Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Luni, 24 august 2015

Inscrieri CN Juniori 2015-2016 - UPDATE

Autor: Federatia Romana de Baschet

Perioada de transfer pentru toate categoriile de juniori este:17.08 – 14.09.2015

De asemenea odata cu inscrierea in competitie trebuie mentionat si antrenorul - posesor de licenta de antrenor corespunzatoare - care va insoti echipa pe tot parcursul competitiei. Un antrenor nu poate fi inregistrat la mai mult de doua echipe de juniori simultan pe parcursul unui sezon.

Alaturat se regaseste lista cluburilor care au depus cereri de inscriere pentru sezonul 2015-2016.

  Inscrieri centralizate pana la data de 17.08.2015
  CN U13 Feminin  
Nr Denumire Club Denumire echipa
1 Clubul Sportiv Scolar Targoviste C.S.S. - C.S.M. Targoviste
2 Clubul Sportiv Municipal Moinesti C.S.M. Moinesti
3 Clubul Sportiv Scolar Sibiu C.S.S. Sibiu
4 Clubul Sportiv Scolar Alexandru Ceusianu Reghin C.S.S. Al. Ceusianu Reghin
5 Clubul Sportiv Scolar Bega Timisoara C.S.S. Bega Timisoara
6 Clubul Sportiv Scolar Craiova C.S.S. Craiova
7 Clubul Sportiv Scolar Nr.6 Bucuresti C.S.S. Nr.6 - Admar Bucuresti
8 Clubul Sportiv Scolar Botosani C.S.S. Botosani
9 Asociatia Club Sportiv For You Apahida A.C.S. For You Apahida
10 Asociatia Clubul Sportiv Roth Baia Mare  A.C.S. Roth Baia Mare
11 Asociatia Clubul Sportiv Champions Bucuresti A.C.S. Champions Bucuresti
12 Colegiul National Teodor Nes Salonta C.N. Teodor Nes Salonta
13 Asociatia Clubul Sportiv KSE Targu Secuiesc A.C.S. KSE 1 - C.S.S. Gheorgheni
14 Clubul Sportiv Scolar Gheorgheni A.C.S. KSE - C.S.S. 2 Gheorgheni
15 Clubul Sportiv Scolar Nr.4 Bucuresti C.S.S. Nr. 4 Bucuresti
16 Clubul Sportul Studentesc Bucuresti C. Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti
17 Asociatia Club Sportiv For You Cluj Napoca A.C.S. For You Cluj Napoca
18 Clubul Sportiv Scolar Sfantu Gheorghe C.S.S. Sfantu Gheorghe
     
  CN U13 Masculin  
Nr Denumire Club Denumire echipa
1 Asociatia Club Sportiv 4 Sports Bucuresti A.C.S. 4 Sports Agronomia Bucuresti
2 Clubul Sportiv Scolar Targoviste C.S.S. Targoviste
3 Asociatia Club Sportiv Sevlar Ploiesti A.C.S. Sevlar Ploiesti
4 Club Sportiv Dinamo Bucuresti C.S. Dinamo - C.S.S. Nr. 6 Bucuresti
5 Asociatia Baschet Club Galactica Brasov A.B.C. Galactica Brasov
6 Clubul Sportiv Otopeni C.S. Otopeni
7 Liceul cu Program Sportiv Targu Mures L.P.S. Targu Mures
8 Liceul cu Program Sportiv Bihorul Oradea L.P.S. Bihorul Oradea
9 Clubul Sportiv Scolar Brasovia Brasov C.S.S. Brasovia Brasov
10 Colegiul National Sportiv Cetate Deva C.N.S. Cetate Deva
11 Clubul Sportiv Orasenesc Voluntari C.S.O. Voluntari
12 Clubul Sportiv Municipal Ramnicu Sarat C.S.M. Ramnicu Sarat
13 Clubul Sportiv Universitar Ploiesti C.S.U. Ploiesti
14 Asociatia Baschet Club Laguna A.B.C. Laguna Bucuresti
15 Asociatia Clubul Sportiv Dan Dacian Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti
16 Baschet Club Slam Bucuresti B.C. Slam Bucuresti
17 Asociatia Club Sportiv For You Apahida A.C.S. For You Apahida
18 Asociatia Club Sportiv Baller Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti
19 Asociatia Sport Club Lucky Dragons Targu Mures A.S.C. Lucky Dragons Targu Mures
20 Clubul Sportiv Municipal Ploiesti C.S.M. Ploiesti
21 Clubul Sportiv Scolar Targu Jiu C.S.S. Targu Jiu
22 Liceul cu Program Sportiv Focsani L.P.S. Focsani
23 Clubul Sportiv Scolar Nr.4 Bucuresti C.S.S. Nr. 4 Bucuresti
24 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca C.S.S. Viitorul Cluj Napoca
25 Clubul Sportiv U-Mobitelco Cluj Napoca C.S. U-Mobitelco 1 Cluj Napoca
26 Clubul Sportiv U-Mobitelco Cluj Napoca C.S. U-Mobitelco 2 Cluj Napoca
27 Asociatia Club Sportiv B.C. Lions Craiova A.C.S. B.C. Lions Craiova
28 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Constanta C.S.S. Nr.1 - Phoenix Constanta
29 Clubul Sportiv Scolar Sfantu Gheorghe C.S.S. Sfantu Gheorghe
30 Clubul Sportiv Fly OC Constanta C.S. Fly OC Constanta
31 Liceul cu Program Sportiv Viitorul Pitesti L.P.S. - C.S.U. Pitesti
     
