Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Miercuri, 10 decembrie 2014

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 11-15 decembrie 2014?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului chiar de la inceperea noului sezon competitional si va prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in aceste zile. Astfel, conform programului oficial, in perioada 11-15 decembrie 2014, vor avea loc 86 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:

  Joi 11.12.2014    
       
U.S.A.M.V.B.      
19:00 Agronomia Universitatea U F
       
Sala Liceului Teoretic Dante Alighieri    
20:30 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Slam Bucuresti U14M
       
Sala Rapid
   
20:00 C.S. Rapid Bucuresti C.S. Dinamo Bucuresti L1M
       
A.S.E.      
19:30 Playsports   3x3
       
  Vineri 12.12.2014    
       
Sala Rapid      
10:30 C.S. Rapid Bucuresti C.S.S. Nr.2 Bucuresti U18F
13:00 C.S. Rapid Bucuresti S.C.M. Craiova LNBF
       
Sala Colegiului National George Cosbuc    
20:30 C.S.S.1 Dan Dacian J2M
       
U.T.C.B.    
20:30 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti C.S.S. Unirea Iasi U16M
       
  Sambata 13.12.2014    
       
Sala Colegiului National I.L. Caragiale    
11:30 C.S.S. Nr.2 Bucuresti C.S.Universitar Brasov U14F
       
Sala Scolii Generale nr. 172    
13:30 C.S. Spike Bucuresti C.S.S. Nr.1 Constanta U16M
       
Arena FRB    
13:00 A.C.S.B. Vipo Bucuresti C.S.S. Ploiesti U18M
       
Sala Liceului Henri Coanda    
15:00 A.C.S. Champions - 2 Bucuresti C.S.S. Brasovia Brasov U16F
       
U.S.A.M.V.B.      
12:30 A.C.S. 4 Sports Bucuresti C.S. Phoenix - L.P.S. - 1 Galati U16M
       
Sala Scolii Generale nr. 206    
12:00 Soimii Albi Dinamo C.S.S> 6 - 1 BBM
       
Sala Scolii Generale nr. 175    
10:30 4 Sports Phoenix Constanta BBM
       
Sala Scolii Generale nr. 129    
09:00 Laguna Vilis BBM
10:00 Laguna Vilis J2M
11:30 Laguna First Basketball  Alexandria J3M
       
Sala Colegiului Tehnic Edmond Nicolau    
10:00 B.C. Slam Bucuresti C.S.S. Unirea Iasi U16M
       
Sala Liceului Teoretic Traian    
14:00 Playball Baller BBM
15:00 Playball Soimii Albi MBM
16:00 Playball Dinamo C.S.S. 6 - 2 J2M
       
Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"
   
11:30 Olimpia Slam BBF
12:30 Olimpia Dan Dacian - 2 MBM
14:00 C.S. Olimpia Bucuresti A.C.S. Sepsi Sic Sfantu Gheorghe L1F
       
Sala CSS 6 (Luica)
   
09:00 C.S. Dinamo C.S.S. Nr.6 Bucuresti C.S.S. Unirea Iasi U18M
       
Sala Colegiului National Aurel Vlaicu    
10:00 Col. Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank - 2 Bucuresti U18M
11:30 C.N. Aurel Vlaicu Dinamo C.S.S. 6 - 1 J2M
13:00 C.N. Aurel Vlaicu Dan Dacian - 2 BBM
14:00 C.N. Aurel Vlaicu - 1 C.S. Otopeni MBM
15:00 C.S. Otopeni Dan Dacian BBM
       
Sala Liceului Teoretic Dante Alighieri    
09:00 Baller Vipo J1M
       
Sala Scolii Generale nr.  54    
09:00 Viitorul Slam BBM
10:00 Viitorul Dan Dacian - 3 MBM
11:00 Viitorul Royal Fun MBF
       
Sala Leu      
12:00 Arhitect Speed S M
13:30 Rado Classic Dome S M
15:00 Slam IT Ciocanul S M
16:30 Poli 3 Stiinta S M
18:00 Sfertul 5 Silena S M
19:30 Vulturii Leii S M
       
