Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Joi, 22 ianuarie 2015

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 22-25 ianuarie 2015?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului si prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in urmatoarele zile. Astfel, conform programului oficial, in perioada 22-25 ianuarie 2015, vor avea loc 98 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:
 

  Joi 22.01.2015    
       
Sala Colegiului National Aurel Vlaicu    
10:00 ONSS - interlicee 6 Jocuri ONSS
       
Sala ASE      
19:30 Playsports   3x3PS
       
  Vineri 23.01.2015    
       
Sala Colegiului National Aurel Vlaicu    
10:00 ONSS - interlicee 5 Jocuri ONSS
       
Sala Scolii Generale nr. 97    
09:30 ONSS - scoli generale - masculin 7 Jocuri ONSS
       
Sala Scolii Generale nr. 30    
09:30 ONSS - scoli generale - feminin 7 Jocuri ONSS
       
Sala Scolii Generale nr. 54    
20:30 Viitorul Vulturii Argintii O M
       
Sala Leu      
21:00 Leii Silena O M
       
  Sambata 24.01.2015    
       
Sala Scolii Generale nr. 97    
09:30 ONSS - scoli generale - masculin 4 Jocuri - Finale ONSS
       
Sala Scolii Generale nr. 30    
09:30 ONSS - scoli generale - feminin 4 Jocuri - Finale ONSS
       
Sala Scolii Generale nr. 129    
09:00 Laguna CSS 4 - 2 BBM
10:00 Laguna 3 Viitorul - 2 MBM
11:00 Laguna 2 CS Otopeni MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 82    
09:00 CSS 4 - 1 Dinamo CSS 6 - 2 BBM
10:00 CSS 4 - 1 AS 30 J3M
11:00 CSS 4 - 1 AS 30 BBM
       
Sala Liceului Teoretic Dante Alighieri    
10:00 C.S. Dinamo C.S.S. Nr.6 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti U18M
11:30 Baller - 2 Playball MBM
12:30 Baller - 1 Laguna - 1 MBM
       
Sala Colegiului National I.L. Caragiale    
10:00 C.S.S. Nr. 2 Bucuresti L.P.S. Alba Iulia U18F
       
Sala Scolii Generale nr. 81    
10:00 Magic Champions Dinamo CSS 6 - 3 MBM
       
13:00 Dinamo CSS 6 - 1 Magic Champions BBM
       
Sala Colegiului National Aurel Vlaicu    
11:00 Colegiul National Aurel Vlaicu Bucuresti C.S.S. Ploiesti U18M
       
Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"
   
11:30 Olimpia BC Steaua MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 172    
13:00 Spike Dan Dacian - 1 MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 54    
14:00 Viitorul 4 Sports MBM
       
Sala Scolii Generale nr. 32    
14:30 Vilis Baller BBM
15:30 Vilis Slam - 1 MBM
       
Sala Colegiului National George Cosbuc    
15:00 C.S.S. Nr.1 Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti U18M
       
Sala U.T.C.B.    
15:30 Amicale - Dan Dacian 2 Jocuri - 2 arb de scoala BBMa
       
Sala Mihai Viteazu    
15:30 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank -1 Bucuresti C.S.M 2007 L.P.S Focsani U18M
19:00 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank Bucuresti C.S. Universitatea Cluj Napoca LNBM
       
Sala Scolii Generale nr. 280    
14:30 Steaua Magic Palestra J1M
16:00 Steaua Magic CSS 4 MBM
       
Sala Leu      
12:00 Baschet Time Rado Sport O M
13:30 Speed Intersport O M
15:00 CSU Stiinta Granitul O M
16:30 C.S.U. Stiinta Bucuresti C.S. Energia Targu Jiu L1M
18:00 Poli 1 Brenntag O M
19:30 Nemrut Sfertul 5 O M
21:00 Tancul Basketball Blues O M
       
Arena de Baschet
   
13:30 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank -2 Bucuresti C.S.S. Targu Jiu U18M
       
19:30 B.C. Slam Bucuresti C.S. Cuza Sport Braila U16M
       
  Duminica 25.01.2015    
       
Sala Scolii Generale nr. 309    
15:00 Sport for All Viitorul J3F
       
Sala Scolii Generale nr. 30    
10:00 C.S.O. Voluntari Dan Dacian - 2 MBM
       
Sala U.T.C.B.    
09:00 Dan Dacian - 2 4 Sports MBM
10:30 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti C.S.U. Ploiesti U16M
       
Sala Colegiului National Grigore Moisil    
10:00 CSS 5 Dan Dacian BBM
11:00 CSS 5 Asesoft Junior - 2 Ploiesti MBM
       
Sala Liceului Teoretic Dante Alighieri    
11:00 Baller - 1 Phoenix Constanta BBM
       
Sala C.S.S. 6 (Luica)
   
10:00 Dinamo CSS 6 - 2 Slam - 2 MBM
11:00 Dinamo CSS 6 - 2 Slam J2M
       
Sala Colegiului Economic Costin C. Kiritescu    
15:30 Leii Slam - 3 MBM
       
Sala Colegiului National Spiru Haret    
11:00 Slam - 4 Phoenix Constanta MBM
12:00 Slam - 1 Soimii Albi BBM
13:00 Slam - 2 Playball BBM
       
SalaUSAMVB      
13:00 A.C.S. 4 Sports Bucuresti C.S. Spike Bucuresti U16M
       
Sala Scolii Generale nr. 64
 
14:00 Royal Fun Dinamo CSS 6 - 1 MBM
       
Arena de Baschet
   
14:00 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank Bucuresti C.S.S. Tulcea U16M
17:30 C.S.U. Stiinta Bucuresti C.S. Rapid Bucuresti L1M
19:30 Royal Fun Emagic O M
       
Sala Scolii Generale nr. 308    
12:30 Dan Dacian - 3 Artesania - 2 MBM
13:30 Artesania - 1 C.N. Aurel Vlaicu - 1 MBM
       
Sala Colegiului National Aurel Vlaicu    
11:00 Colegiul Natinal Aurel Vlaicu Bucuresti C.S. Muresul Targu Mures U16M
13:00 Colegiul Natinal Aurel Vlaicu Bucuresti C.S. Dinamo Bucuresti L1M
       
Sala Scolii Generale nr. 280    
12:00 Steaua Magic Leii BBM
13:00 Steaua Magic Star Pro Basket Academy J3M
       
Sala Leu      
12:00 Rapid BC Frank O M
13:30 Mithos Titanii O M
15:00 Tractorul Make, Cristi si prietenii O M
16:30 Classic Dome Factor O M
18:00 Poli 3 BC Steaua O M
19:30 Universitatea Ciocanul O M

Din categoriile: Anunturi importante, U18 masculin, U16 masculin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.