  CN U14 Feminin  
Nr Denumire Club Denumire echipa
1 Clubul Sportiv Scolar Targoviste C.S.S. - C.S.M. Targoviste
2 Asociatia Clubul Sportiv MC Ball Mangalia A.C.S. MC Ball Mangalia
3 Liceul Alexandru Papiu Ilarian Dej L.A.P.I. Dej
4 Clubul Sportiv Crisul Oradea C.S. Crisul Oradea
5 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti C.S. Olimpia Bucuresti
6 Clubul Sportiv Scolar Alexandru Ceusianu Reghin C.S.S. Al. Ceusianu Reghin
7 Clubul Sportiv Scolar Alexandria C.S.S. Alexandria
8 Asociatia Club Sportiv Baschet Raptors Bucuresti A.C.S.B. Raptors Bucuresti
9 Clubul Sportiv Scolar Craiova C.S.S. Craiova
10 Clubul Sportiv Scolar Brasovia Brasov C.S.S. Brasovia Brasov
11 Asociatia Club Sportiv B C Sirius Targu Mures A.C.S. B C Sirius Targu Mures
12 Clubul Sportiv Universitatea Brasov C.S.U. Brasov
13 Liceul cu Program Sportiv Satu Mare L.P.S. Satu Mare
14 Clubul Sportiv Scolar Nr.6 Bucuresti C.S.S. Nr.6 - Admar Bucuresti
15 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia L.P.S. Alba Iulia
16 Clubul Sportiv Scolar Botosani C.S.S. Botosani
17 Clubul Sportiv Municipal "Varosi Sport Klub Csikszereda" Miercurea Ciuc C.S.M. V.S.K. Csikszereda Miercurea Ciuc
18 Asociatia Clubul Sportiv Champions Bucuresti A.C.S. Champions Bucuresti
19 Clubul Sportiv Scolar Gheorgheni A.C.S. KSE - C.S.S. Gheorgheni
20 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Constanta C.S.S. Nr.1 - Phoenix Constanta
     
