Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Sambata, 27 iunie 2015

Program Sambata - 27.06.2015

Autor: Federatia Romana de Baschet



Sambata Ora Terenul 1 Scor
43-44 8:00 CS Temerarii Calarasi ACS Leii Bucuresti 23 31
59-60 9:00 ACS MCM Targoviste ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 7 14
29-30 10:00 ACS Vilis Bucuresti ACS Lucky Dragons Tg Mures 10
8
23-24 F 11:00 BC Heroes 1 Cluj-Napoca CS Olimpia 2 Bucuresti 6 15
15-16 12:00 BC Lions 1 Craiova CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 22
18
           
  Ora Terenul 2 Scor
57-58 8:00 CSS Nr 1 Phoenix Constanta 1 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 22 23
41-42 9:00 ACS Eco Sport Team Sibiu Solaris Sporting Club Ploiesti 16 26
63-64 10:00 BC Lions 2 Craiova CSS Sibiu 22
13
13-14 11:00 Magic Champions Bucuresti CSS Tg Jiu 21
16
21-22 F 12:00 Sportul Studentesc 2 Bucuresti CSS Nr 1 Phoenix Constanta
6 15
           
           
  Ora Terenul 3 Scor
55-56 8:00 CS Preventis Iasi BC Laguna 2 Bucuresti 13
4
39-40 9:00 ACS 4Sports Agronomia 1 Bucuresti ACS AS 30 Bucuresti 30
19
25-26 10:00 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti CSS Alexandria 17 35
19-20 F 11:00 CSU Ploiesti CSS Sibiu 12 17
11-12 12:00 ACS Baller 1 Bucuresti CS Sevlar Ploiesti 35
20
           
           
  Ora Terenul 4 Scor
53-54 8:00 CSS Giurgiu BC Junior Iasi 26
11
37-38 9:00 CSS Viitorul Cluj-Napoca CSS Craiova 38
17
17-18 F 10:00 Sc Gen Sorin Titel CSS Sf Gheorghe 27
9
9-10 11:00 BC Laguna 1 Bucuresti ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 32
24
           
  Ora Terenul 5 Scor
51-52 8:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti 2 Probaschet Cristina Ciocan 27
14
35-36 9:00 CS Total Sport Arges Pitesti CSS Bacau 11 21
21-22 10:00 CSU Ploiesti 3 CSS Nr 4 Bucuresti 22
12
5-6 F 11:00 BC Heroes 2 Cluj-Napoca CS Phoenix Galati 1 31
18
7-8 12:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti 1 BC Mures 1 Tg Mures 18 31
           
  Ora Terenul 6 Scor
49-50 8:00 BC Laguna Constanta ACS StoMart 1 Iasi 15 24
5-6 9:00 CN Aurel Vlaicu Bucuresti CSS Nr 5 Bucuresti 28
23
3-4 F 10:00 CS Olimpia 1 Bucuresti CSS Nr 5 Bucuresti 9 26
3-4 M 11:00 BC Slam 2 Bucuresti ACS MC Ball 1 Mangalia 37
19
1-2 F 12:00 Sportul Studentesc 1 Bucuresti CST Alexandria 28
14
1-2 M 13:00 CS Otopeni CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 32
27
           
  Ora Terenul 7 Scor
47-48 8:00 ACS StoMart 2 Iasi CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 8 18
33-34 9:00 ACS Gladius Tg Mures Ingerii Baniei 1 Craiova 30
21
7-8 F 10:00 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe CSS Ploiesti 17
9
19-20 11:00 ACS Tonika Pucioasa CSU Sibiu 18 20
61-62 12:00 ACS MC Ball Mangalia CS Admar Costinesti 24
5
           
  Ora Terenul 8 Scor
45-46 8:00 BC T-Pack Ploiesti LPS CSU Pitesti 1 6 18
23-24 9:00 Ingerii Baniei 2 Craiova ACS Play Ball Bucuresti 36
20
11-12 F 10:00 BC Sirius Tg Mures CSS Al Ceusianu Reghin 36
11
17-18 11:00 AS Star 1 Oradea LPS CSU Pitesti 2 19 28
9-10 F 12:00 LPS Arad CSS Craiova 21 29
           
  Ora Terenul 9 Scor
84-86 8:00 CS 4Sports Agronomia 2 Bucuresti CSS Nr 1 Phoenix Constanta 3 18
6
78-79 9:00 ACS Fan Baschet Otopeni CS Phoenix Galati 3 4 10
76-77 10:00 BC Mures 2 Tg Mures ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 6 16
67-68 11:00 CS Fly OC Constanta AS Star 2 Oradea 8 11
           
  Ora Terenul 10 Scor
82-83 8:00 CSU Ploiesti 2 CS Phoenix Galati 2 8 6
80-81 9:00 CS Dinamo CSS 6 Bucuresti 3 CSS Nr 1 Phoenix Constanta 2 19
11
73-75 10:00 CSU Ploiesti 1 ACS Baller 2 Bucuresti 6 13
69-70 11:00 CS Cuza Sport Braila BC Slam 1 Bucuresti 7 13

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.