Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Marti, 7 iulie 2015

Programul Jocurilor - Minibaschet masculin - marti 07.07.2015

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 Scor
8:00 ACS Baller 1 Bucuresti ACS MC Ball 2 Mangalia 13 34
9:00 Solaris Sporting Club Ploiesti LPS CSS Bihorul 2 Oradea 3 47
10:00 CSO Voluntari BC Slam 3 Bucuresti 29
16
11:00 BC Together Tg Mures CS Preventis Iasi 36
19
12:00 BC Heroes Cluj-Napoca BC Juniors Craiova 35
3
         
Ora Terenul 2 Scor
8:00 ACS Beagles Tg Mures ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 42
29
9:00 CSS Tg Jiu 1 ACS Viitorul Bucuresti 9 31
10:00 LPS CSU Pitesti 2 CSU Brasov 17 25
11:00 ACS Tonika Pucioasa CS Sevlar 2 Ploiesti 29
10
12:00 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti CS Cuza sport braila 24 32
         
Ora Terenul 3 Scor
8:00 CS Vilis Bucuresti CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 20
18
9:00 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti CSS Nr 5 Bucuresti 26
25
10:00 CS Magic Champions Club Bucuresti ACS Ingerii Baniei Craiova 16
15
11:00 CSS Miandra Buzau CS Vest Activ Timisoara 31
24
12:00 CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta CS Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti 19
8
         
Ora Terenul 4 Scor
8:00 CS Play Ball Bucuresti CSS Unirea Iasi 23
14
9:00 CSS Tg Jiu 2 LPS CSU Pitesti 4 15 24
10:00 CS Phoenix Galati BC Laguna 3 Bucuresti 23 42
11:00 CSS Sibiu ACS Eko Sighet 27
15
12:00 ABC Shooters Ploiesti ACS Soimii Albi 2 Bucuresti 10 19
         
Ora Terenul 5 Scor
8:00 CS Spike 1 Bucuresti CSS Nr 4 Bucuresti 31
30
9:00 CSU Ploiesti 1 CS Otopeni 15
10
10:00 ACS Baller 2 Bucuresti CSU Sibiu 1 26
22
11:00 MP Sport Timisoara ACS Lucky Dragons Tg Mures 45
32
12:00 CSS Giurgiu LPS CSS Bihor 3 Oradea 34
24
         
Ora Terenul 6 Scor
8:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti BC Lions 2 Craiova 45
14
9:00 CSS Gheorgheni ACS Gladius Tg Mures 27 39
10:00 ACS MC Ball 1 Mangalia BC Slam 1 Bucuresti 19 33
11:00 ACS 4Sports Agronomia 1 Bucuresti LPS CSU 1 Pitesti 49
13
12:00 ACS Fan Baschet Otopeni LPS CSU Pitesti 5 20
18
13:00 ACS 4Sports Agronomia 2 Bucuresti CS Triumph Radauti 1 18 37
         
Ora Terenul 7 Scor
8:00 LPS CSS Bihorul 1 Oradea  CS Sevlar 1 Ploiesti 57
34
9:00  BC Laguna 2 Bucuresti CSS Sf Gheorghe 23 24
10:00 CSS Medias BC Slam 2 Bucuresti 25
20
11:00 CSS Targoviste CSU Ploiesti 4 18 33
12:00 BC Maris Tg Mures ACS Admar 2 Costinesti 33
4
13:00 CSM Ramnicul Sarat ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 27
10
         
Ora Terenul 8 Scor
8:00 CSS Craiova BC Laguna 1 Bucuresti 8 41
9:00 CSS Nr 1 Phoenix Constanta 1 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 25 34
10:00 CSS Sighetu Marmatiei CS Dinamo CSS Nr 6 - 3 Bucuresti 46
36
11:00 ACS Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 31
14
12:00 CSU Ploiesti 2 CS Royal Fun Bucuresti    
         
Ora Terenul 9 Scor
8:00 ACS Flame Bucuresti CS National Iasi 28 32
9:00 BC Popovici Gheorghita Cobia AS Baschet Team Giurgiu 4 24
10:00 BC Lions 1 Craiova ACS Admar 1 Costinesti 19
6
11:00 BC Valbon Arad ACS Soimii Albi 1 Bucuresti 27
0
12:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti CS Total Sport Arges Pitesti    
         
Ora Terenul 10 Scor
8:00 BC Slam 4 Bucuresti ACS Sportic Pro Baschet Fagaras 22
19
9:00 CNS Cetate Deva  ACS Muresul Ludus 16 30
10:00 ACS StoMart iasi ACS Axiopolis Sport Cernavoda 33
9
11:00 CS Triumph 2 Radauti CSU Ploiesti 3 25
11
12:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti BC Artesania 2 Bucuresti    
         
Ora Terenul 11 - sala Scor
8:00 ACS Speed Bucuresti CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 8 12
9:00 ACS Artesania 1 Bucuresti CSU 2 Sibiu 47
6
10:00 CSS Ploiesti ACS Ciocan Cristina Resita 12 20
11:00 CS Spike 2 Bucuresti ACS Leii Bucuresti 12 23
12:00 CSS Nr 1 Phoenix 3 Constanta CS Fly OC Constanta    
         
Ora Terenul 1 Scor
19:00 ACS Sportic Pro Baschet Fagaras CNS Cetate Deva  20
23
     
 
Ora Terenul 2 Scor
19:00 ACS Muresul Ludus BC Slam 4 Bucuresti 50
18
         
Ora Terenul 3 Scor
19:00 BC Lions 3 Craiova ACS StoMart iasi 9 30
         
Ora Terenul 5 Scor
19:00 CSU Ploiesti 3 CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti 5 42
         
Ora Terenul 6 Scor
19:00 BC Artesania 2 Bucuresti CS Triumph 2 Radauti 35
11

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.