  CN U14 Masculin  
Nr Denumire Club Denumire echipa
1 Asociatia Club Sportiv 4 Sports Bucuresti A.C.S. 4 Sports Agronomia Bucuresti
2 Clubul Sportiv Universitar Pitesti L.P.S. - C.S.U. 1 Pitesti
3 Clubul Sportiv Scolar Targoviste C.S.S. Targoviste
4 Asociatia Clubul Sportiv MC Ball Mangalia A.C.S. MC Ball Mangalia
5 Asociatia Baschet Club Galactica Brasov B.C. Galactica Brasov
6 Clubul Sportiv Amicii Pitesti C.S. Amicii Pitesti
7 Clubul Sportiv Spike Bucuresti C.S. Spike Bucuresti
8 Clubul Sportiv Scolar Bega Timisoara C.S.S. Bega Timisoara
9 Clubul Sportiv universitar Sibiu C.S.U. Sibiu
10 Liceul cu Program Sportiv Bihorul Oradea L.P.S. Bihorul Oradea
11 Clubul Sportiv Scolar Sibiu C.S.S. Sibiu
12 Clubul Sportiv Scolar Buzau C.S.S. Buzau
13 Asociatia Baschet Club Laguna A.B.C. Laguna Bucuresti
14 Clubul Sportiv Scolar Sighetu Marmatiei C.S.S. Sighetu Marmatiei
15 Clubul Sportiv Universitar Ploiesti C.S.U. Ploiesti
16 Asociatia Clubul Sportiv Dan Dacian Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti
17 Baschet Club Slam Bucuresti B.C. Slam Bucuresti
18 Asociatia Clubul Sportiv C.S. Heart Drobeta Turnu Severin A.C.S. C.S. Heart Drobeta Turnu Severin
19 Clubul Sportiv Municipal "Varosi Sport Klub Csikszereda" Miercurea Ciuc C.S.M. V.S.K. Csikszereda Miercurea Ciuc
20 Liceul cu Program Sportiv Focsani L.P.S. Focsani
21 Asocia?ia Baschet Club Olimpic Baia Mare A.B.C. Olimpic Baia Mare
22 Asociatia Club Sportiv Artesania Bucuresti A.C.S. Artesania Bucuresti
23 Asociatia Clubul Sportiv Gladius Targu Mures A.C.S. Gladius Targu Mures
24 Clubul Sportiv Scolar Nr.4 Bucuresti C.S.S. Nr. 4 Bucuresti
25 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca C.S.S. Viitorul Cluj Napoca
26 Clubul Sportiv U-Mobitelco Cluj Napoca C.S. U-Mobitelco 1 Cluj Napoca
27 Asociatia Club Sportiv B.C. Lions Craiova A.C.S. B.C. Lions Craiova
28 Clubul Sportiv Scolar Nagy Mozes Targu Secuiesc C.S.S. Nagy Mozes Targu Secuiesc
29 Clubul Sportiv Universitatea Brasov C.S.U. Brasov
30 Clubul Sportiv Scolar Unirea Iasi C.S.S. Unirea Iasi
31 Asociatia Club Sportiv Toyin Constanta A.C.S. Toyin Constanta
32 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Constanta C.S.S. Nr.1 - Phoenix Constanta
33 Liceul cu Program Sportiv Viitorul Pitesti L.P.S. - C.S.U. 2 Pitesti
     
  CN U16 Feminin  
Nr Denumire Club Denumire echipa
1 Clubul Sportiv Scolar Targoviste C.S.S. - C.S.M.  1 Targoviste
2 Clubul Sportiv Scolar Targoviste C.S.S. - C.S.M.  2 Targoviste
3 Liceul cu Program Sportiv Arad L.P.S. Arad
4 Liceul Alexandru Papiu Ilarian Dej L.A.P.I. Dej
5 Clubul Sportiv Scolar Sibiu C.S.S. Sibiu
6 Clubul Sportiv Scolar Medias C.S.S. Medias
7 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti C.S. Olimpia Bucuresti
8 Clubul Sportiv Scolar Alexandru Ceusianu Reghin C.S.S. Al. Ceusianu Reghin
9 Clubul Sportiv Scolar Bega Timisoara C.S.S. Bega Timisoara
10 Asociatia Club Sportiv Baschet Raptors Bucuresti A.C.S.B. Raptors Bucuresti
11 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti C.S.S. - C.S.M. Ploiesti
12 Asociatia Club Sportiv Napoca Baschet School Cluj Napoca A.C.S. N.B.S. Cluj Napoca
13 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia L.P.S. Alba Iulia
14 Clubul Sportiv Municipal "Varosi Sport Klub Csikszereda" Miercurea Ciuc C.S.M. V.S.K. Csikszereda Miercurea Ciuc
15 Asociatia Clubul Sportiv Champions Bucuresti A.C.S. Champions Bucuresti
16 Clubul Sportiv Scolar Brasovia Brasov C.S.S. Brasovia Brasov
17 Colegiul National Mihai Eminescu Oradea C.N. Mihai Eminescu Oradea
18 Clubul Sportiv Scolar Gheorgheni A.C.S. KSE - C.S.S. Gheorgheni
19 Clubul Sportul Studentesc Bucuresti C. Sportul Studentesc - Dan Dacian Bucuresti
20 Asocia?ia Clubul Sportiv Vendor Odorheiu Secuiesc A.C.S. Vendor Odorheiu Secuiesc
21 Clubul Sportiv Universitatea Brasov C.S.U. Brasov
22 Clubul Sportiv Scolar Unirea Iasi C.S.S. Unirea Iasi
23 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Constanta C.S.S. Nr.1 - Phoenix Constanta
24 Clubul Sportiv Scolar Sfantu Gheorghe C.S.S. Sfantu Gheorghe
     
