Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 10 octombrie 2014

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 10-15 octombrie 2014?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului chiar de la inceperea noului sezon competitional si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in aceasta perioada. Astfel, conform programului oficial, in perioada 10-15 octombrie 2014, vor avea loc 44 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:



Vineri 10.10.2014    
Grand Center Sport - Regie - http://www.grandcentersport.ro/location/      
       
9:00 Kid's Sports Festival 8 meciuri M M
       

Sambata 11.10.2014    
       
Grand Center Sport - Regie - http://www.grandcentersport.ro/location/      
10:00 Kid's Sports Festival 4 meciuri M M
       
Olimpia      
11:30 C.S. Olimpia Bucuresti C.S.S. Sfantu Gheorghe U14F
       
Liceul Teoretic Dante Alighieri      
11:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Unirea Iasi U14M
       
Scoala 172      
13:00 C.S. Spike Bucuresti C.S.U. Sibiu U14M
       
Scoala 308      
12:00 A.C.S. Artesania Bucuresti C.S.S. Sighetul Marmatiei U13M
       
Scoala 280      
15:00 C.S. Steaua Magic 2008 Bucuresti C.S. U-Mobitelco Cluj Napoca U14M
       
U.S.A.M.V.B.      
12:30 A.C.S. 4 Sports Bucuresti C.S.M. 2007 - L.P.S. Focsani U13M
       

Duminica 12.10.2014    
       
Grand Center Sport - Regie - http://www.grandcentersport.ro/location/      
11:00 Kid's Sports Festival 4 meciuri M M
       
Olimpia      
15:00 C.S. Olimpia Bucuresti C.S.M. V.S.K.C. Miercurea Ciuc U13F
       
Liceul Teoretic Dante Alighieri      
11:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Bega Timisoara U16M
       
Scoala 129      
10:30 A.B.C. Laguna Bucuresti C.S. Dinamo C.S.S. Nr.6 Bucuresti U16M
       
Colegiul Tehnic Henri Coanda      
11:00 A.C.S. Champions - 2 Bucuresti B.C. Star - Pro Basketball Academy Bucuresti U16F
13:00 A.C.S. Champions Bucuresti C.S.S. Brasovia Brasov U13F
15:00 A.C.S. Champions - 1 Bucuresti C.S. Olimpia Bucuresti U16F
       
U.T.C.B.      
10:00 A.C.S. Dan Dacian - 1 Bucuresti C.S.M. 2007 - L.P.S. Focsani U13M
11:30 A.C.S. Dan Dacian - 2 Bucuresti A.C.S. Gladius Targu Mures U13M
13:00 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti C.S.S. Tulcea U16M
       
Scoala 308      
14:30 A.C.S. Artesania Bucuresti C.S.U. Sibiu U13M
       
Colegiul Tehnic Edmond Nicolau      
13:00 B.C. Slam Bucuresti C.S. Phoenix - L.P.S. - 1 Galati U16M
       
Colegiul National Aurel Vlaicu      
12:00 C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti A.B.C. Athletic Constanta U16M
14:00 C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti C.S. Energia Targu Jiu L1M
       
Scoala 172      
11:30 C.S. Spike Bucuresti C.S. Cuza Sport Braila U16M
       
Leu      
18:00 Titanii Leii O M
       
Arena FRB      
14:00 C.S.U. Stiinta Bucuresti C.S.U. Sibiu L1M
       
       

Luni 13.10.2014    
       
Rapid      
12:00 C.S. Rapid Bucuresti C.S.U. Sibiu L1M
       
21:00 Cupa RCS Baschet   3x3
       

Miercuri 15.10.2014    
       
Leu      
20:00 Cupa Team Net   3x3
       
Arena FRB      
15:00 C.S.U. Stiinta Bucuresti S.C.M. Craiova L1M
       

Din categoriile: Anunturi importante

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.