Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 13 martie 2015

Unde vedem baschet in capitala in perioada 13 - 18 martie 2015

Autor: Federatia Romana de Baschet

In urma numeroaselor solicitari, Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, a reluat si in actualul sezon initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului cu programul meciurilor care se disputa in Capitala in fiecare week-end. Astfel, conform programului oficial, in perioada 13 - 18 martie 2015, vor avea loc  de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:

  Vineri 13.03.2015    
       
U.M.F.     
17:30 Politehnica Agronomie U F
18:45 Politehnica U.M.F. U M
       
A.S.E.      
12:00 Management REI U M
13:15 Economie CIG U M
14:30 CSIE Comert U M
15:45 EAM FABBV U M
       
       

Sambata 14.03.2015    


   
Colegiul National Aurel Vlaicu    
9:00 CN Aurel Vlaicu Baller - 1 BBM
10:00 C.S.U. Brasov C.S. Cuza Sport Braila U14M
11:30 C.S. A.Axiopolis Sport Cernavoda C.S. Spike Bucuresti U14M
       
16:00 C.S. Cuza Sport Braila C.S. A.Axiopolis Sport Cernavoda U14M
17:30 C.S. Steaua Magic 2008 Bucuresti C.S.U. Brasov U14M
       
Scoala 50    
8:00 B.C.M. L.P.S. Viitorul C.S.U. Pitesti C.S.S. C.S.M. Targoviste  U14M
9:45 C.S.U. Sibiu B.C. Slam Bucuresti U14M
11:30 C.S. U-Mobitelco Cluj Napoca C.S.S. Medias U14M
13:15 A.B.C. Laguna Bucuresti A.B.C. Olimpic Baia Mare U14M
15:00 B.C. Slam Bucuresti C.S.S. C.S.M. Targoviste  U14M
16:45 C.S.U. Sibiu C.S. U-Mobitelco Cluj Napoca U14M
18:30 A.B.C. Olimpic Baia Mare B.C.M. L.P.S. Viitorul C.S.U. Pitesti U14M
20:15 C.S.S. Medias A.B.C. Laguna Bucuresti U14M
       
C.S.S. 6    
9:00 Dinamo CSS 6 - 2 Soimii Albi BBM
10:00 Dinamo CSS 6 - 2 BC Steaua MBM
11:00 Dinamo CSS 6 - 1  Dan Dacian J2M
13:00 C.S. Dinamo C.S.S. Nr.6 Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti U18M
       
Scoala 54    
9:00 Viitorul - 1 Laguna - 2 MBM
10:00 Viitorul  Phoenix Constanta  BBM
       
Olimpia    
9:30 Olimpia Viitorul BBF
       
Scoala 81    
10:15 Magic Champions Asesoft Junior - 2 Ploiesti MBM
       
13:15 Magic Champions CSS 4 - 2 BBM
       
Scoala 70    
11:00 CSS 4 Star MBF
13:00 CSS 4 Asesoft Junior - 1 Ploiesti MBM
       
U.T.C.B.    
11:30 Vilis Dan Dacian - 2 MBM
12:30 Dan Dacian - 3 Soimii Albi MBM
13:30 Sportul Studentesc Dan Dacian Slam BBF
       
Liceul Teoretic Dante Alighieri    
12:00 Baller Palestra J2M
13:30 Baller - 2 CSS 5 BBM
14:30 Baller - 1 4 Sports MBM
15:30 Baller - 2 Dinamo CSS 6 - 1 MBM
       
Scoala 308    
13:30 Artesania - 1 Artesania - 2 MBM
14:30 Artesania Slam J2M
       
Scoala 32    
14:30 Vilis 4 Sports BBM
       
Colegiul National George Cosbuc    
14:30 C.S.S. Nr.1 Bucuresti C.S. Phoenix L.P.S. Galati U18M
       
U.S.A.M.V.B.      
19:30 A.C.S. 4 Sports Bucuresti A.B.C. Olimpic Baia Mare U16M
       
Arena de Baschet FRB    
11:30 A.C.S. B. Vipo Bucuresti B.C. Olimpic Baia Mare U18M
       
14:00 Interact Targu Mures Interact Sfantul Sava L M
15:00 Interact Mihai Viteazu Interact Goethe L M
       