  CN U16 Masculin  
Nr Denumire Club Denumire echipa
1 Asociatia Club Sportiv 4 Sports Bucuresti A.C.S. 4 Sports Agronomia Bucuresti
2 Clubul Sportiv Scolar Targoviste C.S.S. Targoviste
3 Asociatia Club Sportiv Sevlar Ploiesti A.C.S. Sevlar Ploiesti
4 Asociatia Baschet Club T-Pack Ploiesti B.C. T-Pack Ploiesti
5 Clubul Sportiv Scolar Tulcea C.S.S. Tulcea
6 Liceul cu Program Sportiv - Clubul Sportiv Scolar Satu Mare L.P.S. - C.S.S. Satu Mare
7 Clubul Sportiv Scolar Medias C.S.S. 1 Medias
8 Clubul Sportiv Scolar Medias C.S.S. 2 Medias
9 Liceul cu Program Sportiv Galati C.S. Phoenix - L.P.S. Galati
10 Clubul Sportiv Spike Bucuresti C.S. Spike Bucuresti
11 Liceul cu Program Sportiv Targu Mures L.P.S. Targu Mures
12 Clubul Sportiv Scolar Bega Timisoara C.S.S. Bega Timisoara
13 Colegiul National Aurel Vlaicu Bucuresti C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti
14 Clubul Sportiv Scolar Craiova C.S.S. Craiova
15 Clubul Sportiv Scolar Brasovia Brasov C.S.S. Brasovia Brasov
16 Colegiul National Sportiv Cetate Deva C.N.S. Cetate Deva
17 Clubul Sportiv Universitar Sibiu C.S.U. Sibiu
18 Clubul Sportiv Scolar Sibiu C.S.S. Sibiu
19 Clubul Sportiv Municipal Ramnicu Sarat C.S.M. Ramnicu Sarat
20 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti C.S.S. Ploiesti
21 Clubul Sportiv Scolar Buzau C.S.S. Buzau
22 Asociatia Baschet Club Laguna A.B.C. Laguna Bucuresti
23 Clubul Sportiv Scolar Sighetu Marmatiei C.S.S. Sighetu Marmatiei
24 Asociatia Clubul Sportiv Dan Dacian Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti
25 Baschet Club Slam Bucuresti B.C. Slam Bucuresti
26 Asociatia Baschet Club Athletic  Constanta A.B.C. Athletic Constanta
27 Asociatia Club Sportiv Baller Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti
28 Clubul Sportiv Municipal Ploiesti C.S.M. Ploiesti
29 Clubul Sportiv Triumph Radauti C.S. Triumph Radauti
30 Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu C.N. Tudor Vladimirescu Targu Jiu
31 Clubul Sportiv Scolar Targu Jiu C.S.S. Targu Jiu
32 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti C.S.A. Steaua - C.S.M. Eximbank Bucuresti
33 Clubul Sportiv Municipal "Varosi Sport Klub Csikszereda" Miercurea Ciuc C.S.M. V.S.K. Csikszereda Miercurea Ciuc
34 Asocia?ia Baschet Club Olimpic Baia Mare A.B.C. Olimpic Baia Mare
35 Club Sportiv Asociatia Axiopolis Sport Cernavoda C.S.A. Axiopolis Sport Cernavoda
36 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca C.S.S. Viitorul Cluj Napoca
37 Clubul Sportiv U-Mobitelco Cluj Napoca C.S. U-Mobitelco 1 Cluj Napoca
38 Clubul Sportiv U-Mobitelco Cluj Napoca C.S. U-Mobitelco 2 Cluj Napoca
39 Clubul Sportiv Total Sport Arges Pitesti C.S. Total Sport Arges Pitesti
40 Clubul Sportiv Cuza Sport Braila C.S. Cuza Sport Braila
41 Clubul Sportiv Universitatea Brasov C.S.U. Brasov
42 Clubul Sportiv Scolar Unirea Iasi C.S.S. Unirea Iasi
43 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Constanta C.S.S. Nr.1 - Phoenix Constanta
44 Liceul cu Program Sportiv Viitorul Pitesti L.P.S. - C.S.U. Pitesti
45 Asociatia Sportiva Baschet Club Valbon Arad A.S. B.C. Valbon Arad
     
