentru evaluarea antrenorilor de baschet, august 2014

Autor: Federatia Romana de Baschet

Federatia Romana de Baschet si Colegiul Central al Antrenorilor anunta ca, in urma inscrierilor pentru evaluarea antrenorilor de baschet, din sesiunea august 2014, au fost inregistrati urmatorii:

Nume, prenume, club Proba scrisa Proba practico-metodica
Ady Monica – Comets Buc. *  
Alecu Cornel - Asesoft J * *
Alexandrescu Gabriel – CSS Focsani * *
Anica Daniel – CS Baller Buc. *  
Anton Daniel – Dan Dacian Buc. *  
Armaziu Radu – CSS S.Mare *  
BArczi Andrea – Sirius Tg. Mures *  
Batin Mircea – CSS Viitorul Cj. *  
Beatu Andrei – Dan Dacian Buc. *  
Blagoi Cosmin – Sevlar Plo. * *
Barzan Iuliana – BCN Rm. Vl. * *
Bascoveanu Ionut – Laguna Buc. * *
Bernad Levente – CSS Gheorghieni * *
Bochis Cornel – CSS Viitorul Cj. *  
Bondor Bogdan – Valbon Ar. *  
Borbely Zsolt – A.C. Reghin *  
Borcila Ciprian – CSS Buzau * *
Bordas Noemi – CSS Sf. Ghe. * *
Bulete Cristian – Phx. Galati *  
Catana Emil  - For You Cj.   *
Chirus Alexandru – CSS Tulcea * *
Ciorogaru Radu – CS Phx. C.ta * *
Ciorobea Iordanica – Sevlar Plo. * *
Constantin Daniela – LPS Pitesti * *
Colteanu Ionela * *
Cosma Andrei – UBT Cj. * *
Coroama Ramona – CSS1 C.ta *  
Corodi Silviu – LPS Pitesti   *
Corui Mihai – BC Together TG. M. * *
Costea Radu – BC Laguna Buc. *  
Cretu Robert – Sevlar Plo. * *
Cutas Alexandra – BC Spike Buc. * *
Danila Radu – ACS Baller Buc. *  
Dondoi Gabriel – CSS Focsani * *
Dragomirescu Sorin – BC Laguna Buc. * *
Dragos Aurora – UBT Cj. * *
Duagi Dilham – CS Phx. C.ta * *
Enache Marian – CSm Targoviste * *
Endes Tunde – CSM M. Ciuc *  
Ferencz Eduard – ACS KSE Tg. Sec. * *
Florea Cristian – BC Laguna Buc. * *
Gavrilescu Sorana – Stomart iasi * *
Georgescu Cristian – B C Laguna Buc. *  
Helcioiu Paul * *
Iosif Dragos – Tonika Pucioasa * *
Iurian Mioara – UBT Cj. * *
Jiscanu Vlad – CS Otopeni *  
Kosztelnik Emil – ACS EKO Sighet *  
Lapuste Flavius   *
Matache Cristian – BC Raptors Buc. *  
Marginean Mihai – For You Cj. *  
Mihai Petrut – LPS Focsani * *
Minescu Ioan – ACS KSE Tg. Sec. * *
Miron Alexandru – MP Sport Tm. *  
Mitroi Banu Gabriela – Sp. Stud. Buc. * *
Mocanu Ionut – UBT Cj. * *
Moraru Madalin – CSU Pitesti * *
Nanescu Viorel – CS Poli Iasi *  
Onescu Ramona – CSS2 Buc. *  
Palotas Csaba – Sirius Tg. M. *  
Paraschiv Ionel – Csu Pitesti * *
Pop Alin – ACS EKO Sighet *  
Popa Carmin – U Cluj *  
Ploscar Cosmin – CSS Medias   *
Popescu Mihai – LPS Pitesti * *
Popescu Ioan – LPS A. Iulia *  
Popovici Gheorghita – CSS Gaesti *  
Radulescu Bogdan – * *
Rapanu Stelian – BC Slam Buc. *  
Romila Razvan – DDacian Buc.   *
Rusu Simona - Cs Phx. C.ta *  
Rosu Eugen – CSU Brasov * *
Rotaru Mircea – CSS Medias *  
Saftel Alin – CNAV Buc. * *
Sarivan George – CSS Buzau * *
Scarlat Liliana – BC Slam Buc. * *
Sokic Milan - 4Sports Buc * *
Soos Zsolt – BC Mures *  
Stefan Roxana – 4Sports Buc. * *
Stoican Marius – DDacian Buc. *  
Sufariu Narcis – LPS Pitesti * *
Trif George – BC Mures *  
Urian Valentin – LPS A. Iulia *  
Urzeala Ionut – Asesoft J. * *
Vlad Gabriela – BC Slam Buc * *
Vita Andras – CSM M. Ciuc *  
Zaharia Liviu – Dr. Tr. Severin *  

