Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Vineri, 10 iulie 2015

Programul Jocurilor - Minibaschet masculin - vineri 10.07.2015

Autor: Federatia Romana de Baschet

Vineri Ora Terenul 1 Scor
17 8:00 BC Laguna 3 Bucuresti LPS CSS Bihorul 2 Oradea 34 36
18 9:00 CSS Miandra Buzau CSO Voluntari 25 46
19 10:00 ACS Tonika Pucioasa CS Phoenix Galati 28
23
20 11:00 ACS Viitorul Bucuresti CS Play Ball Bucuresti 17
10
  12:00 LPS CSU 5 Pitesti CS Royal Fun Bucuresti 15
12
           
  Ora Terenul 2 Scor
21 8:00 CSS Nr 5 Bucuresti CSU Brasov 36
19
22 9:00 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti ACS MC Ball 2 Mangalia 24
17
23 10:00 ACS Beagles Tg Mures LPS CSU 4 Pitesti 22
21
24 11:00 BC Together Tg Mures CS Magic Champions Club Bucuresti 22 29
  12:00 ACS Fan Baschet Otopeni ABC Maris Tg Mures 12 15
           
  Ora Terenul 3 Scor
25 8:00 ACS Eko Sighet BC Slam 3 Bucuresti 17 34
26 9:00 CSS 2 Tg Jiu CSS 1 Tg Jiu 30
14
27 10:00 CS Preventis Iasi CS Vilis Bucuresti 32 33
28 11:00 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 22
17
  12:00 CSM Ramnicul Sarat ACS 4Sports Agronomia 2 Bucuresti 18
11
           
  Ora Terenul 4 Scor
29 8:00 CSS Unirea Iasi A Solaris Sporting Club Ploiesti 26
17
30 9:00 CSS Sibiu ACS Baller 1 Bucuresti 28
12
31 10:00 LPS CSU 2 Pitesti ACS Ingerii Baniei Craiova 20 23
32 11:00 CS Sevlar 2 Ploiesti CS Vest Activ Timisoara 30
23
  12:00 ACS Fan Baschet Otopeni ACS Admar 2 Costinesti 31
9
           
  Ora Terenul 5 Scor
5 8:00 CS Sevlar 1 Ploiesti CSU 1 Sibiu 27 40
6 9:00 ACS Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti ABC Lions 2 Craiova 24 27
7 10:00 CS Otopeni CSS Medias 32
12
8 11:00 CSU 1 Ploiesti CSU 4 Ploiesti 31
19
  12:00 CSU 2 Ploiesti CS Triumph 1 Radauti 11 29
           
  Ora Terenul 6 Scor
1 8:00 ABC Laguna 1 Bucuresti ACS 4Sports Agronomia 1 Bucuresti 35
30
2 9:00 LPS CSS Bihorul 1 Oradea  ACS Baller 2 Bucuresti 39
30
3 10:00 BC Slam 1 Bucuresti CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 37
28
4 11:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti CSS Sighetu Marmatiei 47
19
  12:00 CS National Iasi ACS Admar 1 Costinesti 32
8
           
  Ora Terenul 7 Scor
9 8:00 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca ACS Lucky Dragons Tg Mures 32
18
10 9:00 CSS Nr 1 Phoenix 1 Constanta CSS Nr 4 Bucuresti 35
15
11 10:00 ACS MC Ball 1 Mangalia CS Dinamo CSS Nr 6 - 3 Bucuresti 21
18
12 11:00 CS Spike 1 Bucuresti BC Slam 2 Bucuresti 26
14
  12:00 ACS Flame Bucuresti ABC Popovici Gheorghita Gaesti 27
2
  13:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti ABC Valbon Arad 10 67
           
  Ora Terenul 8 Scor
13 8:00 CSS Craiova LPS CSU 1 Pitesti 20 33
14 9:00 CSS Targoviste CSS Gheorgheni 11 20
15 10:00 ACS MP Sport Timisoara CSS Sf Gheorghe 29
14
16 11:00 ACS Gladius Tg Mures ABC Laguna 2 Bucuresti 13 16
  12:00 CS Total Sport Arges Pitesti AS Baschet Team Giurgiu 14
8
  13:00 ABC Lions 1 Craiova ACS Soimii Albi 1 Bucuresti 8
2
           
  Ora Terenul 9 Scor
  8:00 BC Lions 3 Craiova ACS Sportic Pro Baschet Fagaras 16 29
  9:00 ACS Axiopolis Sport Cernavoda ACS Muresul Ludus 11 40
  10:00 CSU 3 Ploiesti CNS Cetate Deva  13 33
  11:00 BC Artesania 2 Bucuresti BC Slam 4 Bucuresti 34
10
  12:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti ACS StoMart iasi 22 31
           
  Ora Terenul 10 Scor
  8:00 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca ACS Ciocan Cristina Resita 10 47
  9:00 ACS Speed Bucuresti ACS Artesania 1 Bucuresti 7 29
  10:00 CSS Nr 1 Phoenix 3 Constanta CS Spike 2 Bucuresti 9 28
  11:00 CS Fly OC Constanta CSU 2 Sibiu 35
7
  12:00 CSS Ploiesti ACS Leii Bucuresti 10 20
           
  Ora Terenul 11 - sala Scor
  8:00 BC Juniors Craiova CS Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti 11 38
  9:00 BC Heroes Cluj-Napoca CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti 22
9
  10:00 CSS Giurgiu ABC Shooters Ploiesti 66
19
  11:00 LPS CSS Bihor 3 Oradea CS Cuza Sport Braila 37
22
  12:00 CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta ACS Soimii Albi 2 Bucuresti 34
9