Sala Scolii Generale nr.  280    
14:00 Steaua Magic Dinamo C.S.S. 6 J1M
15:30 Steaua Magic 4 Sports J3M
       
  Duminica 14.12.2014    
       
Sala Liceului Teoretic A.I.Cuza    
13:00 Royal Fun Leii MBM
14:00 Sportu Studentesc - Dan Dacian C.S.S. 2 MBF
15:00 Royal Fun Dan Dacian J1M
       
Sala Colegiului Tehnic Edmond Nicolau    
10:00 C.S.S. Alexandria Asesoft Junior Ploiesti BBFa
11:00 C.S.S. Alexandria Slam BBFa
12:00 Asesoft Junior Ploiesti Slam MBF
13:00 B.C. Slam Bucuresti C.S.S. Tulcea U16M
       
Sala Colegiului National Spiru Haret    
09:00 Slam - 4 Magic Champions MBM
10:00 Slam - 2 Sport for All MBM
11:00 Slam - 2 C.S.S. 4 - 2 BBM
12:00 C.S. Otopeni Slam J2M
       
Sala Scolii Generale nr.  129    
11:00 Laguna - 2 Phoenix Constanta MBM
12:30 A.B.C. Laguna Bucuresti C.S.S. Craiova U16M
14:30 Laguna - 3 Dinamo C.S.S. 6 - 3 MBM
       
       
Sala Colegiului National Grigore Moisil    
09:00 C.S.S. 5 B.C. Steaua BBM
10:00 C.S.S. 5 Laguna - 1 MBM
11:00 C.S.S. 5 Sportul Studentesc Dan Dacian BBF
       
Sala Scolii Generale nr.  64    
14:15 Dinamo C.S.S. 6 - 1 C.S.S. 4 MBM
       
Sala Colegiului National Aurel Vlaicu    
12:00 Col. Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti C.S. Cuza Sport Braila U16M
13:45 Col. Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti S.C.M. Craiova L1M
       
Sala Liceului Teoretic Dante Alighieri    
15:00 Baller - 2 4 Sports MBM
16:00 Baller - 1 Slam - 3 MBM
       
Sala Mihai Viteazu    
12:00 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank Bucuresti C.S. Gaz Metan Medias L1M
       
17:00 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank Bucuresti C.S. Gaz Metan Medias LNBM
       
U.N.E.F.S.    
10:30 A.C.S. Flame Ilfov Bucuresti C.S. Dinamo C.S.S. Nr.6 Bucuresti U16M
       
Sala Scolii Generale nr. 280    
10:00 C.S. Steaua Magic 2008 Bucuresti C.S.S. Medias U14M
       
Sala Universitatii Lumina    
11:00 Star Pro Basket Akademy Dan Dacian J3M
12:30 Star Pro Basket Akademy Champions MBF
       
Sala Scolii Generale nr. 308    
12:30 Artesania - 2 Vipo MBM
13:30 Artesania - 1 Steaua Magic MBM
       
Sala Leu      
12:00 Rapid Tractorul S M
13:30 Mithos Basketball Blues S M
15:00 Brenntag Viitorul S M
16:30 BC97 BC Time S M
18:00 E Magic Factor S M
19:30 Nemrut Royal Fun S M
       
Sala CSS 6 (Luica)
   
09:00 Dinamo C.S.S. 6 - 2 Slam - 1 MBM
10:00 Dinamo C.S.S. 6 - 2 Steaua Magic BBM
       
Sala Scolii Generale nr. 30    
09:00 AS 30 C.S.S. 4 - 1 BBM
10:00 AS 30 C.N. Aurel Vlaicu - 1 J3M
11:00 C.S.O. Voluntari Asesoft Junior - 2 Ploiesti MBM
       
  Luni 15.01.2014    
       
U.S.A.M.V.B.      
       
18:00 Spiru Haret U.R.A. U M
19:15 U.A.U.I.M. Agronomia U M

Din categoriile: Anunturi importante, U18 feminin, U16 masculin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.