Pentru evaluarea practico-metodica a fost stabilit urmatorul program:
Arena FRB
ora Nume si prenume Nume si prenume
30.08.2014
11.00
Gavrilescu Sorana-Stomart IS Bondor Bogdan-VAlbon AR
11.10 Iurian Mioara-UBT Cj Mocanu ionut-UBT Cj
11.20 Batin Mircea-CSS Viit. Cj Bochis Cornel-CSS Viit. Cj
11.30 Dragos Aurora- UBT Cj. Catana Emil-For You Cj
11.40 Cosma Andrei-UBT Cj Chirus Alexandru-CSS Tulcea
11.50 Corui Mihai-BC Together Tg.M. Ploscar Cosmin-CSS Medias
12.00 Alexandrescu Gabriel-CSS Focsani Mihai Petrut-LPS Focsani
12.10 Dondoi Gabriel-CSS Focsani Rosu Eugen-CSU Brasov
12.20 Borcila Ciprian-CSS Buzau Sarivan George-CSS Buzau
12.30 Minescu ioan-ACS KSE Tg. Sec. Bernad Levente-CSS Gheorghieni
13.00 Bordas Noemi-CSS Sf. Ghe. Ferencz Eduard-ACS KSE Tg. Sec.
13.10 Duagi Dilham-CS Phx. C.ta Ciorogaru Radu-CS Phx. C.ta
13.20 Iosif Dragos-Tonika Pucioasa Paraschiv Ione-CSu Pitesti
13.30 Popescu Mihai-LPS Pitesti Radulescu Bogdan
13.40 Alecu Cornel-Asesoft J. Enache Marian-CSM Tgv.
13.50 Sokic Milan-4Sports Buc. Blagoi Cosmin-Sevlar Ploiesti
14.00 Moraru Madalin-CSU Pitesti Constantin Daniela-LPS Pitesti
14.10 Corodi Silviu-LPS pitesti Ciorobea Iordanica-Sevlar Ploiesti
14.20 Cretu Robert-Sevlar Ploiesti Urzeala Ionut-Asesoft J.
14.30 Sufariu Narcis-LPS Pitesti Barzan Iuliana-BCN Rm. Valcea
14.40 Colteanu Ionela Vlad Gabriela-BC Slam
14.50 Scarlat Liliana-BC Slam Saftel Alin-CNAV Buc.
15.00 BAscoveanu ionut-BC Laguna Buc. Mitroi Banu Gabriela-Sp.Stud. Buc.
15.10 Florea Razvan-BC Laguna Buc. Jiscanu Vlad-CS Otopeni
15.20 Helcioiu Paul Dragomirescu Sorin-BC Laguna Buc
15.30 Cutas Alexandra-BC Spike Buc  
31.08.2014
11.00
Lapuste Flavius Romila Razvan-DDacian Buc.
 
Evaluarea scrisa va avea loc la sediul ANEFS Bucuresti, in data de 30.08.2014, incepand cu ora 09:00.
Evaluarea practico-metodica va avea loc in Arena de Baschet FRB in data de 30.08.2014, incepand cu ora 11:00, si in data de 31.08.2014, incepand cu ora 11:00



Din categoriile: Stirea zilei, Colegiul central al antrenorilor, Anunturi importante

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.