Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Liga nationala de minibaschet

Marti, 28 iunie 2016

Programul jocurilor zilei de marti 28.06.2016 - Baby Baschet

Autor: Federatia Romana de Baschet



Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor  
8:00 CS Viitorul Deva 10 19 CS Universitar Sibiu
9:00 AS Baschet Star 5 Oradea 11 67 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti
10:00 CSS Nr 4  - 1 Bucuresti 52 3 ACS Axiopolis Cernavoda
11:00 BC Valbon Arad - F 23 4 BC Sirius Targu Mures - F
12:00 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 16 9 CSS CSM Ploiesti - F
         
Ora Terenul 2 - Pigna
Scor  
8:00 ACS Baller 1 Bucuresti 26 17 CS Triumph Radauti
9:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 5 24 ACS Vilis Bucuresti
10:00 LPS CSU  Pitesti 24 12 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei
11:00 CS Heroes Cluj-Napoca - F 34 2 CS Phoenix 2 Galati - F
12:00 Sta - F     CSM Calarasi - F
         
Ora Terenul 3 Scor  
8:00 ACS BC Lions 2 Craiova 4 33 CSS Bacau
9:00 CSU 1 Ploiesti 16 20 ACS MC Ball 1 Mangalia
10:00 ACS Toyin 2 Constanta 6 25 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti
11:00 CS Olimpia 3 Bucuresti - F 25 22 CS Galactica Cluj - F
12:00 CS Phoenix 1 Galati - F 22 4 LPS Alba Iulia - F
         
Ora Terenul 4 Scor  
8:00 ACS Eco Sport Team Sibiu 29 8 CSU 4 Ploiesti
9:00 ACS Dan Dacian 5 Bucuresti 5 28 ABC Together Targu Mures
10:00 AS Baschet Star 2 Oradea 10 14 BC Slam 3 Bucuresti
11:00 CSS Bega Timisoara - F 30 2 CS Phoenix 3 Galati - F
12:00 CSS Craiova - F 27 8 C Sportul Studentesc Dan Dacian 2 Bucuresti - F
         
Ora Terenul 5 Scor  
8:00 CS Miandra Buzau 15 11 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca
9:00 CS Cuza Sport 2 Braila 12 20 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti
10:00 CN Aurel Vlaicu Bucuresti 32 12 BC Fan Baschet Otopeni
11:00 C Sportul Studentesc Dan Dacian 1 Bucuresti - F 27 4 CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F
12:00 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 34 9 CS Otopeni - F
         
Ora Terenul 6 Scor  
8:00 CS Cuza Sport 1 Braila 5 15 BC Slam 4 Bucuresti
9:00 ACS Tonika Pucioasa 46 2 CSU 2 Ploiesti
10:00 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 45 4 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti
11:00 ACS Leii Bucuresti - F 2 13 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea - F
12:00 Sta - F     CS Laguna Constanta - F
         
Ora Terenul 7 Scor  
8:00 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 61 3 CSS Sighetu Marmatiei
9:00 ACS BC Lions 1 Craiova 47 4 Sonics Junior Barlad
10:00 CS Dream Team Basketball Caracal 7 21 ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti
11:00 CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca 34 3 CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti
12:00 ACS Fly OC 1 Constanta 8 42 BC Slam 1 Bucuresti
  CSS Targu Jiu sta    
         
Ora Terenul 8 Scor  
8:00 ACS Stomart Iasi 0 20 CS Dinamo CSS 6 1 Bucuresti
9:00 ACS Soimii Albi Bucuresti 12 15 AS Baschet Star 4 Oradea
10:00 ACS Toyin 1 Constanta 5 26 BC Valbon Arad
11:00 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 19 2 ACS ADEP Satu Mare - F
12:00 Sta     AS Baschet Star 1 Oradea
  ACS Gladius Targu Mures - F sta    
         
Ora Terenul 9 Scor  
8:00 ABC Laguna Bucuresti 38 6 CS Phoenix 2 Galati
9:00 AS Baschet Star 3 Oradea 9 23 CS Phoenix 1 Galati
10:00 CSS Targoviste 7 5 CS Laguna Constanta
11:00 ACS Teksab Bucuresti 1 57 ACS Leii Bucuresti
         
Ora Terenul 10 Scor  
8:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 38 9 CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti
9:00 CS MP Sport Timisoara 28 12 BC Slam 2 Bucuresti
10:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca 27 15 ACS TDM Basketball Academy Satu Mare
11:00 ASC Lucky Dragons Tg Mures 32 5 ACS BC Lions 3 Craiova
         
Ora Terenul 11 Scor  
8:00 ACS Baller 2 Bucuresti 15 23 CSS Giurgiu
9:00 CSS Sibiu 19 16 CS Juniors Craiova
10:00 ACS Magic Champions Bucuresti 62 4 CSU 3 Ploiesti
11:00 BC Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea 7 17 ACS Solaris Ploiesti
  CSS Nr 5 Bucuresti sta    
         
