Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Anunturi importante

Joi, 13 noiembrie 2014

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 13 - 19 noiembrie 2014?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului chiar de la inceperea noului sezon competitional si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in perioada urmatoare. Astfel, conform programului oficial, in perioada 13-19 noiembrie 2014, vor avea loc 69 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:

  Joi 13.11.2014    
       
U.S.A.M.V.B.    
19:00 Agronomia A.S.E. U F
20:15 Politehnica Agronomia U M
       
A.S.E.      
19:30 Play Sports   3x3
       
       
Sala "Mihai Viteazul"    
20:00 CS Amicii Pitesti Steaua CSM EximBank 2 L1M
       
  Vineri 14.11.201    
       
Arena FRB    
09:00 A.C.S. B. Vipo Bucuresti C.S. U-Mobitelco Cluj Napoca U20M
11:00 C.S. Dinamo - C.S.S. Nr 6 Bucuresti L.P.S. - C.S.S. Bihorul Oradea U20M
       
17:00 L.P.S. - C.S.S. Bihorul Oradea A.C.S. B. Vipo Bucuresti U20M
19:00 C.S. U-Mobitelco Cluj Napoca C.S. Dinamo - C.S.S. Nr 6 Bucuresti U20M
       
Sala Colegiului National Grigore Moisil    
09:00 ONSS - Licee - Feminin 6 Jocuri - alternati arbitru / oficial L F
       
Sala Liceului Teoretic Dante Alighieri    
08:30 ONSS - Licee - Masculin 6 Jocuri - alternati arbitru / oficial L M
       
U.N.E.F.S.    
20:00 A.C.S. Flame Ilfov Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti U18M
       
  Sambata 15.11.2014    
       
Sala Scolii Generale nr. 280    
09:00 C.S. Steaua Magic 2008 Bucuresti L.P.S. Satu Mare U14M
       
Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"
   
09:00 C.S.S. Nr.2 Bucuresti C.S. Olimpia Bucuresti U13F
       
Sala Colegiului Tehnic Edmond Nicolau    
09:30 B.C. Slam Bucuresti C.S.S. Unirea Iasi U14M
11:30 Slam - 1 Artesania MBM
12:30 Slam - 3 Dinamo C.S.S. 6 - 1 MBM
       
C.S.S. 6    
11:00 C.S. Dinamo - C.S.S. 6 - 2 Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti U18M
13:00 C.S. Dinamo - C.S.S. 6 - 1 Bucuresti L.P.S. Focsani U18M
       
Leu      
12:00 A.C.S. B. Vipo Bucuresti C.S.S. Nr.1 Bucuresti U18M
13:30 Granitul Mithos O M a
15:00 Nemrut Vulturii O M
16:30 Brenntag BC 97 O M
18:00 Leii Stiinta O M a
       
Sala Colegiului Tehnic Henri Coanda    
13:30 A.C.S. Champions Bucuresti A.C.S. B. Raptors Bucuresti U14F
       
U.T.C.B.    
11:00 A.C.S. Dan Dacian - 2 Bucuresti L.P.S. Oradea U13M
       
12:30 Scoala de arbitrii - 3 meciuri amicale    
       
Sala Universitatii Lumina    
12:00 B.C. Star - Pro Basketball Academy C. Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti U14F
       
Sala "Mihai Viteazul"    
13:00 A.B.C. Laguna Bucuresti A.C.S. T-Pack Ploiesti U14M
       
U.S.A.M.V.B.      
11:30 A.C.S. Champions Bucuresti C.S.Universitar Brasov U18F
13:30 A.C.S. 4 Sports Bucuresti C.S.S. Unirea Iasi U16M
       
Rapid      
15:00 C.S. Rapid Bucuresti C.S.U. Stiinta Bucuresti L1M
       
Sala Scolii Generale nr. 172    
10:00 C.S. Spike Bucuresti C.S. Olimpic Baia Mare U14M
       
Arena FRB    
18:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.U. Ploiesti U14M
       
  Duminica 16.11.2014    
       
U.T.C.B.    
09:00 Scoala de arbitrii - 3 meciuri amicale    
       
Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"
   
09:30 C.S. Olimpia Bucuresti A.C.S. Champions - 1 Bucuresti U16F
       
Arena FRB    
09:30 A.C.S. Artesania Bucuresti C.S. U-Mobitelco - 2 Cluj Napoca U13M
       
13:00 C.S.A. Steaua C.S.M EximBank C.S.S. Nr.1 Constanta U16M
       
C.S.S. 6    
11:00 C.S.S. Nr. 6 Bucuresti C.S.S. Alexandria U13F
       
Rapid      
11:00 C.S. Rapid Bucuresti S.C.M. - C.S.S. Craiova U18F
       
Sala "Mihai Viteazul"    
12:00 A.B.C. Laguna - 1 Bucuresti C.S.S. Targoviste U13M
       
Sala Colegiului Tehnic Henri Coanda    
11:00 A.C.S. Champions Bucuresti C.S.Universitar Brasov U13F
       
Sala Universitatii Lumina    
12:30 B.C. Star - Pro Basketball Academy A.C.S. Champions - 2 Bucuresti U16F
       
Dinamo    
13:30 C.S. Dinamo Bucuresti Col. Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti L1M
       
Leu      
12:00 Rapid Rapid div B O M a
13:30 Rado Sport Arhitect 95 O M
15:00 Intersport BC Time O M
16:30 Fazanii BC Frank O M
18:00 Make & co BC Steaua O M
19:30 Poli 3 Slam IT O M
       
  Luni 17.11.2014    
       
Rapid      
09:00 C.S.S. Nr.2 Bucuresti C.S.S. Alexandria U18F
       
A.S.E.      
18:00 U.A.U.I.M. Agronomie U M
19:15 A.S.E. Spiru Haret U M
       
  Marti 18.11.2014    
       
A.S.E.      
18:00 U.C.D.C. Universitatea U M
19:15 A.S.E. Universitatea U F
       
  Miercuri 19.11.2014    
       
Rapid      
12:00 C.S. Rapid Bucuresti C.S.M. Satu Mare LNBF

Din categoriile: Anunturi importante, U20 masculin, U14 masculin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.