Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Stirea zilei

Marti, 23 iunie 2015

Programul Jocurilor - Baby Baschet - 23.06.2015

Autor: Federatia Romana de Baschet

Program Jocuri Marti - 23.06.2015

Ora Terenul 1 Scor
8:00 CSU Ploiesti 1 CS Phoenix 1 Galati 8 33
9:00 CS U-Mobitelco 1 Cluj ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 46
4
10:00 Probaschet Ciocan Cristina  ACS Stomart Iasi 2 4 7
11:00 ACS Dan Dacian 1 Buc LPS CSU Pitesti 2 24
16
12:00 Laguna Constanta ACS Lions 1 Craiova 5 29
         
Ora Terenul 2 Scor
8:00 ACS Admar Costinesti Fan Baschet Bucuresti 9
8
9:00 ACS Ingerii Baniei 1 Craiova CSS Nr 5 Bucuresti 9 34
10:00 Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F CSS Nr 5 Bucuresti - F 18
11
11:00 ACS Gladius Tg Mures CS Otopeni 8 47
12:00 ACS Lions 2 Craiova ACS Star Oradea 1 14 40
         
Ora Terenul 3 Scor
8:00 CSS Nr 1 Phoenix 1 Constanta - F CS ADEP Satu Mare - F 6 19
9:00 BC Sirius Tg Mures - F CSS Sibiu - F 32
10
10:00 CS Phoenix 1 Galati - F  CSU Ploiesti - F 33
6
11:00 CSS Al Ceusianu Regin - F BC Heroes 2 Cluj Napoca - F 8 35
12:00 Sc Gen Sorin Titel Margina - F CS Olimpia 1 Bucuresti - F 24 27
         
Ora Terenul 4 Scor
8:00 CST Alexandria - F CS Phoenix 2 Galati - F  58
2
9:00 LPS Arad - F CS Olimpia 2 Bucuresti - F 24
7
10:00 Sportul Studentesc 2 Bucuresti - F CSU Brasov - F 3 18
11:00 CSS Sfantu Gheorghe - F ACS Sepsi Sic Sf Gheorghe - F 7 19
12:00 CSS Craiova - F ACS Gladius Tg Mures - F 20
3
13:00 BC Heroes 1 Cluj Napoca - F CS Olimpia 3 Bucuresti - F 22
6
         
Ora Terenul 5 Scor
8:00 Solaris Sporting Club Ploiesti CS U-Mobitelco 5 Cluj 16 20
9:00 ACS Eko Sighet ACS Phoenix 1 Constanta 12 16
10:00 BC Slam 1 Bucuresti CS U-Mobitelco 3 Cluj 16 20
11:00 BC Laguna 1 Bucuresti CSS Giurgiu 40
11
12:00 CSS Targoviste ACS Tonika Pucioasa 7 42
         
Ora Terenul 6 Scor
8:00 CS ADEP Satu Mare ACS Nitulescu Rm Valcea 18
4
9:00 ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti CN Aurel Vlaicu Buc 17 26
10:00 CSU Ploiesti 3 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti 3 55
8
11:00 ACS Triumph Radauti CS Temerarii Calarasi 15
14
12:00 MC Ball Mangalia 2 ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti 34
11
         
Ora Terenul 7 Scor
8:00 Phoenix Galati 3 ACS Baller 1 Bucuresti 8 55
9:00 Preventis Iasi BC Slam 2 Buc 7 45
10:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti Eco Sport Sibiu 14 28
11:00 Phoenix Constanta 2 Total Sport Arges  6 30
12:00 Vilis Bucuresti CSU Ploiesti 2 32 0
         
         
Ora Terenul 8 Scor
8:00 CS Dinamo CSS 6 - 1 Bucuresti ACS Star Oradea 2 28
8
9:00 LPS CSU Pitesti 1 CSS Viitorul Cluj 17 20
10:00 ACS Magic Champions Buc Fly OC Constanta 49
16
11:00 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti BC Junior Iasi 2 10
12:00 CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti CS Steaua Magic Buc 14 23
13:00 Ingerii Baniei 2 Craiova MCM Targoviste 19
1
         