Ora Terenul 12 - sala  Scor  
8:00 BC Mures Tg Mures 42 4 ACS MC Ball 2 Mangalia
9:00 ACS Fly OC 2 Constanta 13 24 ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti
10:00 ACS Total Sport Bucuresti 20 1 BC Galactica Brasov
11:00 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 19 12 ACS Gladius Targu Mures
12:00 CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 7 34 ACS Play Ball Bucuresti
         
Ora Terenul 13 - sala  Scor  
8:00 Sta     CS Phoenix Constanta
9:00 Sta     CSO Voluntari
10:00 Sta     BC Junior Iasi
11:00 Sta     ACS Champions Bucuresti
12:00 Sta     CS Spike Bucuresti
         
Ora Terenul 14 - sala  Scor  
         
         
Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor  
15:30 CSU 3 Ploiesti 4 21 CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca
16:30 CS Phoenix Constanta 8 55 ACS Magic Champions Bucuresti
17:30 CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti 7 30 CS MP Sport Timisoara
18:30 ACS TDM Basketball Academy Satu Mare 24 36 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova
19:30 BC Fan Baschet Otopeni 24 4 CS Miandra Buzau
         
Ora Terenul 2 - Pigna
Scor  
15:30 CS Spike Bucuresti 26 10 AS Baschet Star 3 Oradea
16:30 CS Phoenix 1 Galati 39 7 CSS Targoviste
17:30 BC Slam 2 Bucuresti 17 27 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca
18:30 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti 6 15 CS Cuza Sport 1 Braila
19:30 AS Baschet Star 1 Oradea 38 11 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti
         
Ora Terenul 3 Scor  
15:30 BC Galactica Brasov 7 50 BC Mures Tg Mures
16:30 CSO Voluntari 9 20 ACS Total Sport Bucuresti
17:30 CSS Giurgiu 28 9 CSS Sibiu
18:30 ACS Champions Bucuresti 12 19 ACS Baller 2 Bucuresti
19:30 ACS Gladius Targu Mures 32 5 BC Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea
         
Ora Terenul 4 Scor  
15:30 CS Phoenix 2 Galati 32 3 ACS Fly OC 2 Constanta
16:30 BC Junior Iasi 5 22 ABC Laguna Bucuresti
17:30 CSU 2 Ploiesti 8 31 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca
18:30 ACS Leii Bucuresti 30 47 ASC Lucky Dragons Tg Mures
19:30        
         
Ora Terenul 5 Scor  
15:30 BC Slam 4 Bucuresti 7 39 ACS Tonika Pucioasa
16:30 CS Universitar Sibiu 36 6 AS Baschet Star 5 Oradea
17:30 ACS Axiopolis Cernavoda 8 40 CS Viitorul Deva
18:30 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 31 15 CSS Nr 4  - 1 Bucuresti
19:30        
  ACS BC Lions 3 Craiova sta    
         
Ora Terenul 6 Scor  
15:30 CS Triumph Radauti 44 2 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova
16:30 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei 9 30 ACS Baller 1 Bucuresti
17:30 ACS Vilis Bucuresti 16 21 LPS CSU  Pitesti
18:30 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 20 3 CS Cuza Sport 2 Braila
19:30        
         
Ora Terenul 7 Scor  
15:30 CSS Bacau 1 32 CSU 1 Ploiesti
16:30 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 11 3 ACS BC Lions 2 Craiova
17:30 ACS MC Ball 1 Mangalia 39 0 ACS Toyin 2 Constanta
18:30 CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti 8 20 ACS Fly OC 1 Constanta
19:30        
Ora Terenul 8 Scor  
15:30 CSU 4 Ploiesti 11 7 ACS Dan Dacian 5 Bucuresti
16:30 BC Slam 3 Bucuresti 5 24 ACS Eco Sport Team Sibiu
17:30 ABC Together Targu Mures 26 3 AS Baschet Star 2 Oradea
18:30 CSS Targu Jiu 19 17 CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca
19:30 BC Slam 1 Bucuresti sta    
         
Ora Terenul 9 Scor  
15:30 ACS Play Ball Bucuresti     Sta
16:30 CS Laguna Constanta     Sta
17:30 CS Juniors Craiova     Sta
18:30 ACS MC Ball 2 Mangalia     Sta
         
  Terenul 10 Scor  
15:30 CSS Sighetu Marmatiei 12 49 ACS BC Lions 1 Craiova
16:30 ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti 11 54 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca
17:30 Sonics Junior Barlad 11 33 CS Dream Team Basketball Caracal
18:30 CSS Nr 5 Bucuresti 66 2 ACS Teksab Bucuresti
         
  Terenul 11 Scor  
15:30 CS Dinamo CSS 6 1 Bucuresti 40 5 ACS Soimii Albi Bucuresti
16:30 BC Valbon Arad 26 28 ACS Stomart Iasi
17:30 AS Baschet Star 4 Oradea 21 8 ACS Toyin 1 Constanta
18:30 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti 5 44 CN Aurel Vlaicu Bucuresti
19:30 ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti     Sta

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.