Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Vineri, 26 iunie 2015

Program jocurilor - Babybaschet - vineri seara - 26.06.2015

Autor: Federatia Romana de Baschet

Vineri Ora Terenul 1 Scor
61-64 16:00 ACS MC Ball 2 Mangalia BC Lions 2 Craiova 25
12
80-83 17:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti 3 CSU Ploiesti 2 13
8
17-20 18:00 Sc Gen Sorin Titel - F CSU Ploiesti - F 47
9
21-24 19:00 CSU Ploiesti 3 Ingerii Baniei 2 Craiova 28
23
45-48 20:00 BC T-Pack Ploiesti ACS StoMart 2 Iasi 8
4
           
  Ora Terenul 2 Scor
80-83 16:00 CS Phoenix Galati 2 CSS Nr 1 Phoenix Constanta 2 10 17
61-64 17:00 CSS Sibiu ACS Admar Costinesti 10 18
17-20 18:00 CSS Sf Gheorghe - F CSS Sibiu - F 16
12
21-24 19:00 ACS Play Ball Bucuresti CSS Nr 4 Bucuresti 12 29
5-8 20:00 BC Mures 1 Tg Mures CSS Nr 5 Bucuresti 15 25
           
           
  Ora Terenul 3 Scor
76-79 16:00 Fan Baschet Otopeni BC Mures 2 Tg Mures 11 17
57-60 17:00 CSS Nr 1 Phoenix Constanta 1 ACS MCM Targoviste 22
17
17-20 18:00 ACS Tonika Pucioasa AS Star Oradea 1 18 20
41-44 19:00 ACS Leii Bucuresti Solaris Sporting Club Ploiesti 7 20
37-40 20:00 CS 4Sports Agronomia 1 Bucuresti CSS Viitorul Cluj 9 18
           
           
  Ora Terenul 4 Scor
76-79 16:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti CS Phoenix Galati 3 12
6
57-60 17:00 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 18
13
5-8 18:00 CS Phoenix 1 Galati - F CSS Ploiesti - F 23
8
29-32 19:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca ACS Vilis Bucuresti 23 27
37-40 20:00 AS 30 Bucuresti CSS Craiova 22 40
           
  Ora Terenul 5 Scor
84-86 16:00 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti CS 4Sports Agronomia 2 Bucuresti 8 12
1-4 F 17:00 CST Alexandria - F CSS Nr 5 Bucuresti - F 18
16
13-16 18:00 CSS Tg Jiu CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 20
8
5-8 19:00 CN Aurel Vlaicu CS Dinamo CSS 6 Bucuresti 1 32
21
9-12 20:00 CS Sevlar Ploiesti ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 14 34
           
  Ora Terenul 6 Scor
73-75 16:00 BC Nitulescu Rm Valcea CSU Ploiesti 1 13 18
9-12 17:00 BC Laguna 1 Bucuresti ACS Baller 1 Bucuresti 36
12
1-4 F 18:00 CS Olimpia 1 Bucuresti - F Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F 20 22
1-4 M 19:00 CS Otopeni  BC Slam 2 Bucuresti 20
16
1-4 M 20:00 ACS MC Ball 1 Mangalia CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 28 32
           
           
  Ora Terenul 7 Scor
69-72 16:00 CS ADEP Satu Mare CS Cuza Sport Braila 13 24
5-8 17:00 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe - F BC Heroes 2 Cluj-Napoca - F 14 29
17-20 18:00 CSU Sibiu LPS CSU Pitesti 2 16 33
29-32 19:00 BC Valbon Arad ACS Lucky Dragons Tg Mures 15 25
33-36 20:00 ACS Gladius Tg Mures CS Total Sport Arges Pitesti 25
15
           
           
  Ora Terenul 8 Scor
69-72 16:00 BC Slam 1 Bucuresti CSS Targoviste 16
12
21-25 17:00 CS Olimpia 2 Bucuresti - F CSS Nr 1 Phoenix Constanta 1 - F 8 12
13-16 18:00 CSU Brasov - F ACS Gladius Tg Mures - F 21
14
25-28 19:00 CS Triumph Radauti CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 18 24
13-16 20:00 BC Lions 1 Craiova Magic Champions Bucuresti 13 17
           
           
  Ora Terenul 9 Scor
65-68 16:00 CS Eko Sighet CS Fly OC Constanta 35
14
9-12 17:00 BC Sirius Tg Mures - F LPS Arad - F 20 21
25-26 18:00 CS Olimpia 3 Bucuresti - F CS Phoenix Galati 2 - F 7 8
25-28 19:00 CSS Alexandria CS Phoenix Galati 1 34
30
53-56 20:00 CSS Giurgiu CS Preventis Iasi 17
3
           
  Ora Terenul 10 Scor
65-68 16:00 AS Star Oradea 2 ACS Juniors Craiova 23 31
9-12 17:00 CSS Ceusianu Reghin - F CSS Craiova - F 16 28
21-25 18:00 Sportul Studentesc 2 Bucuresti - F BC Heroes 1 Cluj-Napoca 14
7
45-48 19:00 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca LPS CSU Pitesti 1 13 15
53-56 20:00 BC Laguna 2 Bucuresti BC Junior Iasi 14 15
           
  Ora Teren 11 - SALA Scor
49-52 16:00 BC Laguna Constanta CS Dinamo CSS 6 Bucuresti 2 20
12
49-52 17:00 ACS StoMart Iasi 1 Probaschet Cristina Ciocan 45
20
33-36 18:00 CSS Bacau Ingerii Banniei 1 Craiova 15 22
41-44 19:00 CS Temerarii Calarasi ACS Eco Sport Team Sibiu 11 20

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.