Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Luni, 6 iulie 2015

Programul Jocurilor - Minibaschet masculin - luni 06.07.2015

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 Scor
8:00 CS Magic Champions Club Bucuresti CS Vest Activ Timisoara 42
20
9:00 ACS Ingerii Baniei Craiova CSS Miandra Buzau 9 43
10:00 CS Vilis Bucuresti CSS Nr 5 Bucuresti 18 25
11:00 CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti 11 20
12:00 AS Baschet Team Giurgiu ACS Soimii Albi 1 Bucuresti 17
11
         
Ora Terenul 2 Scor
8:00 CS Phoenix Galati ACS Eko Sighet 28
15
9:00 BC Laguna 3 Bucuresti CSS Sibiu 44
43
10:00 CS Play Ball Bucuresti LPS CSU Pitesti 4 11 33
11:00 CSS Unirea Iasi CSS Tg Jiu 2 16 28
12:00 BC Valbon Arad ACS Admar 1 Costinesti 42
10
         
Ora Terenul 3 Scor
8:00 CSO Voluntari CS Preventis Iasi 28
20
9:00 BC Slam 3 Bucuresti BC Together Tg Mures 15 28
10:00 ACS Baller 1 Bucuresti LPS CSS Bihorul 2 Oradea 6 49
11:00 ACS MC Ball 2 Mangalia Solaris Sporting Club Ploiesti 34
22
12:00 BC Popovici Gheorghita Corabia CS National Iasi 2 38
         
Ora Terenul 4 Scor
8:00 LPS CSU Pitesti 2 CS Sevlar 2 Ploiesti 26
21
9:00 CSU Brasov ACS Tonika Pucioasa 24 32
10:00 ACS Beagles Tg Mures ACS Viitorul Bucuresti 21 25
11:00 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti CSS Tg Jiu 1 28
17
12:00 BC Lions 1 Craiova CS Total Sport Arges Pitesti 21
12
         
Ora Terenul 5 Scor
8:00 CSS Medias CSU Ploiesti 4 19 21
9:00 BC Slam 2 Bucuresti CSS Targoviste 26
18
10:00 LPS CSS Bihorul 1 Oradea  CSS Sf Gheorghe 51
14
11:00 CS Sevlar 1 Ploiesti  BC Laguna 2 Bucuresti 37
9
12:00 ACS Flame Bucuresti CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti 30
14
         
Ora Terenul 6 Scor
8:00 CSS Sighetu Marmatiei CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 35 26
9:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 3 Bucuresti ACS Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti 16 35
10:00 CSS Craiova CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 14 77
11:00 BC Laguna 1 Bucuresti CSS Nr 1 Phoenix Constanta 1 26
17
12:00 CS Triumph 2 Radauti ACS Sportic Pro Baschet Fagaras 28 45
13:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti ACS Muresul Ludus 12 28
         
Ora Terenul 7 Scor
8:00 ACS Baller 2 Bucuresti ACS Lucky Dragons Tg Mures 35
18
9:00 CSU Sibiu 1 MP Sport Timisoara 42
33
10:00 CS Spike 1 Bucuresti CS Otopeni 16 26
11:00 CSS Nr 4 Bucuresti CSU Ploiesti 1 15 29
12:00 BC Slam 4 Bucuresti ACS Axiopolis Sport Cernavoda 33
5
13:00 CNS Cetate Deva  BC Lions 3 Craiova 23
22
         
Ora Terenul 8 Scor
8:00 ACS MC Ball 1 Mangalia LPS CSU 1 Pitesti 39
16
9:00 BC Slam 1 Bucuresti ACS 4Sports Agronomia 1 Bucuresti 31
30
10:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti ACS Gladius Tg Mures 46
15
11:00 BC Lions 2 Craiova CSS Gheorgheni 23
18
12:00 ACS StoMart iasi CSU Ploiesti 3 46
6
         
Ora Terenul 9 Scor
8:00 CSU 2 Sibiu ACS Leii Bucuresti 8 35
9:00 CS Spike 2 Bucuresti ACS Ciocan Cristina Resita 18 19
10:00 ACS Artesania 1 Bucuresti CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 41
11
11:00 CSS Ploiesti CS Fly OC Constanta 15 21
12:00 ACS Speed Bucuresti CSS Nr 1 Phoenix 3 Constanta 8 26
         
Ora Terenul 10 Scor
8:00 CS Cuza sport braila ACS Soimii Albi 2 Bucuresti 34
8
9:00 ABC Shooters Ploiesti CS Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti 6 40
10:00 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti BC Juniors Craiova 30
14
11:00 CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta LPS CSS Bihor 3 Oradea 12 32
12:00 BC Heroes Cluj-Napoca CSS Giurgiu 15 27
         
Ora Terenul 11 - sala Scor
8:00 ACS Admar 2 Costinesti CS Triumph Radauti 1 1 71
9:00 ACS 4Sports Agronomia 2 Bucuresti CS Royal Fun Bucuresti 28
15
10:00 BC Maris Tg Mures LPS CSU Pitesti 5 18 32
11:00 CSU Ploiesti 2 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 18
10
12:00 ACS Fan Baschet Otopeni CSM Ramnicul Sarat 16 29
         