Vineri Ora Terenul 1 Scor
S20 15:00 BC Laguna 3 Bucuresti CSS Miandra Buzau 36
29
S19 16:00 CS Phoenix Galati CS Play Ball Bucuresti 25
23
S18 17:00 LPS CSS Bihorul 2 Oradea CSO Voluntari 35
20
S17 18:00 ACS Tonika Pucioasa ACS Viitorul Bucuresti 15 22
  19:00 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti CSS Giurgiu 29 42
           
  Ora Terenul 2 Scor
S24 15:00 CSU Brasov ACS MC Ball 2 Mangalia 25
15
S23 16:00 LPS CSU 4 Pitesti BC Together Tg Mures 27
12
S22 17:00 CSS Nr 5 Bucuresti CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti 23
17
S21 18:00 ACS Beagles Tg Mures CS Magic Champions Club Bucuresti 48
24
  19:00 CS Cuza Sport Braila BC Juniors Craiova 29
11
           
  Ora Terenul 3 Scor
S28 15:00 ACS Eko Sighet CSS 1 Tg Jiu 16
13
S27 16:00 CS Preventis Iasi CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 28
11
S26 17:00 BC Slam 3 Bucuresti CSS 2 Tg Jiu 15 22
S25 18:00 CS Vilis Bucuresti ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 21 27
  19:00 ABC Shooters Ploiesti LPS CSS Bihor 3 Oradea 19 58
           
  Ora Terenul 4 Scor
S32 15:00 A Solaris Sporting Club Ploiesti ACS Baller 1 Bucuresti 18
13
S31 16:00 LPS CSU 2 Pitesti CS Vest Activ Timisoara 14 27
S30 17:00 CSS Unirea Iasi CSS Sibiu 16 24
S29 18:00 ACS Ingerii Baniei Craiova CS Sevlar 2 Ploiesti 16 30
  19:00 ACS Soimii Albi 2 Bucuresti CS Steaua Magic 2008 - 2 Bucuresti 8 13
           
  Ora Terenul 5 Scor
S8 15:00 CS Sevlar 1 Ploiesti ACS Steaua Magic 2008 - 1 Bucuresti 36
23
S7 16:00 CSS Medias CSU 4 Ploiesti 32
28
S6 17:00 CSU 1 Sibiu ABC Lions 2 Craiova 32
21
S5 18:00 CS Otopeni CSU 1 Ploiesti 25
18
  19:00 CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta BC Heroes Cluj-Napoca 21 27
           
  Ora Terenul 6 Scor
S4 15:00 ACS 4Sports Agronomia 1 Bucuresti ACS Baller 2 Bucuresti 33
14
S3 16:00 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca CSS Sighetu Marmatiei 45
16
S2 17:00 ABC Laguna 1 Bucuresti LPS CSS Bihorul 1 Oradea  25 26
S1 18:00 BC Slam 1 Bucuresti ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 24 25
  19:00 ABC Maris Tg Mures CSM Ramnicul Sarat 15 24
           
  Ora Terenul 7 Scor
S12 15:00 ACS Lucky Dragons Tg Mures CSS Nr 4 Bucuresti 41 47
S11 16:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 3 Bucuresti BC Slam 2 Bucuresti 29
16
S10 17:00 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca CSS Nr 1 Phoenix 1 Constanta 20 40
S9 18:00 ACS MC Ball 1 Mangalia CS Spike 1 Bucuresti 32
18
  19:00 ACS Admar 2 Costinesti LPS CSU 5 Pitesti 4 30
           
  Ora Terenul 8 Scor
S16 15:00 CSS Craiova CSS Targoviste 22 24
S15 16:00 CSS Sf Gheorghe ACS Gladius Tg Mures 18 22
S14 17:00 LPS CSU 1 Pitesti CSS Gheorgheni 26
24
S13 18:00 ACS MP Sport Timisoara ABC Laguna 2 Bucuresti 24
8
  19:00 ACS 4Sports Agronomia 2 Bucuresti ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 18
13
           
  Ora Terenul 9 Scor
  15:00 ABC Popovici Gheorghita Gaesti CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti 15 24
  16:00 AS Baschet Team Giurgiu CS National Iasi 4 18
  17:00 ABC Valbon Arad CS Total Sport Arges Pitesti 38
12
  18:00 ACS Soimii Albi 1 Bucuresti ACS Admar 1 Costinesti 19
5
  19:00 ABC Lions 1 Craiova ACS Flame Bucuresti 16 18
  20:00 CS Triumph 1 Radauti CS Royal Fun Bucuresti 64
7
           
  Ora Terenul 10 Scor
  15:00 ACS Sportic Pro Baschet Fagaras ACS Axiopolis Sport Cernavoda 23 24
  16:00 ACS Muresul Ludus BC Lions 3 Craiova 32
12
  17:00 BC Slam 4 Bucuresti CSU 3 Ploiesti 21
4
  18:00 CNS Cetate Deva  BC Artesania 2 Bucuresti 27
26
  19:00 ACS StoMart iasi CS Triumph 2 Radauti 31
18
  20:00 CSU 2 Ploiesti ACS Fan Baschet Otopeni 16
5
           
  Ora Terenul 11 - sala Scor
  15:00 ACS Artesania 1 Bucuresti CSS Nr 1 Phoenix 3 Constanta 27 28
  16:00 CSU 2 Sibiu CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 24
20
  17:00 CS Spike 2 Bucuresti CS Fly OC Constanta 47 48
  18:00 ACS Leii Bucuresti ACS Ciocan Cristina Resita 40
34
  19:00 CSS Ploiesti ACS Speed Bucuresti 16
13
  20:00 ACS Sportic Pro Baschet Fagaras CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti 20 28

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.