Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Anunturi importante

Vineri, 6 noiembrie 2015

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 05-11 noiembrie 2015

Autor: Federatia Romana de Baschet

Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia si in actualul sezon initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului cu programul meciurilor care se disputa in Capitala in aceasta perioada. Astfel, conform programului oficial, in perioada 05-11 noiembrie 2015, vor avea loc 107 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:
 

  Joi 05.11.2015      
16:00 Colegiul German Goethe Gimnazii Fete - 4 meciuri   S F_onss
         
19:30 Col.Economic C. Kiritescu Leii Spike J3M
         
  Vineri 06.11.2015      
10:00 Colegiul "Anghel Saligny" Licee fete - 2 meciuri   L F_onss
         
16:00 Colegiul German Goethe Gimnazii Fete - 4 meciuri   S F_onss
         
18:00 Sala Olimpia "O. Dimofte"  CS Olimpia Bucuresti CSS CSM Targoviste U18F
         
20:00 Colegiul 'I.L.Caragiale"  Palestra Vilis J1M
         
  Sambata 07.11.2015      
9:00 Colegiul "Aurel Vlaicu" CNAV Sport For All MBM
         
9:30 Sala Agronomia ACS 4Sports Agronomia ACS Dan Dacian Bucuresti U18M
         
10:00 Scoala 309 Sport For All Sportul Studentesc Dan Dacian J2F
         
10:00 Sala Otopeni  ACS Champions Bucuresti CSS Alexandria U18F
11:30 Sala Otopeni  CS Otopeni Dan Dacian2 MBM
         
10:30 Sala Olimpia "O, Dimofte"  CS Olimpia Bucuresti Royal Fun MBF
12:00 Sala Olimpia "O. Dimofte"  CS Olimpia Bucuresti CSM-CSS Targoviste U14F
         
12:30 Scoala 169 CS Spike Bucuresti BC Slam Bucuresti U16M
         
12:30 Liceul Teoretic Traian Playball Laguna J2M
14:30 Liceul Teoretic Traian Playball CS Baschet Team Giurgiu J3M
         
12:00 Scoala 64 ACS Dan Dacian Dinamo-CSS6-2 J3M
13:30 Scoala 64 Dinamo-CSS6-1 ABC Laguna-2 J3M
         
13:00 Liceul Dante Alighieri A.C.S. Baller Buc. CSS Tulcea U18M
         
13:30 Scoala 280 Steaua Magic Sport For All J2M
15:00 Scoala 280 Steaua Magic-1 ICED J3M
         
13:30 Colegiul "Henri Coanda" ACS Champions Bucuresti CSS1 Phoenix Constanta U14F
15:30 Colegiul "Henri Coanda" ACS Champions Bucuresti CSS2 Bucuresti J2F
         
13:30 Arena FRB BC Laguna Sharks-1 CS 4Sports Agronomia U14M
15:00 Arena FRB Spartanii Total Sport O M
16:30 Arena FRB Sacalii BC Steaua O M
         
15:00 Scoala 20 CSS4 Bucuresti LPS Focsani U14M
16:30 Scoala 20 CSS4 Bucuresti ACS Baller J2M
         
15:30 Sala Mihai Viteazul Steaua CSM EximBank 1 CSS Targu Jiu U18M
17:15 Sala Mihai Viteazul Steaua CSM Eximbank 2 CN Aurel Vlaicu Buc U18M
         
15:00 Sala Leu  Universitatea E-Magic O M
16:30 Sala Leu  BP Team Sfertul 5 O M
18:00 Sala Leu  CSU Stiinta DN 5 O M
         
17:30 Sala Agronomia 4Sports Dan Dacian J2M
         
  Duminica 08.11.2015      
18:00 Sala DINAMO CS Dinamo Bucuresti Steaua CSM EximBank LNBM
         
9:00 U.T.C.B. Dan Dacian-2 Flame J3M
         
9:00 Sala CSS6 Luica Dinamo-CSS6 CN Aurel Vlaicu J1M
10:30 Sala CSS6 Luica Dinamo CSS6 Palestra J2M
12:00 Sala CSS6 Luica CSS6-Admar Bucuresti CSS CSM Targoviste U13F
         
9:30 Colegiul "Grigore Moisil" CSS5 Total Sport MBF
10:30 Colegiul "Grigore Moisil" CSS5 BC Slam J3M
         
10:00 Scoala206 Soimii Albi Fan Baschet Otopeni BBM
         
10:00 Colegiul "Spiru Haret" Slam 1 CNAV J2M
12:00 Colegiul "Spiru Haret" Slam 2 BC Steaua J2M
         
10:00 Liceul "Nicolae Tonitza" CSS Steaua ACS Spike J3M
11:30 Liceul "Nicolae Tonitza" CSS Steaua ACS Dan Dacian J2M
         