19:30 Speed Rado Sport O M
       
Leu      
15:00 BC Steaua Poli 3 O M
16:30 Granitul Stiinta O M
18:00 Brenntag Poli 1 O M
19:30 Nemrut Arhitect 95 O M
       
A.S.E.      
10:00 16:00 "Academia Sperantei" 3x3
       
  Duminica 15.03.2015    
       
Scoala 50    
8:30 C.S. U-Mobitelco Cluj Napoca B.C. Slam Bucuresti U14M
10:15 C.S.S. C.S.M. Targoviste  A.B.C. Olimpic Baia Mare U14M
12:00 A.B.C. Laguna Bucuresti C.S.U. Sibiu U14M
13:45 B.C.M. L.P.S. Viitorul C.S.U. Pitesti C.S.S. Medias U14M
       
Colegiul National Aurel Vlaicu    
9:00 Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti A.B.C. Olimpic Baia Mare U18M
11:00 C.S.U. Brasov C.S. Spike Bucuresti U14M
13:00 C.S. Steaua Magic 2008 Bucuresti C.S. Cuza Sport Braila U14M
15:00 Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti C.S.U. Ploiesti U16M
       
C.S.S. 6    
9:00 CSS 6 - 1 Slam MBF
10:00 Dinamo CSS 6 - 2 Vilis J2M
11:00 Dinamo CSS 6 Slam J1M
       
U.T.C.B.    
9:30 Dan Dacian - 1 CSS 4 - 1 BBM
11:00 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti C.S. U-Mobitelco - 1 Cluj Napoca U16M
13:00 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank Bucuresti C.S.U. Brasov U16M
14:30 Dan Dacian - 2 Playball BBM
15:30 Sportul Studentesc Dan Dacian Asesoft Junior Ploiesti MBF
       
Colegiul Tehnica Edmond Nicolau    
11:00 B.C. Slam Bucuresti C.S.S. Nr.1 Constanta U16M
       
Scoala 280    
11:00 Steaua Magic Slam - 4 MBM
12:00 Steaua Magic CS Otopeni BBM
13:00 Steaua Magic Baller J1M
       
  Colegiul National Grigore Moisil    
11:00 CSS 5  Dan Dacian - 1 MBM
       
Scoala 64    
14:15 Dinamo CSS 6 - 1 Laguna BBM
       
Colegiul Economic Costin C Kiritescu    
15:00 Leii Slam - 1 BBM
16:00 Leii Slam - 1 MBM
       
Scoala 172    
15:30 C.S. Spike Bucuresti A.B.C. Olimpic Baia Mare U16M
       
Scoala 129    
16:30 Laguna - 3 Slam - 2 MBM
       
  Colegiul Tehnic de Aeronautica Henri Coanda    
16:30 A.C.S. Champions - 2 Bucuresti C.S.S. Brasovia Brasov U16F
       
Arena de Baschet FRB    
11:00 Turneul Interact Finala Mica L M
12:00 Turneul Interact Finala Mare L M
       
15:00 BC Time Viitorul O M
16:30 Factor Classic Dome O M
18:00 Intersport Sfertul 5 O M
19:30 Make, Cristi si Prietenii Tractorul O M
       
Leu      
12:00 Rapid Frank O M
13:30 No Name Slam IT O M
15:00 Basketball Blues Tancul O M
16:30 E Magic Royal Fun O M
18:00 Ciocanul Universitatea O M
19:30 Silena Leii O M
       
       

Luni 16.03.2015    


   
Colegiul National Aurel Vlaicu    
11:30 Col.Nat. Aurel Vlaicu Bucuresti C.S. U-Mobitelco Cluj Napoca U16M
       
Arena de Baschet FRB    
12:00 C.S.U. Stiinta Bucuresti C.S. Rapid Bucuresti L1M
       
Regimentul de Garda    
10:00 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank Buc A.B.C. Mures Targu Mures L1M
       
A.S.E.
   
19:15 A.S.E. U.N.E.F.S. U M
       

Marti 17.03.2015    
       
A.S.E.      
19:15 Agronomia A.S.E. U F
       
U.N.E.F.S.    
18:00 U.N.E.F.S. U.M.F. U F
19:15 U.N.E.F.S. U.C.D.C. U M

Din categoriile: Anunturi importante

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.