Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Stirea zilei

Luni, 22 iunie 2015

Programul Jocurilor - Baby Baschet - 22.06.2015

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 Scor
7:00        
8:00 CS ADEP Satu Mare - F CSS Al Ceusianu Regin - F 25 27
9:00 CS Phoenix 1 Galati - F  CSS Sibiu - F 29
5
10:00 CSU Ploiesti - F BC Sirius Tg Mures - F 5 43
11:00 CSS Nr 1 Phoenix 1 Constanta - F BC Heroes 2 Cluj Napoca - F 10 37
12:00 CS Olimpia 1 Bucuresti - F CSS Ploiesti - F 33
4
13:00 CS Olimpia 3 Bucuresti - F Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F 1 54
         
Ora Terenul 2 Scor
7:00 CST Alexandria - F Sta - F    
8:00 CS Phoenix 2 Galati - F  BC Valbon Arad - F 10 37
9:00 Sportul Studentesc 2 Bucuresti - F CS Olimpia 2 Bucuresti - F 6 9
10:00 CSU Brasov - F LPS Arad - F 16 20
11:00 CSS Craiova - F ACS Sepsi Sic Sf Gheorghe - F 22
18
12:00 ACS Gladius Tg Mures - F CSS Sfantu Gheorghe - F 20
11
         
         
Ora Terenul 3 Scor
7:00        
8:00 CSS Giurgiu ACS Tonika Pucioasa 10 28
9:00 BC Laguna 1 Bucuresti ABC Slam 1 Bucuresti 57
4
10:00 ACS Eko Sighet CS Otopeni 6 48
11:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj CS Phoenix Constanta 1 32
29
12:00 Solaris Sporting Club Ploiesti ACS Gladius Tg Mures 21 25
13:00 CSS Targoviste CS U-Mobitelco 3 Cluj 15 40
         
Ora Terenul 4 Scor
7:00        
8:00 CS Temerarii Calarasi ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti 38
6
9:00 CS Triumph Radauti CSU Ploiesti 3 21 24
10:00 ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti ACS Lions 1 Craiova 15 19
11:00 ACS Nitulescu Rm Valcea CN Aurel Vlaicu Buc 3 36
12:00 CS ADEP Satu Mare Laguna Constanta 9 30
13:00 BC Heroes Cluj Napoca - F CSS Nr 5 Bucuresti - F 2 44
         
Ora Terenul 5 Scor
7:00        
8:00 CSU Ploiesti 2 ABC Star Oradea 1 6 73
9:00 Vilis Bucuresti Phoenix Constanta 2 40
0
10:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti ACS Baller 1 Buc 7 33
11:00 Slam 2 Buc Eco Sport Sibiu 26
8
12:00 Preventis Iasi Phoenix Galati 3 28
17
         
Ora Terenul 6 Scor
7:00        
8:00 CS Steaua Magic Buc MCM Targoviste 29
8
9:00 Dinamo 2 Dan Dacian 4 Buc 44
2
10:00 ACS Magic Champions Buc ABC Star Oradea 2 54
10
11:00 CSS Viitorul Cluj Fly OC Constanta 35
10
12:00 LPS CSU Pitesti 1 CS Dinamo CSS 6  - 1 Bucuresti 22 45
         
Ora Terenul 7 Scor
7:00        
8:00 MC Ball Mangalia 1 ACS Sto Mart 1 Iasi 50
19
9:00 CSS 4 Bucuresti CSS Alexandria 38
33
10:00 CSS Bacau Play Ball Bucuresti 15 25
11:00 Juniors Craiova Phoenix Galati 2 35
17
12:00 Leii Bucuresti CSS Targu Jiu 25 38
         
Ora Terenul 8 Scor
7:00        
8:00 Sevlar Ploiesti Lucky Dragons Tg Mures 31
13
9:00 CSS Sibiu BC Laguna 2 Bucuresti 14 16
10:00 BC Mures 1 Tg Mures ACS Cuza Sport Braila 63
9
11:00 ACS AS 30 Buc CSU Sibiu 7 39
12:00 BC Mures 2 Tg Mures ABC T Pack Ploiesti 12 19
         
Ora Terenul 9 Scor
7:00        
8:00 LPS CSU Pitesti 2 ACS Baller 2 Buc 35
2
9:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti ACS Ciocan Cristina Deva 51
2
10:00 CS Phoenix Constanta 3 CS U-Mobitelco 4 Cluj 0 29
11:00 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti CSS Craiova 11 23
12:00 CS U-Mobitelco 1 Cluj CSU Ploiesti 1 85
0
         
Ora Terenul 10 Scor
7:00 sta Fan Baschet Bucuresti    
8:00 CSS Nr 5 Buc CS U-Mobitelco 2 Cluj 25
18
9:00 ACS Ingerii Baniei 1 Craiova ACS Admar Costinesti 42
8
10:00 ACS Ingerii Baniei 2 Craiova BC Junior Iasi 21
6
11:00 MC Ball Mangalia 2 CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti 18
7
12:00 ACS Lions 2 Craiova Total Sport Arges  6 22
         
