Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Joi, 25 iunie 2015

Programul Jocurilor - Baby Baschet - 25.06.2015 dupa amiaza

Autor: Federatia Romana de Baschet


  Ora Terenul 1 Scor
65-71 16:00 ACS Eko Sighet CS ADEP Satu Mare 42
23
33-48 17:00 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca ACS Gladius Tg Mures 18 26
49-64 18:00 CS Preventis Iasi BC Lions 2 Craiova 21
7
33-48 19:00 ABC Leii Bucuresti CSS Bacau 14 30
1-16 20:00 ACS Baller 1 Bucuresti BC Slam 2 Bucuresti 10 18
           
  Ora Terenul 2 Scor
65-71 16:00 CS Cuza Sport Braila CS Fly OC Constanta 18 24
49-64 17:00 CSS Nr 1 Phoenix Constanta 1 CSS Giurgiu 10 22
33-48 18:00 CS Total Sport Arges Pitesti ACS Eco Sport Team Sibiu 15
14
49-64 19:00 BC Laguna Constanta ACS MC Ball 2 Mangalia 18
2
1-16 20:00 BC Mures 1 Tg Mures CS Sevlar Ploiesti 24
19
           
  Ora Terenul 3 Scor
65-71 16:00 BC Slam 1 Bucuresti AS Star Oradea 2 8 15
33-48 17:00 ACS Eco Sport Team Sibiu CS Total Sport Arges Pitesti    
49-64 18:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti 2 ACS MCM Targoviste 20
9
33-48 19:00 CS Temerarii Calarasi ACS 4Sports Agronomia 1 Bucuresti 16 27
1-16 20:00 BC Lions Craiova 1 CN Aurel Vlaicu Bucuresti 15 21
           
  Ora Terenul 4 Scor
65-71 16:00 CSS Targoviste ACS Juniors Craiova 18 21
33-48 17:00 LPS CSU Pitesti 1 CSS Viitorul Cluj-Napoca 8 16
17-32 18:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca ACS Tonika Pucioasa 6 31
1-16 19:00 ACS Magic Champions Bucuresti CS Dinamo CSS 6 Bucuresti 1 35 44
1-16 20:00 CSS Nr 5 Bucuresti CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 22
16
           
  Ora Terenul 5 Scor
75-83 15:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti 3 ACS Fan Baschet Otopeni 16 19
49-64 16:00 BC Laguna 2 Bucuresti CSS Sibiu 14
5
49-64 17:00 BC Junior Iasi ACS Admar Costinesti 27
9
17-32 18:00 BC Valbon Arad CSU Sibiu 9 30
17-32 19:00 CSU Ploiesti 3 CS Triumph Radauti 23
13
1-16 20:00 ACS MC Ball 1 Mangalia CSS Tg Jiu 30
26
           
  Ora Terenul 6 Scor
75-83 15:00 BC Mures 2 Tg Mures CSU Ploiesti 2 19
6
33-48 16:00 BC T-Pack Ploiesti ACS AS 30 Bucuresti 10 15
33-48 17:00 ACS Ingerii Baniei 1 Craiova ACS Solaris Sporting Club Ploiesti 21
13
17-32 18:00 AS Star Oradea 1 ACS Vilis Bucuresti 20
9
1-16 19:00 BC Laguna 1 Bucuresti CS Otopeni 8 33
1-16 20:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 24 38
           
  Ora Terenul 7 Scor
75-83 16:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti CS Phoenix 2 Galati 27
14
  17:00 CS Olimpia 2 Bucuresti -F CSS Sf Gheorghe - F    
  18:00 CSS Nr 1 Phoenix 1 Constanta - F Sc Gen Sorin Titel Margina - F 10 42
17-32 19:00 ACS Ingerii Baniei 2 Craiova ACS Steaua Magic 2008 Bucuresti 21
15
17-32 20:00 ACS Play Ball CSS Alexandria 22
17
           
  Ora Terenul 8 Scor
75-83 16:00 CS Phoenix 3 Galati CSS Nr 1 Phoenix Constanta 2 17
6
  17:00 CS Phoenix 2 Galati - F BC Heroes 1 Cluj - F 10 15
  18:00 CSS Sibiu - F Sportul Studentesc 2 Bucuresti - F 23
3
  19:00 ACS Lucky Dragons Tg Mures CSS Nr 4 Bucuresti 12 37
17-32 20:00 CS Phoenix Galati 1 LPS CSU Pitesti 2 12 26
           
  Ora Teren 9 Scor
49-64 16:00 ACS Stomart 1 Iasi CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 20
15
49-64 17:00 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti Probaschet Cristina Ciocan 7 9
33-48 18:00 ACS Stomart 2 Iasi CSS Craiova 8 23


Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.