Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Miercuri, 17 septembrie 2014

Program turnee U18 Masculin

Autor: Federatia Romana de Baschet

 
Grupa A - CSS Ploiesti
19.09.2014  ETAPA 1
09.00     -   CSA STEAUA  - CSS1 BUCURESTI  
11.00     -   ACS FLAME  - ACS BALLER
13.00     -   CSS PLOIESTI  -  CS DINAMO CSS6
ETAPA 2
15.00      -   CSS 1 BUCURESTI - ACS FLAME     
17.00      -   ACS BALLER  - CSS PLOIESTI
19.00      -  CS DINAMO BUCURESTI  -  CSA STEAUA BUCURESTI
20.09.2014  ETAPA 3
09.00       -   ACS BALLER  - CS DINAMO CSS6
11.00       -   ACS FLAME  - CSA STEAUA
13.00       -   CSS PLOIESTI  - CSS1 BUCURESTI
ETAPA 4
15.00        -  CSS DINAMO CSS6  -  ACS FLAME
17.00        -   CSS1 BUCURESTI  - ACS BALLER
19.00       -   CSA STEAUA  - CSS PLOIESTI
21.09.2014 ETAPA 5
09.00      -     CSS1 BUCURESTI  - CSS DINAMO
11.00      -     ACS BALLER  - CSA STEAUA - CSM EXIMBANK
13.00      -     CSS PLOIESTI  - ACS FLAME BUCURESTI

GRUPA B - CN Aurel Vlaicu

Vineri 19.09.2014
Etapa 1                
Ora 09:00              C.S.A. Steaua – A.C.S.B. Vipo Bucuresti
Ora 10:30              CSS Targoviste – CS Dinamo CSS 6 - 2
Ora 12:00              CNAV – A.C.S. Dan Dacian Bucuresti
 
Etapa 2
Ora 15:00        CS Dinamo CSS 6 -2 - C.S.A. Steaua
Ora 16:30        A.C.S. Dan Dacian Bucuresti - CSS Targoviste
Ora 18:00        A.C.S.B. Vipo Bucuresti – CNAV
 
Sambata 20.09.2014
Etapa 3
Ora 09:00              A.C.S. Dan Dacian Bucuresti – CS Dinamo CSS 6 - 2
Ora 11:00              CSS Targoviste – A.C.S.B. Vipo Bucuresti
Ora 13:00              CNAV – C.S.A. Steaua
 
Etapa 4
Ora 16:00        A.C.S.B. Vipo Bucuresti - A.C.S. Dan Dacian Bucuresti
Ora 18:00        C.S.A. Steaua - CSS Targoviste
Ora 20:00        CNAV - CS Dinamo CSS 6 – 2
 
Duminica  21.09.2014
Etapa 5
Ora 09:00              A.C.S.B. Vipo Bucuresti - CS Dinamo CSS 6 -2
Ora 11:00              A.C.S. Dan Dacian Bucuresti – C.S.A. Steaua
Ora 13:00              CNAV – CSS Targoviste
 
GRUPA C - LPS Focsani
 
ETAPA I : 19.09.2014
09:00-11:00  CS PHOENIX GALATI- CSS UNIREA IASI
11:00-11:00  CSM 2007 LPS FOCSANI-CSS TULCEA
ETAPA II: 19.09.2014
16:00-18:00  CSS UNIREA IASI-CSM MOINESTI
18:00-20:00  CSS TULCEA-CS PHOENIX GALATI
ETAPA III:20.09.2014
09:00-11:00  CSM MOINESTI-CSS TULCEA
11:00-13:00   CS PHOENIX GALATI-CM 2007 LPS FOCSANI
ETAPA IV: 20.09.2014
16:00-18:00 CSS TULCEA – CSS UNIREA IASI
18:00-20:00  CSM 2007 LPS FOCSANI- CSM MOINESTI
ETAPA V: 21.09.2014
09:00-11:00 CSM MOINESTI-CS PHOENIX GALATI
11:00-13:00 CSS UNIREA IASI-CSM 2007 LPS FOCSANI
 
