Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 16 ianuarie 2015

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 16-18 ianuarie 2015?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului si prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in urmatoarele zile. Astfel, conform programului oficial, in perioada 16-18 ianuarie 2015, vor avea loc 80 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:

  Vineri 16.01.2015    
       
Sala CSS 6 (Luica)
   
20:30 Dinamo C.S.S. 6 Baller J1M
       
Sala Scolii Generale nr. 108    
19:00 Laguna - 3 Dinamo C.S.S. 6 - 2 MBM
20:00 Laguna Baller - 2 BBM
       
Sala Scolii Generale nr. 54    
19:30 Viitorul Slam MBF
       
  Sambata 17.01.2015    
       
Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"
   
09:00 Olimpia - 1 Olimpia - 2 MBF
10:00 C.S. Olimpia Bucuresti C.S.S. Bega Timisoara U16F
       
Sala Scolii Generale nr. 81    
10:00 Magic Champions Viitorul BBM
11:00 Magic Champions Spike MBM
       
Sala Universitatii Lumina    
10:00 Star Pro Basketball Academy C.S.S. 4 MBM
11:00 Star Pro Basketball Academy 4 Sports J3M
12:30 Star Pro Basketball Academy Phoenix Constanta J3F
       
Sala Scolii Generale nr. 54    
10:00 Viitorul Olimpia BBF
11:00 Viitorul - 2 BC Steaua MBM
12:00 Viitorul Asesoft Junior Ploiesti J3F
       
Sala Liceului Traian    
10:00 Playball Slam J2M
       
Sala U.T.C.B.    
10:15 Dan Dacian Phoenix Constanta BBM
11:30 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti C.S. Dinamo C.S.S. Nr.6 Bucuresti U18M
       
Sala Otopeni    
10:30 Otopeni C.S.S. 5 BBM
11:30 Otopeni Vilis J2M
13:30 Otopeni 4 Sports MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 206    
12:00 Soimii Albi Artesania - 1 MBM
       
Sala Liceului Dante Alighieri    
12:00 Baller - 1 C.N. Aurel Vlaicu BBM
13:00 Baller - 1 Viitorul - 1 MBM
14:00 Baller - 2 Royal Fun MBM
15:00 Baller Sport for All J3M
       
Sala CSS 6 (Luica)
   
12:00 C.S.S. 6 - 1 Sportul Studentesc Dan Dacian MBF
14:00 Dinamo C.S.S. 6 - 2 Leii BBM
       
Sala Scolii Generale nr. 82    
12:30 C.S.S. 4 - 2 Playball BBM
13:30 C.S.S. 4 Phoenix Constanta MBM
14:30 C.S.S. 4 - 1 Steaua Magic BBM
       
Sala Colegiului National Aurel Vlaicu    
13:30 C.N. Aurel Vlaicu - 2 Vipo J3M
       
Sala Liceului Henri Coanda    
13:30 A.C.S. Champions Bucuresti C.S.S. Alexandria U18F
       
Sala Scolii Generale nr. 64    
14:30 Dinamo C.S.S. 6 - 1 Slam - 1 BBM
       
SalaUSAMVB      
14:00 4 Sports Dan Dacian J2M
       
Sala Scolii Generale nr. 308    
15:00 Artesania Laguna J2M
       
Sala Scolii Generale nr. 280    
15:30 Steaua Magic C.S.S. 4 - 1 BBM
16:30 Steaua Magic Asesoft Junior - 1 Ploiesti MBM
       
Sala Colegiului Tehnic Edmond Nicolau    
17:00 Slam - 4 Sevlar Ploiesti MBM
18:00 Slam - 1 C.S.O. Voluntari MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 59    
18:00 Artesania - 2 C.N. Aurel Vlaicu - 1 MBM
       
Sala Leu      
15:00 Basket Blues Slam IT O M
16:30 Tancul Viitorul O M a
       
       
  Duminica 18.01.2015    
       
Sala Colegiului National Spiru Haret    
09:00 Slam Vilis J3M
10:30 Slam - 2 Vilis BBM
11:30 Slam - 2 Olimpia MBM
12:30 Slam - 3 Dan Dacian - 2 MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 30    
09:00 A.S. 30 Olimpia J3M
10:30 A.S. 30 Leii BBM
       
Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"
   
09:00 C.S. Olimpia Bucuresti L.P.S Arad U16F
       
14:00 C.S. Olimpia Bucuresti C.S. Phoenix Galati L1F
       
Sala Colegiului Tehnic Iuliu Maniu    
10:00 C.S.S. 2 Asesoft Junior Ploiesti MBF
       
Sala Liceului Henri Coanda    
10:00 A.C.S. Champions - 1 Bucuresti C.S.S. Bega Timisoara U16F
12:00 Champions C.S.S. 6 - 2 MBF
       
Sala U.T.C.B.    
10:00 Amical   MBM
11:00 Amical   MBM
12:30 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti C.S.S. Nr.1 Constanta U13M
14:00 Dan Dacian - 1 Asesoft Junior - 2 Ploiesti MBM
       
Sala Rapid      
10:30 C.S. Rapid Bucuresti C.S.Universitatea Brasov U18F
12:00 C.S. Rapid Bucuresti Col. Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti L1M
       
Sala Colegiul National Ion Luca Caragiale    
11:30 C.S.S. 4 - 2 Viitorul J3M
13:00 Palestra Vipo J1M
       
Sala Scolii Generale nr. 108    
12:00 A.B.C. Laguna - 2 Bucuresti B.C.M. L.P.S. Viitorul C.S.U. - 1 Pitesti U13M
       
Sala Scolii Generale nr. 280    
12:00 Steaua Magic Dan Dacian J1M
       
Sala Universitatii Lumina    
14:00 A.B.C. Star Pro Basketball Academy C.S.S. Sfantu Gheorghe U16F
       
Sala Liceului Dante Alighieri    
14:30 Baller C.S.S. 1 J2M
16:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Targoviste U18M
       
Sala Scolii Generale nr. 64    
14:30 Dinamo C.S.S. 6 - 3 C.S.S. 5 MBM
15:30 Dinamo C.S.S. 6 - 1 Sport for All MBM
       
Sala Liceului Teoretic Alexandru Ioan Cuza    
16:00 Royal Fun Slam J1M
       
Sala Colegiului Economic Costin C. Kiritescu    
16:30 Leii Vilis MBM
       
Sala Mihai Viteazu    
19:00 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank Bucuresti C.S. Phoenix Galati L1M
       
Sala Leu      
12:00 Rapid Stiinta O M
13:30 Mithos Poli 1 O M a
15:00 E Magic Sfertul 5 O M a
16:30 Vulturii Argintii Rado Sport O M
18:00 Classic Dome Nemrut O M
19:30 Leii Granitul O M a
       
Arena de Baschet
   
16:30 Fazanii Steaua O M a
18:00 Make, Cristi si prietenii Titanii O M
19:30 B.C. Frank Royal Fun O M a

Din categoriile: Anunturi importante, U16 feminin, U18 masculin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.