Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Joi, 2 iulie 2015

Programul Jocurilor - Minibaschet feminin - vineri si sambata

Autor: Federatia Romana de Baschet


Vineri Ora Terenul 1 Scor
  9:00 C.S.S. Nr.6 - 2 Bucuresti C.S. Royal Fun Bucuresti 11
6
  10:00 C.S. CET Govora Ramnicu Valcea C.S. National Iasi 10 13
  11:00 A.C.S. BC Sirius Targu Mures A.C.S. Eko Sighet Sighetu Marmatiei 30
25
           
  Ora Terenul 2 Scor
  9:00 L.P.S. Alba Iulia C.S. B.C. Heroes Cluj Napoca 20 40
9 - 12 10:00 A.C.S. Champions Bucuresti C.S.S. Alexandru Ceusianu Reghin 10 35
9 - 12 11:00 L.P.S. Arad C.S.S. Nr.4 Bucuresti 38
19
           
  Ora Terenul 3 Scor
  9:00 C.S. For Fun Moinesti C.S.S. Nr.1 Phoenix - 2 Constanta 10
4
13 - 16 10:00 C.Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti B.C. Slam Bucuresti 23 24
13 - 16 11:00 C.S.S. Sibiu A.B.C. Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea 17
9
           
  Ora Terenul 5 Scor
  9:00 C.S.U. Ploiesti C.S. Olimpia - 2 Bucuresti 26
14
  10:00 A.C.S. MC Ball Mangalia A.C.S. Roth - 1 Baia Mare 22 23
  11:00 A.C.S. B. Raptors Bucuresti C.S.S. Nr.6 - 3 Bucuresti 28
9
           
  Ora Terenul 6 Scor
  9:00 C.S.S. Botosani A.C.S. Roth - 2 Baia Mare 42
12
1 - 4 10:00 A.C.S. For You Cluj Napoca C.S.S. Nr.6 - 1 Bucuresti 27
18
1 - 4 11:00 C.S.S. Bega Timisoara C.S. Olimpia - 1 Bucuresti 15 18
           
  Ora Terenul 7 Scor
  9:00 C.S.S. Brasovia Brasovia C.S. For You Apahida 14
5
5 - 8 10:00 C.S.S. Nr.1 Phoenix - 1 Constanta A.C.S. KSE - 1 Targu Secuiesc 31
16
5 - 8 11:00 C.S.S. Craiova C.S.S. Sfantu Gheorghe 24 27
           
Vineri Ora Terenul 1 Scor
  17:00 A.C.S. Roth - 2 Baia Mare A.C.S. KSE - 2 Targu Secuiesc 17
16
  18:00 A.C.S. Roth - 1 Baia Mare C.S.S. Nr.6 - 3 Bucuresti 28
12
           
  Ora Terenul 2 Scor
  17:00 C.S. For You Apahida C.S.S. Botosani 15
14
  18:00 C.S. Olimpia - 2 Bucuresti C.S.S. Nr.1 Phoenix - 2 Constanta 16
3
           
  Ora Terenul 3 Scor
  17:00 C.S.U. Ploiesti C.S. For Fun Moinesti 21 23
  18:00 A.C.S. MC Ball Mangalia A.C.S. B. Raptors Bucuresti 36
13
           
  Ora Terenul 6 Scor
  17:00 L.P.S. Alba Iulia C.S.S. Nr.6 - 2 Bucuresti 8 32
  18:00 C.S. CET Govora Ramnicu Valcea A.C.S. BC Sirius Targu Mures 11 25
           
  Ora Terenul 7 Scor
  17:00 C.S. B.C. Heroes Cluj Napoca C.S. Royal Fun Bucuresti 13 16
  18:00 C.S. National Iasi A.C.S. Eko Sighet Sighetu Marmatiei 15 37
           
Sambata Ora Terenul 1 Scor
  9:00 C.S.S. Brasovia Brasovia C.S.S. Botosani    
27 - 28 10:00 Loc 2 Grupa 7 Loc 2 Grupa 8    
25 - 26 11:00 Loc 1 Grupa 8 Loc 1 Grupa 7    
           
  Ora Terenul 2 Scor
29 - 30 9:00 Loc 3 Grupa 7 Loc 3 Grupa 8    
15 - 16 10:00 L7 L8    
13 - 14 11:00 W7 W8    
           
  Ora Terenul 3 Scor
31 - 32 9:00 Loc 4 Grupa 7 Loc 4 Grupa 8    
11 - 12 10:00 L5 L6    
9 - 10 11:00 W5 W6    
           
  Ora Terenul 4 Scor
           
           
  Ora Terenul 5 Scor
23 - 24 9:00 Loc 4 Grupa 5 Loc 4 Grupa 6    
7 - 8 10:00 L3 L4    
5 - 6 11:00 W3 W4    
           
  Ora Terenul 6 Scor
21 - 22 9:00 Loc 3 Grupa 5 Loc 3 Grupa 6    
3 - 4 10:00 L1 L2    
           
1 - 2 12:00 W1 W2    
           
  Ora Terenul 7 Scor
  9:00 C.S. For You Apahida A.C.S. KSE - 2 Targu Secuiesc    
19 - 20 10:00 Loc 2 Grupa 5 Loc 2 Grupa 6    
17 - 18 11:00 Loc 1 Grupa 5 Loc 1 Grupa 6    

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet, Stirea zilei

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.