  CN U18 Feminin  
Nr Denumire Club Denumire echipa
1 Clubul Sportiv Scolar Targoviste C.S.S. - C.S.M. Targoviste
2 Clubul Sportiv Scolar Sibiu C.S.S. Sibiu
3 Liceul cu Program Sportiv Galati C.S. Phoenix - L.P.S. Galati
4 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti C.S. Olimpia Bucuresti
5 Clubul Sportiv Scolar Bega Timisoara C.S.S. Bega Timisoara
6 Clubul Sportiv Scolar Alexandria C.S.S. Alexandria
7 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti C.S.S. - C.S.M. Ploiesti
8 Asociatia Club Sportiv Napoca Baschet School Cluj Napoca A.C.S. N.B.S. Cluj Napoca
9 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia L.P.S. Alba Iulia
10 Asociatia Clubul Sportiv KSE Targu Secuiesc A.C.S. KSE - C.S.S. Gheorgheni
11 Asociatia Clubul Sportiv Champions Bucuresti A.C.S. Champions Bucuresti
12 Clubul Sportiv Universitatea Brasov C.S.U. Brasov
13 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Constanta C.S.S. Nr.1 - Phoenix Constanta
14 Liceul Alexandru Papiu Ilarian Dej L.A.P.I. Dej
15 Clubul Sportiv Scolar Sfantu Gheorghe C.S.S. Sfantu Gheorghe
     
  CN U18 Masculin   
Nr Denumire Club Denumire echipa
1 Asociatia Club Sportiv 4 Sports Bucuresti A.C.S. 4 Sports Agronomia Bucuresti
2 Clubul Sportiv Universitar Pitesti L.P.S. - C.S.U. Pitesti
3 Asociatia Club Sportiv Flame Ilfov Bucuresti A.C.S. Flame Ilfov Bucuresti
4 Club Sportiv Dinamo Bucuresti C.S. Dinamo - C.S.S. Nr. 6 Bucuresti
5 Clubul Sportiv Scolar Tulcea C.S.S. Tulcea
6 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Bucuresti C.S.S. Nr.1 Bucuresti
7 Clubul Sportiv Scolar Medias C.S.S. Medias
8 Liceul cu Program Sportiv Galati C.S. Phoenix - L.P.S. Galati
9 Clubul Sportiv Scolar Bacau C.S.S. Bacau
10 Liceul cu Program Sportiv Targu Mures L.P.S. Targu Mures
11 Clubul Sportiv Scolar Bega Timisoara C.S.S. Bega Timisoara
12 Colegiul National Aurel Vlaicu Bucuresti C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti
13 Liceul cu Program Sportiv Bihorul Oradea L.P.S. Bihorul Oradea
14 Colegiul National Sportiv Cetate Deva C.N.S. Cetate Deva
15 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca C.S.S. Viitorul Cluj Napoca
16 Clubul Sportiv Scolar Sibiu C.S.S. Sibiu
17 Clubul Sportiv Palestra Bucuresti C.S. Palestra Bucuresti
18 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti C.S.S. Ploiesti
19 Asociatia Baschet Club Laguna A.B.C. Laguna Bucuresti
20 Asociatia Clubul Sportiv Dan Dacian Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti
21 Clubul Sportiv Muresul Targu Mures  C.S. Muresul Targu Mures
22 Asociatia Club Sportiv Baller Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti
23 Clubul Sportiv Municipal Ploiesti C.S.M. Ploiesti
24 Clubul Sportiv Scolar Targu Jiu C.S.S. Targu Jiu
25 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti C.S.A. Steaua - C.S.M. Eximbank 1 Bucuresti
26 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti C.S.A. Steaua - C.S.M. Eximbank 2 Bucuresti
27 Clubul Sportiv U-Mobitelco Cluj Napoca C.S. U-Mobitelco 2 Cluj Napoca
28 Clubul Sportiv Cuza Sport Braila C.S. Cuza Sport Braila
29 Clubul Sportiv Scolar Nagy Mozes Targu Secuiesc C.S.S. Nagy Mozes Targu Secuiesc
30 Clubul Sportiv Universitatea Brasov C.S.U. Brasov
31 Clubul Sportiv Scolar Unirea Iasi C.S.S. Unirea Iasi
32 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Constanta C.S.S. Nr.1 - Phoenix Constanta
33 Asociatia Baschet Club Athletic  Constanta A.B.C. Athletic Constanta
     