Ora Terenul 1 Scor
15:00        
16:00 ACS Tonika Pucioasa BC Laguna 1 Bucuresti 17 43
17:00 CS U-Mobitelco 3 Cluj CSS Giurgiu 22
16
18:00 CS Otopeni CS U-Mobitelco 5 Cluj 47
9
19:00 ACS Gladius Tg Mures ACS Eko Sighet 25
18
20:00 CS Phoenix Constanta 1 Solaris Sporting Club Ploiesti 29
25
         
Ora Terenul 2 Scor
15:00 CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti CS Temerarii Calarasi 10 33
16:00 CSU Ploiesti 3 MC Ball Mangalia 2 25
8
17:00 ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti CS Triumph Radauti 6 35
18:00 ACS Lions 1 Craiova ACS Nitulescu Rm Valcea 41
10
19:00 Laguna Constanta ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti 7 14
20:00 CN Aurel Vlaicu Buc CS ADEP Satu Mare 40
5
         
Ora Terenul 3 Scor
15:00 Total Sport Arges  CSU Ploiesti 2 22
5
16:00 Phoenix Constanta 2 ACS Lions 2 Craiova 7 19
17:00 ABC Star Oradea 1 Vilis Bucuresti 41
8
18:00 ACS Baller 1 Buc Slam 2 Buc 9 30
19:00 Phoenix Galati 3 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 20 31
20:00 Eco Sport Sibiu Preventis Iasi 33
15
         
Ora Terenul 4 Scor
15:00 BC Junior Iasi CS Steaua Magic Buc 7 22
16:00 Dan Dacian 4 Buc ACS Ingerii Baniei 2 Craiova 3 45
17:00 MCM Targoviste Dinamo 2 10 31
18:00 ABC Star Oradea 2 CSS Viitorul Cluj 8 23
19:00 CS Dinamo CSS 6  - 1 Bucuresti ACS Magic Champions Buc 29
25
20:00 ABC Slam 1 Bucuresti CSS Targoviste 24
15
         
Ora Terenul 5 Scor
15:00 CS U-Mobitelco 4 Cluj MC Ball Mangalia 1 16 54
16:00 CSS Alexandria CS Phoenix Constanta 3 56
2
17:00 ACS Sto Mart 1 Iasi CSS 4 Bucuresti 31
30
18:00 Play Ball Bucuresti Juniors Craiova 37
25
19:00 CSS Targu Jiu CSS Bacau 51
17
         
Ora Terenul 6 Scor
15:00 ACS Cuza Sport Braila Sevlar Ploiesti 16 42
16:00 BC Laguna 2 Bucuresti BC Mures 1 Tg Mures 6 61
17:00 Lucky Dragons Tg Mures CSS Sibiu 51
4
18:00 BC Valbon Arad ACS AS 30 Buc 22
18
19:00 Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F BC Heroes Cluj Napoca - F 82
4
         
Ora Terenul 7 Scor
15:00 ACS Stomart Iasi 2 LPS CSU Pitesti 2 3 21
16:00 ACS Baller 2 Buc ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 3 50
17:00 Phoenix Galati 1 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 49
5
18:00 CSS Craiova CS U-Mobitelco 1 Cluj 8 79
19:00 CSU Sibiu BC Mures 2 Tg Mures 28
8
         
Ora Terenul 8 Scor
15:00 BC Heroes 2 Cluj Napoca - F CS ADEP Satu Mare - F 49
10
16:00 Fan Baschet Bucuresti CSS Nr 5 Buc 8 34
17:00 CS U-Mobitelco 2 Cluj ACS Ingerii Baniei 1 Craiova 23
22
18:00 CSS Nr 5 Bucuresti - F CS Olimpia 3 Bucuresti - F 46
4
19:00 CSS Sfantu Gheorghe - F CSS Craiova - F 20 36
         
Ora Terenul 9 Scor
15:00 CSS Al Ceusianu Regin - F CSS Nr 1 Phoenix 1 Constanta - F 7
5
16:00 CSS Sibiu - F CSU Ploiesti - F 16
6
17:00 BC Sirius Tg Mures - F CS Phoenix 1 Galati - F  15 19
18:00 CSS Ploiesti - F Sc Gen Sorin Titel Margina - F 4 26
19:00 Phoenix Galati 2 Leii Bucuresti 5 49
         
Ora Terenul 10 Scor
15:00 BC Valbon Arad - F CST Alexandria - F 5 41
16:00 CS Olimpia 2 Bucuresti - F CSU Brasov - F 5 19
17:00 LPS Arad - F Sportul Studentesc 2 Bucuresti - F 29
2
18:00 ACS Sepsi Sic Sf Gheorghe - F ACS Gladius Tg Mures - F 26
17
19:00 Fly OC Constanta LPS CSU Pitesti 1 7 31

Din categoriile: Stirea zilei, Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.