Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Joi, 27 noiembrie 2014

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 27 noiembrie - 01 decembrie 2014?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului chiar de la inceperea noului sezon competitional si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in acest week-end. Astfel, conform programului oficial, in perioada 27 noiembrie - 01 decembrie 2014, vor avea loc 107 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:

  Joi 27.11.2014    
       
U.S.A.M.V.B.    
19:00 Spiru Haret U.A.U.I.M. U M
20:15 Agronomia U.R.A. U M
       
A.S.E.      
19:30 Cupa Play Sports   3x3
       
Sala Colegiului National Spiru Haret    
11:00 O.N.S.S. - Licee 3 Jocuri L M
       
  Vineri 28.11.2014    
       
U.M.F.      
17:30 Agronomia U.M.F. U F
18:45 U.M.F. Dimitrie Cantemir U M
       
Sala Mihai Viteazu    
14:00 C.S. Rapid Bucuresti S.C.M. Craiova L1M
       
Sala Scolii Generale nr. 97    
08:30 O.N.S.S. - Scoli Generale 4 jocuri G F
11:30 O.N.S.S. - Scoli Generale 9 jocuri G M
       
Sala Scolii Generale nr. 49    
09:00 O.N.S.S. - Scoli Generale 10 Jocuri G M
       
Sala Scolii Generale nr. 108    
18:30 A.B.C. Laguna - 1 Bucuresti A.B.C. Laguna - 2 Bucuresti U13M
       
Sala Colegiului National Spiru Haret    
12:00 O.N.S.S. - Licee 3 Jocuri L M
       
Sala Colegiului National George Cosbuc    
20:30 C.S.S. Nr.1 Bucuresti C.S.A. Staua C.S.M EximBank - 1 Bucuresti U18M
       
Sala Colegiului National Aurel Vlaicu    
16:30 Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti C.S.U. Stiinta Bucuresti L1M
       
       
  Sambata 29.11.2014    
       
Sala Colegiului National I.L. Caragiale    
11:00 Palestra Baller J1M
       
C.S.S. 6 (Luica)
   
09:30 Dinamo C.S.S. 6 - 2 Steaua Magic MBM
11:00 A.C.S. Axiopolis Sport Cenavoda C.S. Dinamo - C.S.S. Nr.6 Bucuresti U14M
12:30 C.S. Phoenix - L.P.S. Galati C.S.S. Nr. 4 Bucuresti U14M
14:00 C.S. Dinamo - C.S.S. Nr.6 - 2 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti U18M
15:30 Dinamo C.S.S. 6 - 2 C.S.S. 4 - 1 BBM
17:00 C.S.S. Nr. 4 Bucuresti A.C.S. Axiopolis Sport Cenavoda U14M
18:30 C.S. Dinamo - C.S.S. Nr.6 Bucuresti C.S. Phoenix - L.P.S. Galati U14M
       
Sala Liceului Tehnic Iuliu Maniu    
15:00 C.S.S. 2 Slam BBF
16:00 C.S.S. 2 Slam MBF
       
Arena de Baschet FRB    
09:30:12:30 Baschet cu usile descise! "Nu conteaza inaltimea, ci conteaza istetimea" FRB
15:30-18:30Baschet cu usile descise! "Vino sa joci baschet!" FRB
       
U.T.C.B.    
11:00 C.Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti C.S.S.Nr.1 - Phoenix Constanta U14F
12:30 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti A.C.S. Flame Ilfov Bucuresti U18M
14:30 Dan Dacian - 3 Dinamo C.S.S. 6 - 1 MBM
       
Sala Liceului Teoretic Dante Alighieri    
15:00 Vilis Baller - 2 BBM
16:00 Baller - 2 Vilis MBM
17:00 Baller C.N. Aurel Vlaicu J3M
       
Sala Scolii Generale nr. 82    
16:00 C.S.S. 4 Phoenix Constanta J3F
       
Sala Colegiului Tehnic Henri Coanda    
15:00 Champions C.S.S. 4 MBF
16:00 Champions Asesoft Junior Ploiesti J3F
       
Sala Scolii Generale nr.  54    
09:00 Viitorul C.S.S. 5 BBF
10:00 Viitorul Slam - 3 MBM
11:00 Viitorul - 2 C.N. Aurel Vlaicu MBM
12:00 Viitorul C.S.S. 6 MBF
       
Sala Scolii Generale nr.  172    
13:30 Spike 4 Sports MBM
       
Sala Scolii Generale nr.  129    
11:00 A.B.C. Laguna Bucuresti C.S. Cuza Sport Braila U14M
       
Sala Colegiului National Aurel Vlaicu    
11:00 Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti C.S.S. Unirea Iasi U18M
12:45 First Basketball Alexandria C.N. Aurel Vlaicu J3M
       
Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"
   
11:30 Olimpia Asesoft Junior Ploiesti J3M
       
Sala Mihai Viteazu    
20:00 C.S.A. Staua C.S.M EximBank Bucuresti Energia Tg. Jiu LNBM
       
Sala Scolii Generale nr.  81    
10:00 Magic Champions Dinamo C.S.S. 6 - 1 BBM
11:00 Magic Champions Dinamo C.S.S. 6 - 3 MBM
       
Sala Otopeni    
11:00 Otopeni Sevlar Ploiesti MBM
12:00 Otopeni Asesoft Junior Ploiesti BBMa
14:00 Otopeni Dinamo C.S.S. 6 J2M
       
  Duminica 30.11.2014    
       
C.S.S. 6 (Luica)
   
09:30 C.S. Phoenix - L.P.S. Galati A.C.S. Axiopolis Sport Cenavoda U14M
11:00 C.S. Dinamo - C.S.S. Nr.6 Bucuresti C.S.S. Nr. 4 Bucuresti U14M
       
Sala Scolii Generale nr.  309    
10:00 Sport for All C.N. Aurel Vlaicu - 2 J3M
11:30 Sport for All Asesoft Junior - 2 Ploiesti MBM
13:00 Sport for All Star - Pro Basket Academy J3F
       
Sala Colegiului Economic Costin C. Kiritescu    
15:30 Leii Steaua Magic BBM
       
U.T.C.B.    
12:30 Dan Dacian Slam J1M
14:00 Dan Dacian - 1 C.S.S. 5 BBM
15:00 Dan Dacian - 1 Asesoft Junior - 1 Ploiesti MBM
       
Sala Mihai Viteazu    
10:00 C.S.A. Staua C.S.M EximBank Bucuresti C.S. Cuza Sport Braila U16M
       
Sala Liceului Teoretic Alexandru Ioan Cuza    
11:30 Royal Fun Dinamo - C.S.S. 6 J1M
13:00 Asesoft Junior Ploiesti Royal Fun MBF
       
Sala Liceului Teoretic Dante Alighieri    
11:00 Baller - 1 Phoenix Constanta BBM
       
U.S.A.M.V.B.      
12:30 A.C.S. 4 Sports Bucuresti C.S.S. Tulcea U16M
14:30 A.C.S. 4 Sports Bucuresti B.C.M.U. - L.P.S. Viitorul - C.S.U. - 2 Pitesti U13M
16:30 4 Sports Dan Dacian - 2 BBM
       
Sala Colegiului National Grigore Moisil    
09:00 C.S.S. 5 Olimpia MBM
       
Sala Scolii Generale nr.  82    
15:00 C.S.S. 4 - 2 Laguna BBM
16:00 C.S.S. 4 Baller - 1 MBM
17:00 C.S.S. 4 - 2 Baller J3M
       
Sala Colegiului Tehnic Henri Coanda    
16:00 A.C.S. Champions Bucuresti C.S.S. Nr.2 Bucuresti U13F
       
Sala Scolii Generale nr.  54    
09:00 Viitorul Asesoft Junior Ploiesti MBF
10:00 Viitorul Playball J3M
       
Sala Scolii Generale nr.  129    
11:00 Laguna - 3 Royal Fun MBM
12:30 A.B.C. Laguna Bucuresti A.C.S. Flame Ilfov Bucuresti U16M
       
Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"
   
11:30 C.S. Olimpia Bucuresti C.S.S. Brasovia Brasov U13F
       
Sala Colegiului National Aurel Vlaicu    
11:00 Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti C.S. Spike Bucuresti U16M
       
Sala Colegiului National Spiru Haret    
09:00 Slam - 4 Leii MBM
10:00 Slam - 2 C.N. Aurel Vlaicu MBM
       
Sala Colegiului Tehnic Edmond Nicolau    
12:00 B.C. Slam Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti U16M
14:00 Slam - 1 Phoenix Constanta MBM
       
Sala Scolii Generale nr.  32    
15:00 Vilis Dan Dacian J3M
16:30 Vilis Slam J2M
       
Sala Scolii Generale nr.  206    
12:00 Artesania - 2 Dan Dacian - 2 MBM
       
Arena FRB
     
09:30 Baschet cu usile deschise! "Nu conteaza inaltimea, ci conteaza istetimea" FRB
15:30 Baschet cu usile deschise! "Vino sa joci baschet" FRB
  Luni 01.12.2014    
       
Sala Scolii Generale nr.  64    
20:30 4 Sports Dinamo - C.S.S. 6 J2M
       
Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"
   
13:00 C.S. Olimpia Bucuresti C.S. Universitatea Cluj Napoca L1F
       

Din categoriile: Anunturi importante, Liga Nationala de Baschet masculin, U16 masculin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.