Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Luni, 27 iunie 2016

Programul jocurilor zilei de luni 27.06.2016 - Baby Baschet

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 - Banca Transilvania Scor  
8:00 CS Olimpia 3 Bucuresti - F 17 13 LPS Alba Iulia - F
9:00 CS Galactica Cluj - F 11 12
CS Phoenix 1 Galati - F
10:00 CN Aurel Vlaicu Bucuresti 42
17 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca
11:00 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti 5 43
BC Fan Baschet Otopeni
12:00 CS Cuza Sport 2 Braila 6 16
CS Miandra Buzau
         
Ora Terenul 2 - Pigna Scor  
8:00 CSS Bega Timisoara - F 42
8 C Sportul Studentesc Dan Dacian 2 Bucuresti - F
9:00 CS Phoenix 3 Galati - F 2 12
CSS Craiova - F
10:00 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 33
6 BC Slam 4 Bucuresti
11:00 CSU 2 Ploiesti 14
1 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti
12:00 ACS Tonika Pucioasa 32
2 CS Cuza Sport 1 Braila
         
Ora Terenul 3 Scor  
8:00 BC Valbon Arad - F 15 39
CSS CSM Ploiesti - F
9:00 BC Sirius Targu Mures - F 1 51
CS Olimpia 1 Bucuresti - F
10:00 CS Dream Team Basketball Caracal 21
12 CSS Sighetu Marmatiei
11:00 Sonics Junior Barlad 4 37
ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti
12:00 ACS BC Lions 1 Craiova 11 34
CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca
         
Ora Terenul 4 Scor  
8:00        
9:00 ACS Toyin 1 Constanta 12 54
CS Dinamo CSS 6 1 Bucuresti
10:00 AS Baschet Star 4 Oradea 4 43
BC Valbon Arad
11:00 ACS Soimi Albi Bucuresti 1 38
ACS Stomart Iasi
12:00 Sta - F     CS Phoenix 2 Galati - F
         
Ora Terenul 5 Scor  
8:00 CS Laguna Constanta - F 8 18
ACS Leii Bucuresti - F
9:00 CSS Nr 4  - 1 Bucuresti 23
22 CS Universitar Sibiu
10:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 93
8 ACS Axiopolis Cernavoda
11:00 AS Baschet Star 5 Oradea 8 41
CS Viitorul Deva
12:00 Sta - F     BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea - F
         
Ora Terenul 6 Scor  
8:00 C Sportul Studentesc
Dan Dacian 1 Bucuresti - F      
                          34
4 CS Otopeni - F
9:00 CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F 6 51
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F
10:00 LPS CSU  Pitesti 15
11 CS Triumph Radauti
11:00 ACS Vilis Bucuresti 15
12 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei
12:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 1 36
ACS Baller 1 Bucuresti
         
Ora Terenul 7 Scor  
8:00 ACS ADEP Satu Mare - F 7 26
ACS Gladius Targu Mures - F
9:00 ACS Toyin 2 Constanta 4 67
CSS Bacau
10:00 ACS MC Ball 1 Mangalia 47 1 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti
11:00 CSU 1 Ploiesti 65
0 ACS BC Lions 2 Craiova
12:00 Sta     BC Mures Tg Mures
  CS Olimpia 2 Bucuresti - F sta    
         
Ora Terenul 8 Scor  
8:00 AS Baschet Star 2 Oradea 22 7 CSU 4 Ploiesti
9:00 ABC Together Targu Mures 30
1 BC Slam 3 Bucuresti
10:00 ACS Dan Dacian 5 Bucuresti 5 22
ACS Eco Sport Team Sibiu
11:00 ACS Total Sport Bucuresti 34
3 ACS MC Ball 2 Mangalia
12:00 CSO Voluntari 17
2 BC Galactica Brasov
         
Ora Terenul 9 Scor  
8:00 BC Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea 5 49
AS Baschet Star 1 Oradea
9:00 ACS Gladius Targu Mures 9 13
ACS Solaris Ploiesti
10:00 CSS Targoviste 7 19
CS Spike Bucuresti
11:00 BC Slam 1 Bucuresti 35
14 CSS Targu Jiu
12:00 ACS Fly OC 1 Constanta 20 26
CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca
  ACS Dan Dacian 2 Bucuresti     Sta
Ora Terenul 10 Scor  
8:00 ACS Fly OC 2 Constanta 4 61
ABC Laguna Bucuresti
9:00 CS Phoenix 1 Galati 46
7 CS Laguna Constanta
10:00 ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti 0 23
BC Junior Iasi
11:00 CS Juniors Craiova 18 23
ACS Champions Bucuresti
  CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti sta    
  Sta     CS Phoenix 2 Galati
Ora Terenul 11 Scor  
8:00 ACS Play Ball Bucuresti 20
17 CS Phoenix Constanta
9:00 CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 6 50
ACS Magic Champions Bucuresti
10:00 ASC Lucky Dragons Tg Mures 47
8 ACS Teksab Bucuresti
11:00 CSS Sibiu 7 13     
ACS Baller 2 Bucuresti
12:00 Sta     CSS Giurgiu
  AS Baschet Star 3 Oradea     Sta
  Sta     CSU 3 Ploiesti
Ora Terenul 12 - sala  Scor  
8:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca 25
12 CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti
9:00 BC Slam 2 Bucuresti 10 20
ACS TDM Basketball Academy Satu Mare
10:00 CS MP Sport Timisoara 9 19
ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova
11:00 ACS BC Lions 3 Craiova 0 53
CSS Nr 5 Bucuresti
12:00 ACS Leii Bucuresti sta    
         
