Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 7 noiembrie 2014

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 07-09 noiembrie 2014?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului chiar de la inceperea noului sezon competitional si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in aceasta perioada. Astfel, conform programului oficial, in perioada 07.09 noiembrie 2014, vor avea loc 135 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:

  Vineri 07.11.2014    
       
Colegiul German Goethe    
16:00 ONSS - Scoli Generale - Feminin 5 Jocuri G F
       
Colegiul National Aurel Vlaicu    
20:15 Col. Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti C.S. Rapid Bucuresti L1M
       
Scoala Cambridge    
16:30 Cupa Cambridge 3 Jocuri J3Fa
       
Colegiul National Grigore Moisil    
9:00 ONSS - Licee - Masculin 6 Jocuri L M
       
  Sambata 08.11.2014    
       
Scoala 54    
9:00 Viitorul - 2 Vilis MBM
10:00 VIPO Viitorul J3M
11:00 Viitorul - 2 C.S.S. 4 J3F
       
C.S.S. 6    
9:00 C.S.S. Nr. 6 - 2 Star - Pro Basketball Academy MBF
11:00 Dinamo C.S.S. 6 - 2 C.S. Phoenix Constanta MBM
12:00 C.S.S. Nr. 6 - 1 Asesoft Ploiesti MBF
       
Olimpia    
9:30 Olimpia C.S.S. 5 BBF
10:30 Olimpia - 2 Champions MBF
       
Rapid    
10:00 C.S. Rapid Bucuresti A.B.C. Mures Targu Mures L1M
12:00 C.S. Rapid Bucuresti C.S.U. Oradea LNBF
       
Otopeni    
10:00 C.S. Otopeni Artesania J2M
11:30 C.S. Otopeni B.C. Steaua BBM
       
Scoala 129    
10:30 Laguna Sharks - 1 Dan Dacian - 2 MBM
12:00 Laguna Sharks - 2 Steaua Magic 2008 MBM
14:00 Laguna Sharks Playball J2M
       
Colegiul National Aurel Vlaicu    
10:00 Col. Nat. Aurel Vlaicu C.S.S. 1 J2M
11:30 Col. Nat. Aurel Vlaicu - 1 C.S.S. 4 - 1 J3M
13:00 Col. Nat. Aurel Vlaicu Phoenix Constanta BBM
14:00 Col. Nat. Aurel Vlaicu Asesoft - 2 Ploiesti MBM
       
Scoala 206    
11:30 Soimii Albi Asesoft Ploiesti MBM
       
Arena FRB    
13:30 Silena Viitorul O M
15:00 C.S.A. Steaua C.S.M EximBank - 2 Bucuresti Col. Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti U18M
16:30 Factor Intersport O M
18:00 BC 97 Sfertul 5 O M
19:30 Baschet Time Brenntag O M
21:00 Leii Poli 1 O M
       
Universitatea Lumina    
12:00 B.C. Star - Pro Basketball Academy Bucuresti C.S.S. Ploiesti U14F
       
Colegiul Tehnic Edmond Nicolau    
12:00 B.C. Slam Bucuresti B.C.M.U - L.P.S. Viitorul - C.S.U. Pitesti U14M
14:00 Slam 4 Sports J3M
       
Colegiul Tehnic Henri Coanda    
13:30 A.C.S. Champions Bucuresti C.S.S. Sfantu Gheorghe U14F
       
U.T.C.B.    
13:00 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti C.S. Cuza Sport Braila U14M
       
Colegiul National Ion Luca Caragiale    
13:00 Palestra Dinamo C.S.S. 6 - 1 J2M
15:00 C.S.S. Nr.2 Bucuresti C.S. Rapid Bucuresti U18F
17:00 Palestra Steaua Magic J1M
       
Colegiul National George Cosbuc    
13:00 C.S.S. Nr.1 Bucuresti C.S. Phoenix Galati U18M
       
Regimentul de Garda Mihai Viteazu    
13:30 C.S.A. Steaua C.S.M EximBank - 1 Bucuresti C.S.S. Tulcea U18M
       
Scoala 172    
13:30 Spike Baller - 2 MBM
       
Scoala 280    
13:30 Steaua Magic AS 30 BBM
15:00 Steaua Magic Vilis J3M
       
Scoala 175    
14:30 4 Sports C.N. Aurel Vlaicu - 2 MBM
       
Leu    
15:00 BC Steaua Fazanii O M
16:30 Titanii Granitul O M
18:00 Universitatea Tancul O M
19:30 BC Frank Make, Cristi si prietenii O M
       
