Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Anunturi importante

Vineri, 24 octombrie 2014

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 24-26 octombrie 2014?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului chiar de la inceperea noului sezon competitional si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in aceasta perioada. Astfel, conform programului oficial, in perioada 24-26 octombrie 2014, vor avea loc 34 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:

  Vineri 24.10.2014    
       
Scoala 54    
20:30 Viitorul BC 97 O M
       

Sambata 25.10.2015    
       
Regimentul de Garda Mihai Viteazu    
13:00 C.S.A. Steaua - C.S.M. EximBank - 1 Buc C.S.S. Nr.1 Bucuresti U18M
       
20:30 C.S.A. Steaua C.S.M EximBank Bucuresti C.S.U Ploiesti LNBM
       
Colegiul Tehnic Henri Coanda    
13:30 A.C.S. Champions - 1 Bucuresti S.C.M. - C.S.S. Craiova U16F
       
U.T.C.B.    
14:00 C.S.A. Steaua - C.S.M. EximBank - 2 Buc C.S.M. 2007 - L.P.S. Focsani U18M
       
C.S.S. 6    
12:00 C.S. Dinamo - C.S.S. Nr 6 - 1 Bucuresti C.S.S. Targoviste U18M
       
  Leu    
11:00 A.C.S. B. Vipo Bucuresti C.S. Phoenix Galati U18M
12:15 No Name Tractorul O M
13:30 Baschet Time Viitorul O M
15:00 Factor B.C. Silena O M
16:30 C.S.U. Stiinta Mythos - Laguna O M
18:00 No Name Basketball Blues O M
19:30 BC 97 Intersport O M
       
Arena FRB    
14:00 C.S.U. Stiinta Bucuresti C.S. Dinamo Bucuresti L1M
       
  A.S.E.    
15:00 Play Sports   3x3
       

Duminica 26.10.2015    
       
Universitatea Lumina    
13:00 B.C. Star - Pro Basketball Academy Buc C.S.Universitatea Brasov U16F
       
Colegiul Tehnic Henri Coanda    
11:30 A.C.S. Champions - 2 Bucuresti C.S.S. Ploiesti U16F
       
Olimpia    
11:30 C.S. Olimpia Bucuresti C.S.S. - C.S.M. Targoviste U16F
       
U.T.C.B.    
12:30 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti B.C. Slam Bucuresti U16M
       
Scoala 172    
14:30 C.S. Spike Bucuresti C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti U16M
       
Liceul Teoretic Dante Alighieri    
12:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.N. Tudor Vladimirescu Targu Jiu U16M
       
C.S.S. 6    
12:00 C.S. Dinamo - C.S.S. Nr 6 Bucuresti S.C.M. - C.S.S. Craiova U16M
       
Scoala 129    
10:30 A.C.S. Flame Ilfov Bucuresti A.B.C. Laguna Bucuresti U16M
       
Colegiul National Aurel Vlaicu    
11:00 C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti C.S. B.C. Mures Targu Mures L1M
       
  Rapid    
13:30 C.S. Rapid Bucuresti C.S. Energia Targu Jiu L1M
       

FRB    
15:00 Vulturii Argintii Rado Sport O M
16:30 Speed Classic Dome O M
18:00 Arhitect 95 Politehnica 1 O M
19:30 Leii Royal Fun O M
       

Leu    
12:00 Rapid Ciocanul O M
13:30 Emagic Brenntag O M
15:00 Titanii Tancul O M
16:30 B.C. Frank B.C. Steaua O M
18:00 Granitul Make, Cristi si prietenii O M
19:30 Universitatea Fazanii O M

Din categoriile: Anunturi importante

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.