Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Anunturi importante

Vineri, 1 aprilie 2016

Unde vedem baschet in Capitala in perioada 01-03 aprilie 2016?

Autor: Federatia Romana de Baschet

Federatia Romana de Baschet, cu sprijinul Asociatiei de Baschet a Muncipiului Bucuresti, reia si in actualul sezon initiativa de a veni in intampinare fanilor baschetului cu programul meciurilor care se disputa in Capitala in aceasta perioada. Astfel, conform programului oficial, in perioada 01-03 aprilie 2016, vor avea loc 99 de jocuri de baschet la diverse categorii in salile din Bucuresti, dupa cum urmeaza:

 

  Vineri 01.04.2015    
  Medicina    
17:30 ASE UMF Carol Davila U F
       
  Sala ASE    
12:00 4 jocuri Cupa Economistul faza Grupelor U M
16:00 4 jocuri Cupa Economistul faza Grupelor U M
       
  Scoala 30    
9:00 5 Jocuri O.G. faza Grupelor S F_onss
14:00 4 Jocuri O.G. faza Grupelor S F_onss
       
  Sambata 02.04.2016    
  Sala Mihai Viteazul    
12:30 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank 1 C.S. Phoenix L.P.S. Galati U18M
20:15 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank C.S.M. C.S.U. Oradea LNBM
       
  Sala ASE    
9:00 4 jocuri Cupa Economistul faza Grupelor U M
13:00 4 jocuri Cupa Economistul faza Finalelor U M
       
  Scoala 30    
9:00 4 Jocuri O.G. faza Grupelor S M_onss
13:00 5 Jocuri O.G. faza Grupelor S M_onss
       
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"     
9:00 Olimpia 1 Olimpia 3 BBF
10:00 Olimpia 2 Total Sport MBF
11:00 Olimpia 1 Slam MBF
12:00 Olimpia 1 Sportul Studentesc Dan Dacian 2 J3F
14:00 Olimpia Leii 2 MBM
       
  Sala CSS6 Luica    
10:00 CSS 6 Admar Olimpia 2 J3F
11:00 CSS 6 Admar CSS 5 MBF
       
  Sala Rapid    
10:30 Rapid Bucuresti Universitatea Cluj Napoca L1M
       
  Liceul Teoretic Dante Alighieri    
10:00 Baller Slam J3M
12:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti U18M
       
  Scoala 129    
10:00 Laguna 1 CSS 6 - 2 J2M
11:30 Laguna 1 Leii 1 MBM
12:30 Laguna Dinamo CSS 6 BBM
13:30 Laguna 1 CN Aurel Vlaicu 1 MBM
15:00 Laguna Slam 2 J3M
       
  Colegiul National 'I.L.Caragiale"     
11:00 CSS 2 ICED CSS 1 J3F
12:30 ICED CSO Voluntari J3M
14:00 Dan Dacian 3 Fan Baschet MBM
15:00 Dan Dacian 1 Baller MBM
16:00 Dan Dacian 1 CSS 5 J3M
17:30 Flame Dan Dacian J2M
       
  Scoala 169    
12:45 Soimii Albi Alpha BBM
14:15 Soimii Albi CN Aurel Vlaicu 1 MBM
       
  Colegiul National "Spiru Haret"    
12:45 Slam 2 Slam 1 BBM
13:45 Slam 1 ICED MBM
       
  Colegiul Tehnic "Henri Coanda"    
13:00 A.C.S. Champions Bucuresti C.S.S. Ploiesti U18F
15:00 Champions Raptors J2Fa
       
  Scoala308    
13:30 Artesania CSS 1 J3M
       
  Scoala 20    
14:30 CSS 4 - 1 Laguna 3 MBM
15:30 CSS 4 Sportul Studentesc Dan Dacian 1 J3F
       
  U.S.A.M.V.B. - Sala Agronomia    
14:30 4 Sports 2 Solaris Ploiesti MBM
16:00 Agronomia Frozen O F
       
  Duminica 03.04.2016    
  Arena FRB    
12:15 B.C. Slam Bucuresti C.S.U. Brasov U16M
14:30 C.S.U. Stiinta Bucuresti A.B.C. Timba Timisoara L1M
16:30 LeuroStar Game   O M
       
  Scoala 30    
9:00 4 Jocuri O.G. faza Semifinalelor S M_onss
13:00 4 Jocuri O.G. faza Finalelor S M_onss
       
  Colegiul National "Grigore Moisil"    
10:00 CSS 5 Dinamo CSS 6 BBM
11:00 CSS 5 Playball MBM
       
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"     
10:30 Olimpia 2 CSS 2 BBF
12:00 C.S. Olimpia Bucuresti C.S.U. Brasov U16F
       
  Colegiul National "Spiru Haret"    
10:30 Slam 1 Palestra J1M
12:00 Slam 1 CSS 4 J2M
       
  Scoala 103    
11:00 Sportul Studentesc Dan Dacian CSS 6 Admar BBF
12:30 Sportul Studentesc Dan Dacian 2 Raptors MBF
13:30 CST Alexandria Sportul Studentesc Dan Dacian 1 MBF
14:30 Sportul Studentesc Dan Dacian Champions J2F
       
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"    
11:00 CSS Giurgiu Leii J3M
       
  Scoala 169    
11:00 Spike Baller 2 BBM
12:00 Spike BC Steaua MBM
13:00 Spike Dinamo CSS 6 - 1 J3M
       
  Scoala 129    
11:30 Dan Dacian 1 Laguna BBM
       
  Liceul Teoretic Al.Ioan Cuza    
12:30 Royal Fun CSS 2 ICED MBF
13:45 Royal Fun CSS 6 - 2 J3F
       
  Scoala 32    
14:00 Vilis CN Aurel Vlaicu J3M
15:30 Vilis Dinamo CSS 6 J1M

Din categoriile: Anunturi importante, Liga Nationala de Baschet masculin, U16 feminin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.