Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Joi, 9 iulie 2015

Programul Jocurilor - Minibaschet masculin - joi 09.07.2015

Autor: Federatia Romana de Baschet

Joi Ora Terenul 1 Scor
  8:00 CSS Targoviste CSS Sf Gheorghe 28
23
  9:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 3 Bucuresti CSS Nr 1 Phoenix 1 Constanta 25 36
  10:00 BC Slam 2 Bucuresti ABC Laguna 2 Bucuresti 23
13
  11:00 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca CSS Craiova 22
20
  12:00 AS Baschet Team Giurgiu CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti 18
17
           
  Ora Terenul 2 Scor
  8:00 ACS Lucky Dragons Tg Mures CS Spike 1 Bucuresti 39 40
  9:00 LPS CSU 1 Pitesti ACS Gladius Tg Mures 29 43
  10:00 ACS MP Sport Timisoara CSS Nr 4 Bucuresti 37 39
  11:00 ACS MC Ball 1 Mangalia CSS Gheorgheni 50
14
  12:00 ACS Admar 1 Costinesti CS Total Sport Arges Pitesti 11 23
           
  Ora Terenul 3 Scor
  8:00 CSS Miandra Buzau CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti 36
22
  9:00 CS Phoenix Galati LPS CSU 4 Pitesti 30
29
  10:00 CS Magic Champions Club Bucuresti CSS Nr 5 Bucuresti 14 28
  11:00 BC Laguna 3 Bucuresti CS Play Ball Bucuresti 36
27
  12:00 ACS Soimii Albi 1 Bucuresti CS National Iasi 7 28
           
  Ora Terenul 4 Scor
  8:00 BC Together Tg Mures LPS CSS Bihorul 2 Oradea 23 42
  9:00 CSU Brasov ACS Viitorul Bucuresti 13 47
  10:00 CSO Voluntari ACS MC Ball 2 Mangalia 30
17
  11:00 ACS Tonika Pucioasa ACS Beagles Tg Mures 30
28
  12:00 ABC Valbon Arad ACS Flame Bucuresti 62
30
  13:00 CSU 3 Ploiesti ACS Muresul Ludus 1 50
           
  Ora Terenul 5 Scor
  8:00 ACS Ingerii Baniei Craiova CS Vilis Bucuresti 18 30
  9:00 CSS Sibiu CSS 2 Tg Jiu 15 33
  10:00 CS Vest Activ Timisoara CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 14 29
  11:00 ACS Eko Sighet CSS Unirea Iasi 15
14
  12:00 ABC Popovici Gheorghita Gaesti ABC Lions 1 Craiova 11 16
           
  Ora Terenul 6 Scor
  8:00 CSS Medias LPS CSS Bihorul 1 Oradea  16 68
  9:00 ACS Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 18 51
  10:00 CSU 4 Ploiesti CS Sevlar 1 Ploiesti 16 30
  11:00 CSS Sighetu Marmatiei ABC Laguna 1 Bucuresti 31 48
  12:00 BC Artesania 2 Bucuresti ACS Sportic Pro Baschet Fagaras 26
19
           
  Ora Terenul 7 Scor
  8:00 CSU 1 Sibiu CSU 1 Ploiesti 30 36
  9:00 ACS 4Sports Agronomia 1 Bucuresti ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 30 36
  10:00 ACS Baller 2 Bucuresti CS Otopeni 23
17
  11:00 BC Slam 1 Bucuresti ABC Lions 2 Craiova 40
22
  12:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti ACS Axiopolis Sport Cernavoda 29
15
  13:00 CS Triumph 2 Radauti BC Lions 3 Craiova 16 27
           
  Ora Terenul 8 Scor
  8:00 BC Slam 3 Bucuresti A Solaris Sporting Club Ploiesti 19
14
  9:00 CS Sevlar 2 Ploiesti ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 17 23
  10:00 CS Preventis Iasi ACS Baller 1 Bucuresti 49
10
  11:00 LPS CSU 2 Pitesti CSS 1 Tg Jiu 19 32
  12:00 ACS StoMart iasi CNS Cetate Deva  33
30
           
  Ora Terenul 9 Scor
  8:00 CSU 2 Sibiu CSS Nr 1 Phoenix 3 Constanta 12 14
  9:00 ACS Ciocan Cristina Resita CS Fly OC Constanta 10 21
  10:00 ACS Leii Bucuresti CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 32
6
  11:00 CS Spike 2 Bucuresti ACS Speed Bucuresti 33
7
  12:00 ACS Artesania 1 Bucuresti CSS Ploiesti 18
13
           
  Ora Terenul 10 Scor
  8:00 CS Cuza Sport Braila CSS Giurgiu 26 38
  9:00 CS Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti LPS CSS Bihor 3 Oradea 15 39
  10:00 ACS Soimii Albi 2 Bucuresti BC Juniors Craiova 18
10
  11:00 ABC Shooters Ploiesti BC Heroes Cluj-Napoca 8 44
  12:00 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta 12 13
           
  Ora Terenul 11 - sala Scor
  8:00 ACS Admar 2 Costinesti CSM Ramnicul Sarat 8 38
  9:00 CS Royal Fun Bucuresti ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 17
10
  10:00 CS Triumph 1 Radauti LPS CSU 5 Pitesti 45
23
  11:00 ACS 4Sports Agronomia 2 Bucuresti ACS Fan Baschet Otopeni 14
12
  12:00 ABC Maris Tg Mures CSU 2 Ploiesti 26
24
           
Joi Ora Terenul 1 Scor
  19:00 ACS Sportic Pro Baschet Fagaras CSU 3 Ploiesti    
           
  Ora Terenul 2 Scor
  19:00 ACS Muresul Ludus BC Artesania 2 Bucuresti 32 30
           
  Ora Terenul 3 Scor
  19:00 ACS Axiopolis Sport Cernavoda CS Triumph 2 Radauti 30 32
           
  Ora Terenul 4 Scor
  19:00 BC Lions 3 Craiova CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti 25 39
           
  Ora Terenul 5 Scor
  19:00 BC Slam 4 Bucuresti ACS StoMart iasi 27 20
           
  Ora Terenul 6 Scor
  19:00 CS Preventis Iasi CSS 1 Tg Jiu 30 17

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.