Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Miercuri, 8 iulie 2015

Programul Jocurilor - Minibaschet masculin - miercuri 08.07.2015

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 Scor
8:00 CS Magic Champions Club Bucuresti CS Play Ball Bucuresti 17 39
9:00 CSS Nr 5 Bucuresti BC Laguna 3 Bucuresti 20 22
10:00 CSS Miandra Buzau LPS CSU 4 Pitesti 14 19
11:00 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti CS Phoenix Galati 24 27
12:00 ACS Ciocan Cristina Resita ACS Speed Bucuresti 35
3
         
Ora Terenul 2 Scor
8:00 CSO Voluntari ACS Beagles Tg Mures 31
28
9:00 ACS MC Ball 2 Mangalia ACS Tonika Pucioasa 13 32
10:00 BC Together Tg Mures ACS Viitorul Bucuresti 14 29
11:00 LPS CSS Bihorul 2 Oradea CSU Brasov 39
11
12:00 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca CSS Nr 1 Phoenix 3 Constanta 7 26
         
Ora Terenul 3 Scor
8:00 CS Vest Activ Timisoara CSS Unirea Iasi 14 17
9:00 CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca ACS Eko Sighet 23 27
10:00 ACS Ingerii Baniei Craiova CSS 2 Tg Jiu 12 24
11:00 CS Vilis Bucuresti CSS Sibiu 31
26
12:00 ACS Leii Bucuresti CS Fly OC Constanta 18 28
         
Ora Terenul 4 Scor
8:00 ACS MP Sport Timisoara CSS Gheorgheni 49
34
9:00 CSS Nr 4 Bucuresti ACS MC Ball 1 Mangalia 21 30
10:00 ACS Lucky Dragons Tg Mures ACS Gladius Tg Mures 38
25
11:00 CS Spike 1 Bucuresti LPS CSU 1 Pitesti 33
24
12:00 CSU 2 Sibiu CSS Ploiesti 17 22
13:00 BC Juniors Craiova CSS Giurgiu 25 38
         
Ora Terenul 5 Scor
8:00 BC Slam 2 Bucuresti CSS Craiova 19
12
9:00 ABC Laguna 2 Bucuresti CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 11 28
10:00 CSS Targoviste CSS Nr 1 Phoenix 1 Constanta 22 45
11:00 CSS Sf Gheorghe CS Dinamo CSS Nr 6 - 3 Bucuresti 10 23
12:00 CS Spike 2 Bucuresti ACS Artesania 1 Bucuresti 56
18
         
Ora Terenul 6 Scor
8:00 CSU 4 Ploiesti ABC Laguna 1 Bucuresti 13 49
9:00 CS Sevlar 1 Ploiesti CSS Sighetu Marmatiei 33 34
10:00 CSS Medias CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 12 50
11:00 LPS CSS Bihorul 1 Oradea  ACS Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti 53
15
12:00 CS Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti BC Heroes Cluj-Napoca 16 27
         
Ora Terenul 7 Scor
8:00 ACS Baller 2 Bucuresti ABC Lions 2 Craiova 35
22
9:00 CS Otopeni BC Slam 1 Bucuresti 22 33
10:00 CSU 1 Sibiu ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 21 36
11:00 CSU 1 Ploiesti ACS 4Sports Agronomia 1 Bucuresti 23 24
12:00 ACS Soimii Albi 2 Bucuresti LPS CSS Bihor 3 Oradea 8 38
13:00 CS Cuza Sport Braila CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta 14
7
         
Ora Terenul 8 Scor
8:00 CS Preventis Iasi CSS 1 Tg Jiu    
9:00 ACS Baller 1 Bucuresti LPS CSU 2 Pitesti 14 22
10:00 BC Slam 3 Bucuresti ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 7 17
11:00 A Solaris Sporting Club Ploiesti CS Sevlar 2 Ploiesti 16 26
12:00 ABC Shooters Ploiesti CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti 4 32
         
Ora Terenul 9 Scor
8:00 CS Royal Fun Bucuresti ACS Fan Baschet Otopeni 3 6
9:00 LPS CSU 5 Pitesti CSM Ramnicul Sarat 7 18
10:00 CS Triumph 1 Radauti ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 34
8
11:00 ACS Admar 2 Costinesti CSU 2 Ploiesti 6 31
12:00 ACS 4Sports Agronomia 2 Bucuresti ABC Maris Tg Mures 14
10
         
Ora Terenul 10 Scor
8:00 ACS Admar 1 Costinesti ACS Flame Bucuresti 14 36
9:00 CS National Iasi CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti 34
10
10:00 ACS Soimii Albi 1 Bucuresti CS Total Sport Arges Pitesti 11
7
11:00 AS Baschet Team Giurgiu ABC Lions 1 Craiova 9 22
12:00 ABC Valbon Arad ABC Popovici Gheorghita Gaesti 25
11
         
Ora Terenul 11 - sala Scor
8:00 ACS StoMart iasi ACS Sportic Pro Baschet Fagaras 44
5
9:00 BC Artesania 2 Bucuresti ACS Axiopolis Sport Cernavoda 39
19
10:00 CSU 3 Ploiesti BC Lions 3 Craiova 6 35
11:00 CS Triumph 2 Radauti CNS Cetate Deva  4 40
12:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti BC Slam 4 Bucuresti 21 34
         