Ora Terenul 1 Scor  
15:30 CS Phoenix 2 Galati - F 7 15
CSM Calarasi - F
16:30 ACS MC Ball 2 Mangalia 0 22
CSO Voluntari
17:30 BC Mures Tg Mures 23
12 ACS Total Sport Bucuresti
18:30 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 7 63
CSU 1 Ploiesti
19:30 BC Galactica Brasov     Sta
  CS Heroes Cluj-Napoca - F     Sta - F
Ora Terenul 2 Scor  
15:30 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea - F 21
6 CS Laguna Constanta - F
16:30 AS Baschet Star 1 Oradea 34
14 ACS Gladius Targu Mures
17:30 CSS Bacau 11 27
ACS MC Ball 1 Mangalia
18:30 ACS Solaris Ploiesti 12
8 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti
  Sta     BC Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea
  BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea - F     Sta - F
Ora Terenul 3 Scor  
15:30 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 25
18 C Sportul Studentesc Dan Dacian 1 Bucuresti - F
16:30 CS Otopeni - F 9 16
CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F
17:30 CS Phoenix 2 Galati 20 
0 ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti
18:30 CSS Targu Jiu 45
19 ACS Fly OC 1 Constanta
19:30 BC Junior Iasi 44
4 ACS Fly OC 2 Constanta
  ABC Laguna Bucuresti     Sta
Ora Terenul 4 Scor  
15:30 ACS Gladius Targu Mures - F 5 22
CS Olimpia 2 Bucuresti - F
16:30 CSU 3 Ploiesti 10 37
ACS Play Ball Bucuresti
17:30 ACS BC Lions 2 Craiova 12
3 ACS Toyin 2 Constanta
18:30 CS Phoenix Constanta 7 11
CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca
19:30 BC Fan Baschet Otopeni 48
1 CS Cuza Sport 2 Braila
  ACS ADEP Satu Mare - F sta    
  ACS Magic Champions Bucuresti     Sta
Ora Terenul 5 Scor  
15:30 CS Phoenix 1 Galati - F 12
9 CS Olimpia 3 Bucuresti - F
16:30 LPS Alba Iulia - F 12 16
CS Galactica Cluj - F
17:30 CS Spike Bucuresti 31
21 CS Phoenix 1 Galati
18:30 ACS Eco Sport Team Sibiu 29
10 AS Baschet Star 2 Oradea
19:30 CS Laguna Constanta 8 93
AS Baschet Star 3 Oradea
  Sta     CSS Targoviste
Ora Terenul 6 Scor  
15:30 CSS Craiova - F 8 23
CSS Bega Timisoara - F
16:30 C Sportul Studentesc
Dan Dacian 2 Bucuresti - F          
                   10
6 CS Phoenix 3 Galati - F
17:30 CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti 19 26
BC Slam 2 Bucuresti
18:30 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 44
22 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca
19:30 ACS TDM Basketball Academy Satu Mare 27 32
CS MP Sport Timisoara
         
Ora Terenul 7 Scor  
15:30 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 26 10 BC Valbon Arad - F
16:30 CSS CSM Ploiesti - F 47
2 BC Sirius Targu Mures - F
17:30 CSS Giurgiu 35 17 CS Juniors Craiova
18:30 CSU 4 Ploiesti 7 35
ABC Together Targu Mures
19:30 ACS Champions Bucuresti 17
16 CSS Sibiu
  ACS Baller 2 Bucuresti     Sta
Ora Terenul 8 Scor  
15:30 ACS Leii Bucuresti 32
7 ACS BC Lions 3 Craiova
16:30 CSS Nr 5 Bucuresti 56
11 ASC Lucky Dragons Tg Mures
17:30 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 24
2 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti
18:30 CS Miandra Buzau 5 33
CN Aurel Vlaicu Bucuresti
19:30 CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti 2 57
BC Slam 1 Bucuresti
  ACS Teksab Bucuresti sta    
         
Ora Terenul 9 Scor  
15:30 BC Slam 4 Bucuresti 7 11
CSU 2 Ploiesti
16:30 CS Cuza Sport 1 Braila 4 18
CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca
17:30 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti 6 74
ACS Tonika Pucioasa
18:30 CS Universitar Sibiu 14 48
ACS Dan Dacian 1 Bucuresti
19:30 CSM Calarasi - F 8 30
CS Heroes Cluj-Napoca - F
Ora Terenul 10 Scor  
15:30 CSS Sighetu Marmatiei 18
13 Sonics Junior Barlad
16:30 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 72
3 CS Dream Team Basketball Caracal
17:30 ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti 10 26
ACS BC Lions 1 Craiova
18:30 CS Viitorul Deva 11 22
CSS Nr 4  - 1 Bucuresti
19:30        
Ora Terenul 11 Scor  
15:30 CS Dinamo CSS 6 1 Bucuresti 35
12 AS Baschet Star 4 Oradea
16:30 ACS Stomart Iasi 47
9 ACS Toyin 1 Constanta
17:30 BC Valbon Arad 34
12 ACS Soimi Albi Bucuresti
18:30 ACS Axiopolis Cernavoda 8 23
AS Baschet Star 5 Oradea
19:30        
Ora Terenul 12 - sala Banescu Scor  
15:30 CS Triumph Radauti 19
12 ACS Vilis Bucuresti
16:30 ACS Baller 1 Bucuresti 9 16
LPS CSU  Pitesti
17:30 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei 32
8 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova
18:30 BC Slam 3 Bucuresti 15
14 ACS Dan Dacian 5 Bucuresti

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.