Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Joi, 26 februarie 2015

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 27 februarie - 03 martie 2015?

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, a reluat si in actualul sezon initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului cu programul meciurilor care se disputa in Capitala in fiecare week-end. Astfel, conform programului oficial, in perioada 27 februarie - 03 martie 2015, vor avea loc 97 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:

  Vineri 27.02.2015    
       
A.S.E. - Cupa Economistul    
12:00 Management CIG U M
13:15 Marketing Economie U M
14:30 FAA FABBV U M
15:45 CSIE EAM U M
       
Sala Scolii Gimnaziale nr. 206    
17:30 Soimii Albi Dinamo CSS 6 BBM
       
Sala Scolii Gimnaziale nr.  108    
20:00 Laguna Baller - 1 BBM
       
Arena de Baschet
   
10:30 A.C.S.B. Vipo Bucuresti B.C.M. L.P.S. Viitorul C.S.U. - 1 Pitesti U18M
       
  Sambata 28.02.2015    
       
U.T.C.B.    
08:00 C.S.S. Sighetu Marmatiei C.S.S. Viitorul Cluj Napoca U13M
09:45 L.P.S. C.S.S. Bihorul Oradea A.C.S. Dan Dacian - 1 Bucuresti U13M
11:30 B.C.M. L.P.S. Viitorul C.S.U. - 2 Pitesti C.S.S. Targoviste U13M
13:15 B.C.M. L.P.S. Viitorul C.S.U. - 1 Pitesti C.S. U-Mobitelco - 3 Cluj Napoca U13M
15:00 L.P.S. C.S.S. Bihorul Oradea C.S.S. Sighetu Marmatiei U13M
16:45 A.C.S. Dan Dacian - 1 Bucuresti C.S.S. Targoviste U13M
18:30 C.S. U-Mobitelco - 3 Cluj Napoca B.C.M. L.P.S. Viitorul C.S.U. - 2 Pitesti U13M
20:15 C.S.S. Viitorul Cluj Napoca B.C.M. L.P.S. Viitorul C.S.U. - 1 Pitesti U13M
       
Sala Scolii Gimnaziale nr.  308    
10:00 A.C.S. Artesania Bucuresti C.S.U. Brasov U13M
11:45 A.C.S. Dan Dacian - 2 Bucuresti C.S. U-Mobitelco - 2 Cluj Napoca U13M
       
16:00 C.S. U-Mobitelco - 2 Cluj Napoca A.C.S. Artesania Bucuresti U13M
17:45 C.S.U. Brasov A.C.S. Dan Dacian - 2 Bucuresti U13M
       
Sala Scolii Gimnaziale nr.  32    
14:00 Vilis Leii BBM
15:00 Vilis Leii MBM
17:00 Vilis Playball J2M
       
Sala Scolii Gimnaziale nr.  81    
10:15 Spike Magic Champions MBM
       
13:15 Magic Champions Dinamo CSS 6 - 2 BBM
       
Sala Scolii Gimnaziale nr.  280    
14:00 Steaua Magic Asesoft Junior - 1 Ploiesti MBM
15:00 Steaua Magic Slam J1M
16:30 Steaua Magic Slam - 1 BBM
       
Sala Liceului Teoretic Dante Alighieri    
10:00 Baller Dinamo CSS 6 - 1 J2M
11:30 Baller Flame J1Ma
13:00 Baller Flame J2Ma
14:30 Baller - 2 Playball BBM
       
Sala Scolii Gimnaziale nr.  54    
09:00 Viitorul Sportul Studentesc Dan Dacian BBF
10:00 Viitorul - 1 Baller - 1 MBM
11:00 Viitorul CSS 2 MBF
12:00 Viitorul VIPO J3M
13:30 Viitorul Soimii Albi BBM
       
Sala Scolii Gimnaziale nr.  103    
16:00 Star Pro Basketball Academy Asesoft Junior Ploiesti J3F
       
Sala Scolii Gimnaziale nr.  70    
09:30 CSS 4 - 1 CN Aurel Vlaicu BBM
10:30 CSS 4 - 1 CN Aurel Vlaicu J3M
       
Leu      
15:00 Factor Royal Fun O M
16:30 Nemrut Rado Sport O M
18:00 Speed Vulturii Argintii O M
       
ArenaFRB      
16:30 Baschet Time Sfertul 5 O M
18:00 Brenntag Silena O M
19:30 No Name Basketball Blues O M
       
