Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Stirea zilei

Miercuri, 24 iunie 2015

Programul Jocurilor - Baby Baschet - 24.06.2015

Autor: Federatia Romana de Baschet



Ora Terenul 1 Scor
8:00 ACS Sto Mart 1 Iasi CS U-Mobitelco 4 Cluj 46
18
9:00 ACS Phoenix 3 Constanta CSS 4 Bucuresti 3 52
10:00 CS U-Mobitelco 2 Cluj Fan Baschet Bucuresti 43
2
11:00 CS Phoenix 2 Galati Play Ball Bucuresti 9 32
12:00 CSS Bacau ACS Leii Bucuresti 21
17
         
Ora Terenul 2 Scor
8:00 Lucky Dragons Tg Mures Cuza Sport Braila 33
4
9:00 BC Mures 1 Tg Mures CSS Sibiu 44
9
10:00 BC Laguna 2 Bucuresti CS Sevlar Ploiesti 13 29
11:00 CSU Sibiu BC Valbon Arad 40
18
12:00 CS Olimpia 2 Bucuresti - F BC Heroes 1 Tg Mures - F 25
2
         
Ora Terenul 3 Scor
8:00 ACS Baller 2 Bucuresti ACS Stomart Iasi 2 9 22
9:00 Probaschet Ciocan Cristina  LPS CSU Pitesti 2 10 23
10:00 CSS Craiova CS Phoenix 1 Galati 17 24
11:00 ACS Gladius Tg Mures CS U-Mobitelco 5 Cluj 20 25
12:00 CSU Ploiesti 1 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 9 15
         
Ora Terenul 4 Scor
8:00 CSS Alexandria MC Ball Mangalia 1 20 40
9:00 ACS Admar Costinesti CSS Nr 5 Bucuresti 6 47
10:00 CSS Targu Jiu ACS Juniors Craiova 55
6
11:00 CS Dinamo CSS 6 - 1 Bucuresti CSS Viitorul Cluj 27
17
12:00 ACS Sepsi Sic Sf Gheorghe - F Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F 6 30
         
Ora Terenul 5 Scor
8:00 CS Olimpia 3 Bucuresti - F CSS Sibiu - F 14 50
9:00 Sc Gen Sorin Titel Margina - F Sportul Studentesc 2 Bucuresti - F 41
11
10:00 BC Heroes 2 Cluj - Napoca - F BC Valbon Arad - F 45
9
11:00 BC Sirius Tg Mures - F CS Olimpia 1 Bucuresti - F 17 25
12:00 LPS Arad - F CS ADEP Satu Mare - F 39
18
         
Ora Terenul 6 Scor
8:00 CSS Al Ceusianu Reghin - F ACS Gladius Tg Mures - F 13 22
9:00 CS Phoenix 1 Galati - F CSS Ploiesti - F 28
8
10:00 CST Alexandria - F CSS Nr 5 Bucuresti - F 22 28
11:00 CSU Brasov - F CSS Craiova - F 20 26
12:00 CSU Ploiesti - F CS Phoenix 2 Galati - F 19
10
         
Ora Terenul 7 Scor
8:00 CSS Targoviste BC Laguna 1 Bucuresti 9 61
9:00 ACS Tonika Pucioasa CS U-Mobitelco 3 Cluj 37
12
10:00 BC Slam 1 Bucuresti CSS Giurgiu 6 21
11:00 ACS Phoenix 1 Constanta CS Otopeni 5 42
12:00 ACS Eko Sighet Solaris Sporting Club Ploiesti 17 20
         
Ora Terenul 8 Scor
8:00 ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti CS Dinamo CSS 6 Bucuresti 3 12 17
9:00 MC Ball Mangalia 2 CS Triumph Radauti 4 22
10:00 CSU Ploiesti 3 CS Temerarii Calarasi 26
20
11:00 CN Aurel Vlaicu Buc ACS Lions 1 Craiova 28
14
12:00 ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti CS ADEP Satu Mare 49
12
13:00 Laguna Constanta ACS Nitulescu Rm Valcea 23
8
         
Ora Terenul 9 Scor
8:00 AS Star Oradea 1 Total Sport Arges  24
4
9:00 ACS Lions 2 Craiova Vilis Bucuresti 2 23
10:00 Phoenix Constanta 2 CSU Ploiesti 2 12
10
11:00 Eco Sport Sibiu ACS Baller 1 Bucuresti 11 23
12:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti Preventis Iasi 7 12
13:00 Phoenix Galati 3 BC Slam 2 Buc 4 41
         
Ora Terenul 10 Scor
8:00 MCM Targoviste BC Junior Iasi 12
8
9:00 Ingerii Baniei 2 Craiova CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti 25
19
10:00 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti CS Steaua Magic Buc 6 31
11:00 Fly OC Constanta AS Star Oradea 2 19
16
12:00 ACS Magic Champions Buc LPS CSU Pitesti 1 30
15
13:00 ABC T Pack Ploiesti ACS AS 30 Buc 25
23
         
Ora Terenul 6 Scor
16:00 CS Olimpia 1 Bucuresti - F BC Heroes 2 Cluj - Napoca - F 29
28
17:00 BC Valbon Arad - F BC Sirius Tg Mures - F 4 27
18:00 Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F LPS Arad - F    
         
         
Ora Terenul 2 Scor
16:00 CSS Ploiesti - F CSS Al Ceusianu Reghin - F 15 19
17:00 ACS Gladius Tg Mures - F CS Phoenix 1 Galati - F 5 29
18:00 CSS Craiova - F CST Alexandria - F 12 38
         
         
Ora Terenul 3 Scor
16:00 CSS Nr 1 Phoenix 1 Constanta - F CS Olimpia 3 Bucuresti - F 16
2
17:00 CSS Sibiu - F Sc Gen Sorin Titel Margina - F 10 42
18:00 CSS Sfantu Gheorghe - F CS Olimpia 2 Bucuresti - F 11
6
         
Ora Terenul 4 Scor
16:00 CS ADEP Satu Mare - F ACS Sepsi Sic Sf Gheorghe - F 4 20
17:00 CSS Nr 5 Bucuresti - F CSU Brasov - F 44
6
18:00 BC Heroes 1 Tg Mures - F CSU Ploiesti - F 12 19

Din categoriile: Stirea zilei, Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.