Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Vineri, 26 iunie 2015

Programul Jocurilor - Baby Baschet - 26.06.2015 dimineata

Autor: Federatia Romana de Baschet

Locurile Ora Terenul 1 Scor
84-86 8:00 CSS Nr 1 Phoenix Constanta 3 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti 2 9
9-16 9:00 BC Sirius Tg Mures - F CS ADEP Satu Mare - F 27
7
33-40 10:00 ACS Gladius Tg Mures ACS 4Sports Agronomia 1 Bucuresti 26
18
25-32 11:00 CS Phoenix Galati 1 ACS Lucky Dragons 23
10
9-16 12:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 32
10
           
           
  Ora Terenul 2 Scor
73-75 8:00 ACS Baller 2 Bucuresti BC Nitulescu Rm Valcea 7
4
9-16 9:00 LPS Arad - F BC Valbon Arad - F 20
10
  10:00 CSS Sf Gheorghe - F CSU Ploiesti - F 21
9
1-8 11:00 Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F BC Heroes 2 Cluj-Napoca - F 39
20
17-24 12:00 AS Star Oradea 1 Ingerii Baniei 2 Craiova 25
20
           
           
  Ora Terenul 3 Scor
57-64 8:00 CSS Nr 1 Phoenix Constanta 1 ACS MC Ball 2 Mangalia 34
16
9-16 9:00 CSS Al Ceusianu Reghin - F CSU Brasov - F 19
17
  10:00 CSS Sibiu - F CSS Nr 1 Phoenix Constanta 1 - F 23
6
9-16 11:00 BC Laguna 1 Bucuresti BC Lions 1 Craiova 28
6
17-24 12:00 CS Play Ball Bucuresti CSU Sibiu 8 24
           
           
  Ora Terenul 4 Scor
57-64 8:00 BC Lions 2 Craiova ACS MCM Targoviste 6 20
9-16 9:00 CSS Craiova - F ACS Gladius Tg Mures - F 19 16
33-40 10:00 CS Total Sport Arges Pitesti CSS Viitorul Cluj-Napoca 11
10
9-16 11:00 ACS Baller 1 Bucuresti Magic Champions Bucuresti 35
10
17-24 12:00 LPS CSU Pitesti 2 CSS Nr 4 Bucuresti 25
7
           
           
  Ora Terenul 5 Scor
57-64 8:00 CS U-Mobitelco 4 Cluj CSS Sibiu 39
7
41-48 9:00 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca CS Temerarii Calarasi 26 30
33-40 10:00 CSS Bacau ACS AS 30 Bucuresti 38
24
1-8 11:00 CSS Nr 5 Bucuresti - F CSS Ploiesti - F 35
2
1-8 12:00 CS Otopeni  CN Aurel Vlaicu Bucuresti 38
13
1-8 13:00 ACS MC Ball 1 Mangalia BC Mures 1 Tg Mures 27
25
           
  Ora Terenul 6 Scor
  8:00 CS Phoenix 2 Galati - F CS Olimpia 2 Bucuresti - F 6 15
1-8 9:00 CS Phoenix 1 Galati - F CST Alexandria - F 6 24
1-8 10:00 CS Olimpia 1 Bucuresti - F ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe 22
15
1-8 11:00 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca CSS Nr 5 Bucuresti 19
9
1-8 12:00 BC Slam 2 Bucuresti CS Dinamo CSS Nr 6 Bucuresti 1 42
17
9-16 13:00 CSS Tg Jiu CS Sevlar Ploiesti 25 31
           
  Ora Terenul 7 Scor
49-56 8:00 CS Preventis Iasi CS Dinamo CSS 6 Bucuresti 2 8 29
57-64 9:00 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti ACS Admar Costinesti 11
5
  10:00 Sportul Studentesc 2 Bucuresti - F CS Olimpia 3 Bucuresti - F 27
1
33-40 11:00 CSS Craiova Ingerii Baniei 1 Craiova 29 35
25-32 12:00 CSS Alexandria BC Valbon Arad 37
13
           
           
  Ora Terenul 8 Scor
49-56 8:00 CSS Giurgiu CS Laguna Constanta 15 21
41-48 9:00 ACS Eco Sport Team Sibiu LPS CSU Pitesti 1 13
10
25-32 10:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca CS Triumph Radauti 11 16
17-24 11:00 ACS Tonika Pucioasa CSU Ploiesti 3 27
26
  12:00 BC Heroes 1 Tg Mures - F CSS Sf Gheorghe - F 5 23
           
           
  Ora Terenul 9 Scor
49-56 8:00 ACS StoMart 1 Iasi BC Laguna 2 Bucuresti 25
7
41-48 9:00 ACS Leii Bucuresti BC T-Pack Ploiesti 18
1
25-32 10:00 ACS Vilis Bucuresti CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 11 24
49-56 11:00 Probaschet Cristina Ciocan BC Junior iasi 11
8
41-48 12:00 ACS StoMart 2 Iasi Solaris Sporting Club Bucuresti 9 21

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.