Ora Terenul 1 Scor
15:00 BC Laguna 3 Bucuresti CS Magic Champions Club Bucuresti 32
18
16:00 CS Play Ball Bucuresti CSS Nr 5 Bucuresti 20
18
17:00 CS Phoenix Galati CSS Miandra Buzau 29 31
18:00 LPS CSU 4 Pitesti CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti 15 16
19:00 ACS Muresul Ludus ACS StoMart iasi 32 35
         
Ora Terenul 2 Scor
15:00 ACS Eko Sighet CS Vest Activ Timisoara 20
8
16:00 CSS Unirea Iasi CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 8 15
17:00 CSS Sibiu ACS Ingerii Baniei Craiova 19
13
18:00 CSS 2 Tg Jiu CS Vilis Bucuresti 31
30
19:00 ACS Axiopolis Sport Cernavoda CSU 3 Ploiesti 36
4
         
Ora Terenul 3 Scor
15:00 LPS CSU 2 Pitesti CS Preventis Iasi 10 27
16:00 CSS 1 Tg Jiu ACS Baller 1 Bucuresti 24
15
17:00 CS Sevlar 2 Ploiesti BC Slam 3 Bucuresti 11 22
18:00 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti A Solaris Sporting Club Ploiesti 28
11
19:00 BC Lions 3 Craiova BC Artesania 2 Bucuresti 9 26
         
Ora Terenul 4 Scor
15:00 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca BC Slam 2 Bucuresti 28
17
16:00 CSS Craiova ABC Laguna 2 Bucuresti 23
20
17:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 3 Bucuresti CSS Targoviste 20
13
18:00 CSS Nr 1 Phoenix 1 Constanta CSS Sf Gheorghe 35
14
19:00 BC Slam 4 Bucuresti CS Triumph 2 Radauti 23
9
20:00 ACS Artesania 1 Bucuresti ACS Leii Bucuresti 22 24
         
Ora Terenul 5 Scor
15:00 ACS MC Ball 1 Mangalia ACS MP Sport Timisoara 50
37
16:00 CSS Gheorgheni CSS Nr 4 Bucuresti 13 32
17:00 LPS CSU 1 Pitesti ACS Lucky Dragons Tg Mures 28 31
18:00 ACS Gladius Tg Mures CS Spike 1 Bucuresti 22 30
19:00 CNS Cetate Deva  CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti 12 17
         
Ora Terenul 6 Scor
15:00 BC Slam 1 Bucuresti ACS Baller 2 Bucuresti 51
22
16:00 ABC Lions 2 Craiova CS Otopeni 21 30
17:00 ACS 4Sports Agronomia 1 Bucuresti CSU 1 Sibiu 45
37
18:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti CSU 1 Ploiesti 37
15
19:00 CSS Ploiesti CS Spike 2 Bucuresti 15 39
         
Ora Terenul 7 Scor
15:00 CSS Sighetu Marmatiei CSU 4 Ploiesti 27
8
16:00 ABC Laguna 1 Bucuresti CS Sevlar 1 Ploiesti 42
14
17:00 ACS Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti CSS Medias 24
23
18:00 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca LPS CSS Bihorul 1 Oradea  27 37
19:00 ACS Speed Bucuresti CSU 2 Sibiu 21
12
20:00 CSS Nr 1 Phoenix 3 Constanta ACS Ciocan Cristina Resita 0 20
         
Ora Terenul 8 Scor
20:00 ACS Tonika Pucioasa CSO Voluntari 31
29
16:00 ACS Beagles Tg Mures ACS MC Ball 2 Mangalia 27
16
17:00 CSU Brasov BC Together Tg Mures 23 41
18:00 ACS Viitorul Bucuresti LPS CSS Bihorul 2 Oradea 27
17
19:00 CS Fly OC Constanta CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 30
9
         
Ora Terenul 9 Scor
20:00 CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta ABC Shooters Ploiesti 20
0
16:00 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti ACS Soimii Albi 2 Bucuresti 17
6
17:00 BC Heroes Cluj-Napoca CS Cuza Sport Braila 28
17
18:00 CSS Giurgiu CS Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti 42
22
19:00 LPS CSS Bihor 3 Oradea BC Juniors Craiova 45
3
         
Ora Terenul 10 Scor
20:00 CSU 2 Ploiesti ACS 4Sports Agronomia 2 Bucuresti 18
11
16:00 ABC Maris Tg Mures CS Triumph 1 Radauti 20 41
17:00 ACS Fan Baschet Otopeni ACS Admar 2 Costinesti 19
9
18:00 CSM Ramnicul Sarat CS Royal Fun Bucuresti 20
5
19:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti LPS CSU 5 Pitesti 17
11
         
Ora Terenul 11 - sala Scor
15:00 ABC Lions 1 Craiova ABC Valbon Arad 3 42
16:00 ABC Popovici Gheorghita Gaesti ACS Soimii Albi 1 Bucuresti 8 21
17:00 ACS Flame Bucuresti AS Baschet Team Giurgiu 23
10
18:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti ACS Admar 1 Costinesti 35
11
19:00 CS Total Sport Arges Pitesti CS National Iasi 10 36

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.