Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Joi, 29 ianuarie 2015

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 30 ianuarie - 02 februarie 2015?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului si prezinta programul meciurilor care se vor disputa in Capitala in urmatoarele zile. Astfel, conform programului oficial, in perioada 30 ianuarie - 02 februarie 2015, vor avea loc 76 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:

  Vineri 30.01.2015    
       
Sala Scolii Generale nr. 82    
18:00 CSS 4 Baller - 2 BBM
       
Sala CSS 6 (Luica)
   
20:30 Dinamo CSS 6 Dan Dacian J1M
       
Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"
   
10:30 C.S. Olimpia Bucuresti C.S. National Iasi L1F
       
Sala Scolii Generale nr. 172    
16:30 C.S. Spike Bucuresti C.S. Phoenix L.P.S. - 1 Galati U16M
       
Sala Scolii Generale nr.  206    
17:30 Soimii Albi Dan Dacian - 3 MBM
       
U.S.A.M.V.B.      
12:00 A.B.C. Lions Craiova A.B.C. Laguna - 1 Bucuresti U13M
       
16:00 C.S. U-Mobitelco - 1 Cluj Napoca C.S. Phoenix Constanta U13M
17:45 A.C.S. Gladius Targu Mures A.C.S. 4 Sports Bucuresti U13M
19:30 C.S.U. Sibiu A.B.C. Laguna - 2 Bucuresti U13M
       
  Sambata 31.01.2015    
       
Sala Universitatii Lumina    
11:30 A.B.C. Star Pro Basketball Academy Bucuresti C.S.S. Ploiesti U16F
       
Sala Colegiului National I.L. Caragiale    
11:00 Dinamo CSS 6 - 1 Palestra J2M
       
Sala Colegiului National Spiru Haret    
12:00 Slam - 2 Laguna - 3 MBM
13:00 Slam - 4 Steaua Magic MBM
       
Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"
   
09:00 Olimpia Champions BBF
       
U.S.A.M.V.B.      
08:00 A.B.C. Lions Craiova A.C.S. Gladius Targu Mures U13M
09:45 A.B.C. Laguna - 1 Bucuresti C.S. Phoenix Constanta U13M
11:30 A.B.C. Laguna - 2 Bucuresti C.S. U-Mobitelco - 1 Cluj Napoca U13M
13:15 A.C.S. 4 Sports Bucuresti C.S.U. Sibiu U13M
15:00 A.C.S. Gladius Targu Mures A.B.C. Laguna - 1 Bucuresti U13M
16:45 C.S. Phoenix Constanta A.B.C. Laguna - 2 Bucuresti U13M
18:30 C.S.U. Sibiu A.B.C. Lions Craiova U13M
20:15 C.S. U-Mobitelco - 1 Cluj Napoca A.C.S. 4 Sports Bucuresti U13M
       
Sala CSS 6 (Luica)
   
09:00 Star Pro Basketball Academy CSS 6 - 2 MBF
10:00 Dinamo CSS 6 - 2 AS 30 BBM
11:00 CSS 6 - 1 Asesoft Junior Ploiesti MBF
12:00 BC Steaua CSS 6 - 2 MBM
13:00 Dinamo CSS 6 - 2 Slam J2M
       
Sala Colegiului National George Cosbuc    
15:00 C.S.S. Nr.1 Bucuresti C.S. Dinamo C.S.S. Nr.6 Bucuresti U18M
       
Sala Scolii Generale nr.  54    
09:00 Viitorul CN Aurel Vlaicu J3M
10:00 Viitorul - 2 Olimpia MBM
       
Sala Colegiului National Aurel Vlaicu    
10:30 CN Aurel Vlaicu CSS 1 J2M
       
Sala Scolii Generale nr.  206    
12:30 Soimii Albi Viitorul BBM
       
Sala U.T.C.B.    
10:30 Dan Dacian 1 CSS 5 MBM
12:00 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti C.S.S. Targoviste U18M
13:30 Dan Dacian Slam J3M
       
Sala Leu      
15:00 Factor Leii O M
16:30 Silena Royal Fun O M
18:00 Poli 3 Universitatea O M
19:30 BC Frank Tractorul O M
       
Arena de Baschet
   
16:30 Basketball Blues BC Steaua O M
18:00 No Name Ciocanul O M
       
  Duminica 01.02.2015    
       
Sala Liceului Teoretic Dante Alighieri    
11:30 Baller - 1 Dan Dacian - 2 BBM
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Cuza Sport Braila U16M
14:30 Vipo Baller J3M
       
Sala Colegiului National Spiru Haret    
09:00 Slam Baller J1M
10:30 Slam - 3 C.S.O.Voluntari MBM
11:30 Slam - 1 Leii MBM
       
Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"
   
09:00 Olimpia - 1 Olimpia - 2 MBF
10:30 C.S. Olimpia Bucuresti A.C.S. KSE Targu Secuiesc U16F
12:00 Olimpia C.N. Aurel Vlaicu - 1 J3M
       
Sala Scolii Generale nr.  129    
10:00 Laguna - 2 Viitorul - 1 MBM
11:00 Laguna Asesoft Junior - 1 Ploiesti J3M
       
Sala Colegiului Tehnic Henri Coanda    
09:00 A.C.S. Champions - 1 Bucuresti L.P.S. Arad U16F
11:30 Star Pro Basketball Academy Champions J3F
13:00 A.C.S. Champions - 2 Bucuresti A.C.S. BC Sirius Targu Mures U16F
       
U.S.A.M.V.B.      
08:00 A.C.S. Gladius Targu Mures C.S.U. Sibiu U13M
09:45 A.B.C. Lions Craiova C.S. U-Mobitelco - 1 Cluj Napoca U13M
11:30 A.C.S. 4 Sports Bucuresti C.S. Phoenix Constanta U13M
13:15 A.B.C. Laguna - 1 Bucuresti A.B.C. Laguna - 2 Bucuresti U13M
15:00 4 Sports CN Aurel Vlaicu BBM
       
Sala Colegiului National Grigore Moisil    
11:00 CSS 5 Olimpia BBF
       
Sala Scolii Generale nr.  32    
14:30 Vilis Playball BBM
15:30 Vilis Dan Dacian - 2 MBM
       
Sala Rapid      
12:00 C.S. Rapid Bucuresti C.S.U. Brasov L1M
       
Sala Leu      
12:00 Rapid Granitul O M
13:30 E Magic Poli 1 O M
15:00 Slam IT Fazanii O M
16:30 Tancul No Name O M
18:00 Brenntag Classic Dome O M
       
Arena FRB
     
15:00 Sfertul 5 Arhitect O M
16:30 Vulturii Argintii BC Time O M
18:00 Make Mithos O M
19:30 Titanii Stiinta O M
       
  Luni 02.02.2015    
       
Sala Scolii Generale nr.  175    
15:30 4 Sports Baller J2M
17:00 4 Sports Baller - 1 MBM
       
Arena de Baschet FRB    
19:20 Dan Dacian Buba MBM

Din categoriile: Anunturi importante, U13 masculin, U16 masculin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.