10:00 Scoala 110 BC Laguna Sharks-3 Bucuresti CS Steaua Magic 2008-2 J3M
12:00 Scoala 110 BC Laguna Sharks Bucuresti CS Total Arges Pitesti U16M
         
16:00 Scoala 110 BC Laguna Sharks Bucuresti ACS Baller Bucuresti J1M
17:30 Scoala 110 BC Laguna Sharks-1 Bucuresti ACS Baller Bucuresti J3M
         
11:00 Arena FRB CSU Stiinta Bucuresti CSM Miercurea Ciuc L1M
         
11:00 Sala Mihai Viteazul Steaua CSM EximBank 2 CN Aurel Vlaicu L1M
13:15 Sala Mihai Viteazul Steaua CSM EximBank CN Aurel Vlaicu U16M
         
11:00 Scoala 103 ACS Champions Bucuresti Sportul Studentesc Dan Dacian U16F
13:00 Scoala 103 Sportul Studentesc Dan Dacian ACS Champions Bucuresti U13F
         
11:00 Sala Otopeni  C.S. Otopeni C.S.M. Ploiesti U13M
13:00 Sala Otopeni  Fan Baschet Otopeni Laguna 2 J2M
         
11:00 Sala Polivalenta Giurgiu CSS Giurgiu CSU Ploiesti J3M
13:00 Sala Polivalenta Giurgiu AS Baschet Team Giurgiu CSU Ploiesti J3M
         
         
         
12:00 Scoala 64 ACSB Vipo Dinamo-CSS6-1 J2M
         
12:00 Sala Olimpia "O. Dimofte"  CS Olimpia Bucuresti ACSB Raptors Bucuresti U16F
13:30 Sala Olimpia "O. Dimofte"  CS Voluntari Vilis J3M
         
12:30 Scoala 172 CS Spike Bucuresti BC Slam Bucuresti U16M
         
13:00 Scoala 20 CSS4 Bucuresti LPS Focsani U13M
         
13:00 Scoala 280 Steaua Magic Flame J1M
         
13:00 Sala Agronomia ACS 4Sports Agronomia CS Dinamo Bucuresti L1M
15:00 Sala Agronomia 4Sports Flame J2M
16:30 Sala Agronomia 4Sports Playball BBM
         
12:00 Sala Rapid CS Rapid Bucuresti A.C.S. KSE Tg. Secuiesc L1F
13:30 Sala Rapid CS Rapid Bucuresti Gaz Metan Medias 2 L1M
         
15:30 Colegiul "Edmond Nicolau" BC Slam Bucuresti CS 4Sports Bucuresti U13M
         
12:00 Sala Leu  Rapid Slam IT O M
13:30 Sala Leu  Viitorul Mithos-Laguna O M
15:00 Sala Leu  BC Silena Intersport O M
16:30 Sala Leu  Factor Classic Dome O M
18:00 Sala Leu  ACS Flame Titanii O M
19:30 Sala Leu  Leii Fazanii O M
         
15:00 Arena FRB Defenders Make,Cristi Si Prietenii-Brentag O M
16:30 Arena FRB Ciocanul Lupii Din Trivale O M
18:00 Arena FRB Granitul Vulturii Argintii O M
19:30 Arena FRB Royal Fun BP Team O M
         
  Luni 09.11.2015      
16:00 Univ. Arhitectura "Ion Mincu" U.R.A U.C.D.C. U M
17:15 Univ. Arhitectura "Ion Mincu" U.A.U.I.M. U.S.A.M.V. U M
         
17:30 Sala ASE A.S.E. U. SPIRU HARET U M
         
20:00 Sala UNEFS RCS baschet   3x3RCS
         
19:00 Sala Agronomia ACS 4Sports Agronomia ACS Dan Dacian Bucuresti U16M
         
14:30 Arena FRB C.S.U. Stiinta Bucuresti L.P.S. Focsani U20M
         
  Marti 10.11.2016      
11:00 Colegiul "Aurel Vlaicu" CN Aurel Vlaicu CS U-Mobitelco Cluj-Napoca U20M
13:00 Colegiul "Aurel Vlaicu" LPS Bihorul Oradea ACS Baller Bucuresti U20M
         
17:00 Sala UNEFS Universitatea B. U.N.E.F.S. U M
18:15 Sala UNEFS U.M.F."Carol Davila" U.N.E.F.S. U F
         
11:00 Arena FRB L.P.S. Focsani C.S.S. Ploiesti U20M
         
  Miercuri 11.11.2016      
10:00 Colegiul "Aurel Vlaicu" CN Aurel Vlaicu LPS Bihorul Oradea U20M
12:00 Colegiul "Aurel Vlaicu" ACS Baller Bucuresti CS U-Mobitelco Cluj-Napoca U20M
         
18:00 Sala Leu  Politehnica B Universitatea B U F
         
21:00 Arena FRB Nemrut Rado Sport O M

Din categoriile: Anunturi importante, Liga Nationala de Baschet masculin, U20 masculin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.