  CN U20 Feminin  
Nr Denumire Club Denumire echipa
1 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti C.S. Olimpia Bucuresti
2 Clubul Sportiv Universitatea Brasov C.S.U. Brasov
     
  CN U20 Masculin   
Nr Denumire Club Denumire echipa
1 Colegiul National Aurel Vlaicu Bucuresti C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti
2 Liceul cu Program Sportiv Bihorul Oradea L.P.S. Bihorul Oradea
3 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti C.S.S. Ploiesti
4 Asociatia Club Sportiv Baller Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti
5 Liceul cu Program Sportiv Focsani L.P.S. Focsani
6 Clubul Sportiv U-Mobitelco Cluj Napoca C.S. U-Mobitelco Cluj Napoca
7 Clubul Sportiv Universitar Stiinta Bucuresti C.S.U. Stiinta Bucuresti
     
  Liga I Feminin  
Nr Denumire Club Denumire echipa
1 Asociatia Club Sportiv B C Sirius Targu Mures A.C.S. B C Sirius Targu Mures
2 Clubul Sportiv Phoenix Galati C.S. Phoenix Galati
3 Asociatia Clubul Sportiv KSE Targu Secuiesc A.C.S. KSE Targu Secuiesc
4 Clubul Sportiv Municipal Ploiesti C.S.M. - C.S.S. Ploiesti
5 Clubul Sportiv Universitar Oradea C.S.U. - C.S.M. Oradea
     
  Liga I Masculin  
Nr Denumire Club Denumire echipa
1 Colegiul National Aurel Vlaicu Bucuresti C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti
2 Clubul Sportiv Politehnica Iasi C.S. Politehnica Iasi
3 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti C.S. Dinamo Bucuresti 
4 Clubul Sportiv Phoenix Galati C.S. Phoenix Galati
5 Clubul Sportiv Municipal Ploiesti C.S.M. Ploiesti
6 Asociatia Baschet Club Olimpic Baia Mare  Municipal Olimpic Baia Mare
7 Clubul Sportiv U-Mobitelco Cluj Napoca C.S. U-Mobitelco 2 Cluj Napoca
8 Clubul Sportiv Cuza Sport Braila C.S. Cuza Sport Braila
9 Asociatia Club Sportiv 4 Sports Bucuresti A.C.S. 4 Sports Agronomia Bucuresti
10 Clubul Sportiv Universitar Stiinta Bucuresti C.S.U. Stiinta Bucuresti
11 Clubul Sportiv Municipal "Varosi Sport Klub Csikszereda" Miercurea Ciuc C.S.M. V.S.K. Csikszereda Miercurea Ciuc
12 Clubul Sportiv Rapid Bucuresti C.S. Rapid Bucuresti
13 Asociatia Baschet Club Mures Targu Mures A.B.C. Mures Targu Mures

Din categoriile: Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.