Ora Terenul 1 Scor
15:00 ACS Tonika Pucioasa LPS CSU Pitesti 2 40
19
16:00 CS Sevlar 2 Ploiesti CSU Brasov 9 11
17:00 CSS Tg Jiu 1 ACS Beagles Tg Mures 13 27
18:00 ACS Viitorul Bucuresti ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 25
18
19:00 CS Royal Fun Bucuresti BC Maris Tg Mures 15 28
         
Ora Terenul 2 Scor
15:00 CSS Miandra Buzau CS Magic Champions Club Bucuresti 28 30
16:00 CS Vest Activ Timisoara ACS Ingerii Baniei Craiova 27
7
17:00 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti CS Vilis Bucuresti 20
14
18:00 CSS Nr 5 Bucuresti CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 20
9
19:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti ACS Fan Baschet Otopeni 10
7
         
Ora Terenul 3 Scor
15:00 CSS Sibiu CS Phoenix Galati 22 32
16:00 ACS Eko Sighet BC Laguna 3 Bucuresti 10 30
17:00 CSS Tg Jiu 2 CS Play Ball Bucuresti 27 28
18:00 LPS CSU Pitesti 4 CSS Unirea Iasi 14
9
19:00 CS Triumph Radauti 1 CSM Ramnicul Sarat 28
14
         
Ora Terenul 4 Scor
15:00 BC Together Tg Mures CSO Voluntari 14 19
16:00 CS Preventis Iasi BC Slam 3 Bucuresti 32
8
17:00 Solaris Sporting Club Ploiesti ACS Baller 1 Bucuresti 17
16
18:00 LPS CSS Bihorul 2 Oradea ACS MC Ball 2 Mangalia 36
20
19:00 ACS Admar 2 Costinesti ACS 4Sports Agronomia 2 Bucuresti 10 38
         
Ora Terenul 5 Scor
15:00 ACS 4Sports Agronomia 1 Bucuresti ACS MC Ball 1 Mangalia 34
18
16:00 LPS CSU 1 Pitesti BC Slam 1 Bucuresti 17 53
17:00 CSS Gheorgheni ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 11 56
18:00 ACS Gladius Tg Mures BC Lions 2 Craiova 23 30
19:00 LPS CSU Pitesti 5 CSU Ploiesti 2 23
17
         
Ora Terenul 6 Scor
15:00 CSS Targoviste CSS Medias 21 31
16:00 CSU Ploiesti 4 BC Slam 2 Bucuresti 24
8
17:00  BC Laguna 2 Bucuresti LPS CSS Bihorul 1 Oradea  2 35
18:00 CSS Sf Gheorghe CS Sevlar 1 Ploiesti 13 35
19:00 CS Total Sport Arges Pitesti ACS Flame Bucuresti 17
16
20:00 ACS Soimii Albi 1 Bucuresti CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti 12
7
         
Ora Terenul 7 Scor
15:00 ACS Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti CSS Sighetu Marmatiei 24 38
16:00 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca CS Dinamo CSS Nr 6 - 3 Bucuresti 25
18
17:00 CSS Nr 1 Phoenix Constanta 1 CSS Craiova 32
8
18:00 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca BC Laguna 1 Bucuresti 26
24
19:00 CS National Iasi BC Lions 1 Craiova 25
14
20:00 AS Baschet Team Giurgiu BC Valbon Arad 5 25
         
Ora Terenul 8 Scor
15:00 MP Sport Timisoara ACS Baller 2 Bucuresti 30 47
16:00 ACS Lucky Dragons Tg Mures CSU Sibiu 1 19 34
17:00 CSU Ploiesti 1 CS Spike 1 Bucuresti 32
19
18:00 CS Otopeni CSS Nr 4 Bucuresti 39
29
19:00 ACS Admar 1 Costinesti BC Popovici Gheorghita Gaiesti 19
7
         
Ora Terenul 9 Scor
15:00 ACS Sportic Pro Baschet Fagaras CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti    
16:00 ACS Muresul Ludus CS Triumph 2 Radauti 58
11
17:00 ACS Axiopolis Sport Cernavoda CNS Cetate Deva  17 18
18:00 BC Lions 3 Craiova BC Slam 4 Bucuresti 19 28
19:00 BC Artesania 2 Bucuresti ACS StoMart iasi 19 24
         
Ora Terenul 10 Scor
15:00 ACS Ciocan Cristina Resita ACS Artesania 1 Bucuresti 21
17
16:00 CS Fly OC Constanta ACS Speed Bucuresti 22
10
17:00 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca CSS Ploiesti 10 17
18:00 ACS Leii Bucuresti CSS Nr 1 Phoenix 3 Constanta 27
11
19:00 CSU 2 Sibiu CS Spike 2 Bucuresti 9 29
         
Ora Terenul 11 - sala Scor
15:00 CS Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti 17 34
16:00 LPS CSS Bihor 3 Oradea BC Heroes Cluj-Napoca 41
19
17:00 BC Juniors Craiova CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta 8 31
18:00 ACS Soimii Albi 2 Bucuresti CSS Giurgiu 15 35
19:00 CS Cuza sport braila ABC Shooters Ploiesti 56 2

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.