Sala Liceului Traian    
09:00 Playball CN Aurel Vlaicu - 2 J3M
       
Sala Scolii Gimnaziale nr.  309    
13:00 Sport for All CSS 4 J3M
14:30 Sport for All Dinamo CSS 6 - 1 MBM
       
Sala Colegiului National Aurel Vlaicu    
14:00 CN Aurel Vlaicu Artesania - 2 MBM
15:00 CN Aurel Vlaicu Dan Dacian J2M
       
Sala Mihai Viteazu    
19:00 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank Bucuresti B.C. Timisoara LNBM
       
Rapid      
14:00 C.S. Rapid Bucuresti A.C.S. Sepsi Sic Sfantu Gheorghe LNBF
       
  Duminica 01.03.2015    
       
U.T.C.B.    
09:00 C.S.S. Sighetu Marmatiei A.C.S. Dan Dacian - 1 Bucuresti U13M
10:45 C.S.S. Targoviste C.S. U-Mobitelco - 3 Cluj Napoca U13M
12:30 B.C.M. L.P.S. Viitorul C.S.U. - 2 Pitesti C.S.S. Viitorul Cluj Napoca U13M
14:15 B.C.M. L.P.S. Viitorul C.S.U. - 1 Pitesti L.P.S. C.S.S. Bihorul Oradea U13M
16:00 Sportu Studentesc Dan Dacian Slam MBF
17:00 Dan Dacian - 1 Asesoft Junior - 2 Ploiesti MBM
       
Sala Scolii Gimnaziale nr.  308    
09:00 C.S. U-Mobitelco - 2 Cluj Napoca C.S.U. Brasov U13M
10:45 A.C.S. Artesania Bucuresti A.C.S. Dan Dacian - 2 Bucuresti U13M
       
Sala Colegiului National I.L.Caragiale    
11:30 Palestra CSS 1 J2M
       
Sala Scolii Gimnaziale nr.  103    
16:30 Star Pro Basketball Academy Champions MBF
18:00 A.B.C. Star Pro Baschet Academy Bucuresti A.C.S. Champions - 1 Bucuresti U16F
       
Sala Colegiului National Aurel Vlaicu    
12:00 Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti C.S.U. Brasov U16M
14:00 Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti C.S.U. Brasov L1M
       
Dinamo    
11:30 C.S. Dinamo Bucuresti C.S. Rapid Bucuresti L1M
       
Sala Scolii Gimnaziale nr. 30    
09:00 AS 30 Dan Dacian - 2 BBM
10:00 CSO Voluntari Slam - 1 MBM
       
Sala Colegiului National Grigore Moisil    
10:00 CSS 5 Slam BBM
11:00 CSS 5 Slam BBF
       
Sala Liceului Teoretic A.I.Cuza    
16:00 Royal Fun Baller - 2 MBM
17:00 Royal Fun Baller  J1M
       
U.S.A.M.V.B.    
13:00 A.C.S. 4 Sports Bucuresti A.B.C. Athletic Constanta U16M
14:30 4 Sports Slam J3M
       
Sala Scolii Gimnaziale nr.  70    
09:30 CSS 4 - 2 Phoenix Constanta BBM
10:30 CSS 4 Phoenix Constanta MBM
       
Sala Scolii Gimnaziale nr.  309    
15:00 Sport for All Phoenix Constanta J3F
       
Leu      
10:30 Universitatea No Name O M
12:00 Titanii Rapid O M
13:30 Mithos Tractorul O M
15:00 E Magic Leii O M
16:30 Classic Dome Poli 1 O M
18:00 Fazanii Poli 3 O M
19:30 Frank Stiinta O M
       
Arena de Baschet
   
09:00 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti U16M
       
15:00 C.S.U. Stiinta Bucuresti C.S. Phoenix Galati L1M
16:30 BC Steaua Slam IT O M
18:00 Viitorul Intersport O M
19:30 Make, Cristi si Prietenii Granitul O M
       
Sala Colegiului National Spiru Haret    
10:30 Sevlar Ploiesti Slam - 4 MBM
11:30 Dan Dacian - 2  Slam - 3 MBM
12:30 Dan Dacian  Dinamo CSS 6 - 1 BBM
       
  Luni 02.03.2015    
       
Arena de Baschet
   
20:30 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank - 2 Bucuresti C.S.S. Bega Timisoara U18M
       
  Marti 03.03.2015    
       
Arena de Baschet
   
09:00 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank - 1 Bucuresti C.S.S. Bega Timisoara U18M

Din categoriile: Anunturi importante, U13 masculin, U18 masculin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.