Ora Terenul 9 Scor
 8:00 CSS Targu Jiu Play Ball Bucuresti 36
7
9:00 ACS Leii Bucuresti ACS Juniors Craiova 36
8
10:00 CSS Bacau CS Phoenix 2 Galati 16
5
11:00 CSS Alexandria CS U-Mobitelco 4 Cluj 29
9
12:00 CSS 4 Bucuresti MC Ball Mangalia 1 9 20
13:00 ACS Phoenix 3 Constanta ACS Sto Mart 1 Iasi 2 28
         
Ora Terenul 10 Scor
8:00 BC Mures 2 Tg Mures ACS AS 30 Buc 13 28
9:00 T Pack Ploiesti BC Valbon Arad 25 34
10:00 BC Laguna 2 Bucuresti Cuza Sport Braila 14
7
11:00 CSS Sibiu Sevlar Ploiesti 2 34
12:00 BC Mures 1 Tg Mures Lucky Dragons Tg Mures 34
14
         
Ora Terenul 1 Scor
15:00 CS Otopeni Solaris Sporting Club Ploiesti 57
7
16:00 ACS Phoenix 1 Constanta ACS Gladius Tg Mures 6 18
17:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj ACS Eko Sighet 24 26
18:00 CS U-Mobitelco 3 Cluj BC Laguna 1 Bucuresti 10 30
19:00 ACS Tonika Pucioasa BC Slam 1 Bucuresti 45
9
20:00 CSS Giurgiu CSS Targoviste 25
11
         
Ora Terenul 2 Scor
15:00 ACS Lions 1 Craiova CS ADEP Satu Mare 44
0
16:00 CN Aurel Vlaicu Buc Laguna Constanta 32
22
17:00 ACS Nitulescu Rm Valcea ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti 7 28
18:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti 3 ACS Triumph Radauti 10 31
19:00 ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti CSU Ploiesti 3 4 38
20:00 CS Temerarii Calarasi MC Ball Mangalia 2 17
9
         
Ora Terenul 3 Scor
15:00 ACS Baller 1 Bucuresti Preventis Iasi 39
11
16:00 Eco Sport Sibiu Phoenix Galati 3 47
14
17:00 BC Slam 2 Buc ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 57
6
18:00 Total Sport Arges  Vilis Bucuresti 5 13
19:00 ACS Star Oradea 1 Phoenix Constanta 2 49
2
20:00 CSU Ploiesti 2 ACS Lions 2 Craiova 3 11
         
Ora Terenul 4 Scor
15:00 ACS Star Oradea 2 LPS CSU Pitesti 1 18 39
16:00 Fly OC Constanta CS Dinamo CSS 6 - 1 Bucuresti 22 52
17:00 CSS Viitorul Cluj ACS Magic Champions Buc 7 25
18:00 BC Junior Iasi CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti 6 17
19:00 MCM Targoviste ACS Dan Dacian 4 Bucuresti 12
0
20:00 CS Steaua Magic Buc Ingerii Baniei 2 Craiova 28 30
         
Ora Terenul 5 Scor
15:00 Play Ball Bucuresti ACS Leii Bucuresti 24 30
16:00 CS Phoenix 2 Galati CSS Targu Jiu 5 73
17:00 ACS Juniors Craiova CSS Bacau 15 30
18:00 CS U-Mobitelco 4 Cluj CSS 4 Bucuresti 9 30
19:00 ACS Sto Mart 1 Iasi CSS Alexandria 32 42
20:00 MC Ball Mangalia 1 ACS Phoenix 3 Constanta 48
1
         
Ora Terenul 6 Scor
15:00 BC Valbon Arad BC Mures 2 Tg Mures 34
17
16:00 CSU Sibiu T Pack Ploiesti 34
10
17:00 Cuza Sport Braila CSS Sibiu 24 26
18:00 Lucky Dragons Tg Mures BC Laguna 2 Bucuresti 42
4
19:00 Sevlar Ploiesti BC Mures 1 Tg Mures 16 27
         
Ora Terenul 8 Scor
15:00 CS Phoenix 1 Galati CS U-Mobitelco 1 Cluj 22 45
16:00 CSS Craiova CSU Ploiesti 1 38
24
17:00 ACS Stomart Iasi 2 ACS Dan Dacian 1 Buc 5 52
18:00 ACS Baller 2 Bucuresti Probaschet Ciocan Cristina  7 11
19:00 Fan Baschet Bucuresti ACS Ingerii Baniei 1 Craiova 0 37
20:00 CS U-Mobitelco 2 Cluj ACS Admar Costinesti 17
6

Din categoriile: Stirea zilei, Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.