Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Marti, 30 iunie 2015

Programul Jocurilor - Minibaschet feminin - Faza a II-a (miercuri si joi)

Autor: Federatia Romana de Baschet

Programul jocurilor pentru zilele de miercuri si joi dimineata este:

Miercuri Ora Terenul 1 Scor
  9:00 C.S.S. Nr.1 Phoenix - 2 Constanta A.C.S. BC Sirius Targu Mures 4 41
  10:00 C.Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti A.B.C. Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea 31
9
  11:00 C.S.S. Nr.4 Bucuresti A.C.S. Champions Bucuresti 17 20
           
  Ora Terenul 2 Scor
  9:00 L.P.S. Alba Iulia C.S. CET Govora Ramnicu Valcea 6 35
  10:00 L.P.S. Arad C.S.S. Sibiu 33
9
  11:00 B.C. Slam Bucuresti C.S.S. Alexandru Ceusianu Reghin 11 45
           
  Ora Terenul 3 Scor
  9:00 C.S. B.C. Heroes Cluj Napoca C.S. For Fun Moinesti 23
19
  10:00 A.C.S. KSE - 2 Targu Secuiesc A.C.S. B. Raptors Bucuresti 8 29
  11:00 C.S. National Iasi C.S.S. Botosani 17
9
           
  Ora Terenul 5 Scor
  9:00 C.S.S. Nr. 306 - 3 Bucuresti A.C.S. Roth - 2 Baia Mare 30
16
  10:00 C.S. Olimpia - 1 Bucuresti C.S.S. Sfantu Gheorghe 55
22
  11:00 C.S.S. Nr.1 Phoenix - 1 Constanta A.C.S. For You Cluj Napoca 15 29
           
  Ora Terenul 6 Scor
  9:00 C.S. For You Apahida C.S.S. Nr.6 - 2 Bucuresti 10 13
  10:00 C.S.S. Nr.6 - 1 Bucuresti C.S.S. Bega Timisoara 27 32
  11:00 A.C.S. KSE - 1 Targu Secuiesc C.S.S. Craiova 21 25
           
  Ora Terenul 7 Scor
  9:00 A.C.S. Roth - 1 Baia Mare C.S. Olimpia - 2 Bucuresti 66
3
  10:00 C.S.S. Brasovia Brasovia C.S.U. Ploiesti 28 31
  11:00 C.S. Royal Fun Bucuresti A.C.S. MC Ball Mangalia 10 40
           
Miercuri Ora Terenul 1 Scor
  17:00 C.S.S. Nr.6 - 3 Bucuresti L.P.S. Alba Iulia 16
11
  18:00 C.S.S. Alexandru Ceusianu Reghin L.P.S. Arad 25 27
  19:00 C.S.S. Sibiu B.C. Slam Bucuresti 27
20
           
  Ora Terenul 2 Scor
  17:00 A.C.S. Roth - 2 Baia Mare C.S.S. Nr.1 Phoenix - 2 Constanta 16 19
  18:00 A.C.S. Champions Bucuresti C.Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti 22
14
  19:00 A.B.C. Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea C.S.S. Nr.4 Bucuresti 13 27
           
  Ora Terenul 3 Scor
  17:00 A.C.S. MC Ball Mangalia C.S.S. Nr.6 - 2 Bucuresti 27
7
  18:00 C.S.U. Ploiesti A.C.S. Eko Sighet Sighetu Marmatiei 9 40
  19:00 C.S.S. Brasovia Brasovia C.S. Royal Fun Bucuresti 4 9
           
  Ora Terenul 5 Scor
  17:00 A.C.S. Roth - 1 Baia Mare C.S. For You Apahida 44
8
  18:00 C.S.S. Craiova C.S.S. Nr.6 - 1 Bucuresti 33 46
  19:00 C.S.S. Bega Timisoara A.C.S. KSE - 1 Targu Secuiesc 30
13
           
  Ora Terenul 6 Scor
  17:00 CS Olimpia 2 Bucuresti A.C.S. BC Sirius Targu Mures 12 29
  18:00 A.C.S. For You Cluj Napoca C.S. Olimpia - 1 Bucuresti 23 26
  19:00 C.S.S. Sfantu Gheorghe C.S.S. Nr.1 Phoenix - 1 Constanta 17 32
           
  Ora Terenul 7 Scor
  17:00 A.C.S. KSE - 2 Targu Secuiesc C.S. B.C. Heroes Cluj Napoca 18 34
  18:00 C.S.S. Botosani C.S. For Fun Moinesti 15 26
  19:00 A.C.S. B. Raptors Bucuresti C.S. National Iasi 27 28


Joi - 02.07.2015 va avea loc concursul "Cosul de Aur" cu incepere de la ora 18:00

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet, Stirea zilei

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.