Scoala 59    
16:15 Artesania - 2 Olimpia MBM
       
Scoala 70    
9:30 C.S.S. 4 - 2 Vilis BBM
       
12:40 Cupa Primariei Sector 3 10 jocuri G M
       
Colegiul German Goethe    
16:00 ONSS - Scoli Generale - Feminin 4 Jocuri G F
       
Colegiul National Grigore Moisil    
9:00 ONSS - Licee - Masculin 4 Jocuri L M
       
  Duminica 09.11.2014    
       
Scoala 30    
9:00 As 30 Baschetball First Alexandria BBM
       
Colegiul Economic Costin C. Kiritescu    
9:00 Leii Dinamo C.S.S. 6 - 2 BBM
       
Colegiul Tehnic Edmond Nicolau    
9:00 Slam Dinamo C.S.S. 6 - 2 J2M
10:30 Slam - 2 C.S. Otopeni MBM
       
Liceul Teoretic Dante Alighieri    
9:30 Viitorul - 1 Baller - 1 MBM
11:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Muresul Targu Mures U16M
12:30 Baller Slam J1M
14:00 Slam - 2 Baller - 2 BBM
15:00 Baller - 1 4 Sports BBM
16:00 4 Sports Baller J2M
       
Scoala 108    
9:30 Laguna Sharks Olimpia BBM
11:00 A.B.C. Laguna - 2 Bucuresti C.S.S. Buzau U13M
13:00 A.B.C. Laguna - 1 Bucuresti B.C.M.U.-L.P.S. Viitorul - C.S.U. - 1 Pitesti U13M
15:00 Laguna Sharks Playball J3M
       
Scoala 70    
8:30 C.S.S. 4 Dan Dacian - 3 MBM
9:30 C.S.S. 4 - 2 Sport For All J3M
10:30 Cupa Primariei Sector 3 10 jocuri G M
       
U.T.C.B.    
10:30 Dan Dacian - 1 C.S. Voluntari MBM
11:30 Dan Dacian Viitorul MBF
12:30 C. Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti C.S.S. Nr.6 Bucuresti U13F
14:00 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti B.C.M.U.-L.P.S. Viitorul - C.S.U. - 2 Pitesti U13M
15:30 Dan Dacian Dinamo C.S.S. 6 J1M
       
Olimpia    
9:00 Olimpia - 1 C.S.S. 4 MBF
11:00 C.S. Olimpia Bucuresti A.C.S. Champions Bucuresti U13F
13:00 C.S. Olimpia Bucuresti C.S.S. Craiova U16F
       
Colegiul National Grigore Moisil    
9:30 C.S.S. 5 VIPO MBM
       
C.S.S. 6      
11:00 C.S. Dinamo - C.S.S. Nr.6 Bucuresti A.C.S. Flame Ilfov Bucuresti U16M
       
Universitatea Lumina    
11:30 B.C. Star - Pro Basketball Academy Bucuresti C.S.S. Ploiesti U16F
13:30 Star - Pro Basketball Academy Asesoft Ploiesti J3F
       
Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza    
12:00 Royal Fun Vipo J1M
13:30 Royal Fun Slam - 4 BBM
14:30 Royal Fun Slam BBF
       
Arena FRB    
12:00 C.S.U. Stiinta Bucuresti A.B.C. Mures Targu Mures L1M
15:00 Arhitect 95 Nemrut O M
16:30 Speed Rado Sport O M
18:00 Royal Fun Classic Dome O M
       
Leu    
12:00 Rapid Emagic O M a
13:30 No Name Mithos O M
15:00 Slam IT Tractorul O M
16:30 Baschetball Blues Poli 3 O M
18:00 Ciocanul No Name O M
       
Regimentul de Garda Mihai Viteazu    
12:30 C.S.A. Steaua C.S.M EximBank Bucuresti C.S. Politehnica Iasi L1M
       
17:00 C.S.A. Steaua C.S.M EximBank Bucuresti C.S.U. Sibiu LNBM
       
Colegiul Tehnic Henri Coanda    
10:00 B.C. Steaua Playball MBM
11:00 B.C. Steaua Dan Dacian J3M
       
Scoala 309    
15:30 Sport for All C.S.S. 1 - Phoenix Constanta J3F
17:00 Sport for All Sevlar Ploiesti MBM

Din categoriile: Anunturi importante

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.