 
Grupa D - LPS CSU Pitesti
SALA DE SPORT – SC GIMNAZIALA ,, MIRCEA CEL BATRAN”
 Etapa 1 - 19.09.2014
 C.S.S.Bega Timisoara – st?.
L.P.S. C.S.U. 2 Pitesti - L.P.S. C.S.U. 1 Pitesti 10.00 – 11.45
C.S.S.Targu Jiu  - C.S. Amicii Pitesti 11.45 – 13.30
 Etapa 2 - 19.09.2014
 C.S.Amicii Pitesti st?.
C.S.S.BegaTimisoara - L.P.S. C.S.U. 2 Pitesti 16.00 – 17.45
L.P.S. C.S.U. 1 Pitesti - C.S.S. Targu Jiu 17.45 – 19.30
 Etapa 3 - 20.09.2014
 L.P.S. C.S.U. 1 Pitesti – st?.
C.S.S. Targu Jiu -  L.P.S. C.S.U. 2 Pitesti 09.30 – 11.15
C.S. Amicii Pitesti - C.S.S. Bega Timisoara 11.15 – 13.00
 Etapa 4 - 20.09.2014
 L.P.S. C.S.U. 2 Pitesti st?
C.S.S. Bega Timisoara - C.S.S. Targu Jiu 16.00 – 17.45
L.P.S. C.S.U. 1Pitesti -  C.S. Amicii Pitesti 17.45 – 19.30
 Etapa 5 - 21.09.2014
 C.S.S.Targu Jiu – st?.
L.P.S. C.S.U.1 Pitesti - C.S.S. Bega Timisoara 09.30 – 11.15
C.S.AmiciiPitesti - L.P.S. C.S.U. 2 Pitesti 14.45 – 16.30
 
 Grupa E – CSU Brasov
VINERI 19 SEPTEMBRIE   SALA BRASOVIA:
 
09.30   CSU BRASOV – CSS BRASOVIA
11.30   CSS SIBIU – CSS MEDIAS
SALA INFORMATICA:
17:00   CSM M. CIUC – CSS SIBIU
19:00   CSS MEDIAS – CSU BRASOV

SAMBATA 20 SEPTEMBRIE  SALA INFORMATICA:

10:00    CSS BRASOVIA – CSM M. CIUC
12:00    CSU BRASOV – CSS SIBIU
17:00    CSS MEDIAS – CSS BRASOVIA
19:00    CSM M. CIUC – CSU BRASOV
 
DUMINICA 21 SEPTEMBRIE  SALA INFORMATICA
   
10:00    CSS MEDIAS – CSM M. CIUC
12:00    CSS BRASOVIA – CSS SIBIU
  
 
Grupa F - LPS Tg Mures

19.09.2014   LPS Tg. Mures STA
19.09.2014 10.00-12.00 CSU Mobitelco 1 Cluj Napoca CSU Mobitelco 2 Cluj Napoca
19.09.2014 12.00-14.00 BC Olimpic Baia Mare CSS Viitorul Cluj Napoca
       
19.09.2014   CSU Mobitelco 2 Cluj Napoca STA
19.09.2014 17.00-19.00 LPS  Tg. Mures BC Olimpic Baia Mare
19.09.2014 19.00-21.00 CSS Viitorul Cluj Napoca CSU Mobitelco 1 Cluj Napoca
       
20.09.2014   CSS Viitorul Cluj Napoca STA
20.09.2014 09.00-11.00 CSU Mobitelco 2 Cluj Napoca LPS Tg. Mures
20.09.2014 11.00-13.00 CSU Mobitelco 1 Cluj Napoca BC Olimpic Baia Mare
       
20.09.2014   BC Olimpic Baia Mare STA
20.09.2014 16.00-18.00 LPS Tg. Mures CSU Mobitelco 1 Cluj Napoca
20.09.2014 18.00-20.00 CSS Viitorul Cluj Napoca CSU Mobitelco 2 Cluj Napoca
       
21.09.2014   CSU Mobitelco 1 Cluj Napoca STA
21.09.2014 10.00-12.00 CSU Mobitelco 2 Cluj Napoca BC Olimpic Baia Mare
21.09.2014 12.00-14.00 CSS Viitorul Cluj Napoca LPS Tg. Mures
 
 
 
 
 

Din categoriile: Comisia de competitii, U18 masculin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.