Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Luni, 29 iunie 2015

Programul Jocurilor - Minibaschet feminin - Etapa 1, 2 si 3

Autor: Federatia Romana de Baschet

Programul jocurilor zilelor de luni si marti - Liga Nationala de Minibaschet Feminin

Luni Ora Terenul 1 Scor
  9:00 C.S.S. Nr.1 Phoenix - 2 Constanta C.S.S. Nr.6 - 3 Bucuresti 6 20
  10:00 C.S. CET Govora Ramnicu Valcea A.C.S. Roth - 2 Baia Mare 41
2
Amical 11:00 L.P.S. Alba Iulia C.S.S. For You Apahida 6 21
           
  Ora Terenul 2 Scor
  9:00 C.S.S. Nr.6 - 2 Bucuresti C.S. Olimpia - 2 Bucuresti 14 18
  10:00 C.S.S. Sibiu C.S. Olimpia - 1 Bucuresti 3 42
  11:00 C.Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti C.S.S. Bega Timisoara 3 30
           
  Ora Terenul 3 Scor
  9:00 A.C.S. Eko Sighet Sighetu Marmatiei C.S.S. Brasovia Brasovia 31
12
  10:00 C.S.S. Sfantu Gheorghe L.P.S. Arad 24
22
  11:00 C.S.S. Nr.6 - 1 Bucuresti A.B.C. Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea 64
9
           
  Ora Terenul 5 Scor
  9:00 A.C.S. MC Ball Mangalia C.S.U. Ploiesti 48
23
  10:00 C.S.S. Nr.4 Bucuresti C.S.S. Craiova 22 34
  11:00 C.S.S. Alexandru Ceusianu Reghin C.S.S. Nr.1 Phoenix - 1 Constanta 26 36
           
  Ora Terenul 6 Scor
  9:00 A.C.S. BC Sirius Targu Mures A.C.S. Roth - 1 Baia Mare 18 44
  10:00 A.C.S. For You Cluj Napoca B.C. Slam Bucuresti 56
17
  11:00 A.C.S. KSE - 1 Targu Secuiesc A.C.S. Champions Bucuresti 17
12
           
  Ora Terenul 7 Scor
  9:00 C.S.S. Botosani C.S. B.C. Heroes Cluj Napoca 22 27
  10:00 C.S. National Iasi A.C.S. KSE - 2 Targu Secuiesc 24
7
  11:00 C.S. For Fun Moinesti A.C.S. B. Raptors Bucuresti 22 28
           
Luni Ora Terenul 1 Scor
  17:00 C.S. B.C. Heroes Cluj Napoca C.S. National Iasi 21 24
  18:00 A.C.S. B. Raptors Bucuresti C.S.S. Botosani 36
32
  19:00 A.C.S. KSE - 2 Targu Secuiesc C.S. For Fun Moinesti 11 24
           
  Ora Terenul 2 Scor
  17:00 L.P.S. Alba Iulia C.S.S. Nr.1 Phoenix - 2 Constanta 16
7
  18:00 A.B.C. Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea C.S.S. Sfantu Gheorghe 6 37
  19:00 L.P.S. Arad C.S.S. Nr.6 - 1 Bucuresti 28 45
           
  Ora Terenul 3 Scor
  17:00 C.S.S. Nr.6 - 3 Bucuresti C.S. CET Govora Ramnicu Valcea 7 18
  18:00 C.S.S. Bega Timisoara C.S.S. Sibiu 51
9
  19:00 C.S. Olimpia - 1 Bucuresti C.Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti 52
6
           
  Ora Terenul 5 Scor
  17:00 C.S.S. For You Apahida A.C.S. BC Sirius Targu Mures 8 42
  18:00 C.S.S. Nr.1 Phoenix - 1 Constanta C.S.S. Nr.4 Bucuresti 47
26
  19:00 C.S.S. Craiova C.S.S. Alexandru Ceusianu Reghin 35
30
           
  Ora Terenul 6 Scor
  17:00 A.C.S. Roth - 1 Baia Mare C.S.S. Nr.6 - 2 Bucuresti 42
9
  18:00 A.C.S. Champions Bucuresti A.C.S. For You Cluj Napoca 14 38
  19:00 B.C. Slam Bucuresti A.C.S. KSE - 1 Targu Secuiesc 18 37
           
  Ora Terenul 7 Scor
  17:00 C.S. Royal Fun Bucuresti A.C.S. Eko Sighet Sighetu Marmatiei 6 41
  18:00 C.S.S. Brasovia Brasovia A.C.S. MC Ball Mangalia 5 23
Amical 19:00 A.C.S. Roth - 2 Baia Mare C.S. Olimpia - 2 Bucuresti 10 46
           
Marti Ora Terenul 1 Scor
  9:00 C.S.U. Ploiesti C.S. Royal Fun Bucuresti 23
20
  10:00 A.C.S. MC Ball Mangalia A.C.S. Eko Sighet Sighetu Marmatiei 26
16
Amical 11:00 C.S.S. Nr.6 - 3 Bucuresti C.S.S. Brasovia Brasovia 13 26
           
  Ora Terenul 2 Scor
  9:00 A.C.S. Roth - 2 Baia Mare L.P.S. Alba Iulia 16 32
  10:00 A.C.S. For You Cluj Napoca A.C.S. KSE - 1 Targu Secuiesc 47
11
  11:00 A.C.S. Champions Bucuresti B.C. Slam Bucuresti 29
17
           
  Ora Terenul 3 Scor
  9:00 C.S. CET Govora Ramnicu Valcea C.S.S. Nr.1 Phoenix - 2 Constanta 36
4
  10:00 C.S.S. Sfantu Gheorghe C.S.S. Nr.6 - 1 Bucuresti 13 31
  11:00 A.B.C. Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea L.P.S. Arad 12 26
           
  Ora Terenul 5 Scor
  9:00 C.S. Olimpia - 2 Bucuresti C.S.S. For You Apahida 24
8
  10:00 C.S.S. Sibiu C.Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti 16 25
  11:00 C.S.S. Bega Timisoara C.S. Olimpia - 1 Bucuresti 27 33
           
  Ora Terenul 6 Scor
  9:00 C.S.S. Nr.6 - 2 Bucuresti A.C.S. BC Sirius Targu Mures 8 36
  10:00 C.S.S. Nr.4 Bucuresti C.S.S. Alexandru Ceusianu Reghin 13 18
  11:00 C.S.S. Nr.1 Phoenix - 1 Constanta C.S.S. Craiova 25 30
           
  Ora Terenul 7 Scor
  9:00 A.C.S. B. Raptors Bucuresti C.S. B.C. Heroes Cluj Napoca 40
30
  10:00 C.S. For Fun Moinesti C.S. National Iasi 12 24
  11:00 C.S.S. Botosani A.C.S. KSE - 2 Targu Secuiesc 19
3


Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet, Stirea zilei

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.