Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Liga nationala de minibaschet

Miercuri, 29 iunie 2016

Programul jocurilor zilei de miercuri 29.06.2016 - Baby Baschet

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor    
8:00 CS Phoenix 1 Galati - F 12 24 C Sportul Studentesc Dan Dacian 1 Bucuresti - F 1 - 16 - BBF
9:00 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea - F 15 2 CSS Craiova - F 1 - 16 - BBF
10:00 BC Valbon Arad 20 35 CS Dinamo CSS 6 1 Bucuresti  
11:00 CN Aurel Vlaicu Bucuresti 49 7 CS Cuza Sport 2 Braila  
12:00 CS Miandra Buzau 16 7 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti  
           
Ora Terenul 2 - Pigna
Scor    
8:00 CSS Bega Timisoara - F 16 21 ACS Gladius Targu Mures - F 1 - 16 - BBF
9:00 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 11 20 CSS CSM Ploiesti - F 1 - 16 - BBF
10:00 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti 11 24 BC Slam 4 Bucuresti  
11:00 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 12 39 ACS Tonika Pucioasa  
12:00 CS Cuza Sport 1 Braila 5 11 CSU 2 Ploiesti  
           
Ora Terenul 3 Scor    
8:00 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 38 8 CS Galactica Cluj - F 1 - 16 - BBF
9:00 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 50 4 CSM Calarasi - F 1 - 16 - BBF
10:00 ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti 22 11 CSS Sighetu Marmatiei  
11:00 CS Dream Team Basketball Caracal 10 24 ACS BC Lions 1 Craiova  
12:00 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 75 7 Sonics Junior Barlad  
           
Ora Terenul 4 Scor    
8:00 CS Heroes Cluj-Napoca - F 34 10 CS Laguna Constanta - F 1 - 16 - BBF
9:00 CS Olimpia 3 Bucuresti - F 39 7 ACS Leii Bucuresti - F 1 - 16 - BBF
10:00 BC Fan Baschet Otopeni 34 5 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca  
11:00 ACS Toyin 1 Constanta 13 21 ACS Soimii Albi Bucuresti  
12:00 ACS Stomart Iasi 22 14 AS Baschet Star 4 Oradea  
           
Ora Terenul 5 Scor    
8:00 ACS Axiopolis Cernavoda 7 34 CS Universitar Sibiu  
9:00 CSS Nr 4  - 1 Bucuresti 49 5 AS Baschet Star 5 Oradea  
10:00 CS Viitorul Deva 12 34 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti  
11:00 CSS Targu Jiu 73 4 CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti  
12:00 CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca 14 25 BC Slam 1 Bucuresti  
  ACS Fly OC 1 Constanta sta      
           
Ora Terenul 6 Scor    
8:00 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei 26 30 CS Triumph Radauti  
9:00 LPS CSU  Pitesti 24 3 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova  
10:00 ACS Baller 1 Bucuresti 33 9 ACS Vilis Bucuresti  
11:00 BC Galactica Brasov 30 16 ACS MC Ball 2 Mangalia  
12:00 BC Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea 6 23 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti  
  ACS Total Sport Bucuresti     Sta  
Ora Terenul 7 Scor    
8:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 4 36 CSS Bacau  
9:00 ACS Toyin 2 Constanta 5 56 CSU 1 Ploiesti  
10:00 ACS BC Lions 2 Craiova 6 48 ACS MC Ball 1 Mangalia  
11:00 BC Mures Tg Mures 18 7 CSO Voluntari  
12:00 CSS Nr 5 Bucuresti 41 7 ACS Leii Bucuresti  
  Sta     ACS Gladius Targu Mures  
Ora Terenul 8 Scor    
8:00 BC Slam 3 Bucuresti 16 10 CSU 4 Ploiesti  
9:00 AS Baschet Star 2 Oradea 7 13 ACS Dan Dacian 5 Bucuresti  
10:00 ACS Eco Sport Team Sibiu 11 22 ABC Together Targu Mures  
11:00 ACS Solaris Ploiesti 5 22 AS Baschet Star 1 Oradea  
12:00          
           
Ora Terenul 9 Scor    
8:00 BC Junior Iasi 11 12 CS Phoenix 2 Galati  
9:00 ABC Laguna Bucuresti 36 0 ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti  
10:00 ACS TDM Basketball Academy Satu Mare 23 14 CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti  
11:00 ACS Teksab Bucuresti 5 14 ACS BC Lions 3 Craiova  
  Sta     ACS Fly OC 2 Constanta  
Ora Terenul 10 Scor    
8:00 CS Phoenix Constanta 26 8 CSU 3 Ploiesti  
9:00 ACS Magic Champions Bucuresti 51 27 ACS Play Ball Bucuresti  
10:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca 22 14 CS MP Sport Timisoara  
11:00 ACS Baller 2 Bucuresti 22 14 CS Juniors Craiova  
  Sta     CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca  
Ora Terenul 11 Scor    
8:00 CS Laguna Constanta 5 50 CS Spike Bucuresti  
9:00 CSS Targoviste 17 26 AS Baschet Star 3 Oradea  
10:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 47 14 BC Slam 2 Bucuresti  
11:00 ACS Champions Bucuresti 11 28 CSS Giurgiu  
  Sta     CS Phoenix 1 Galati  
Ora Terenul 12 - sala  Scor    
8:00 ACS ADEP Satu Mare - F 19 5 CS Phoenix 3 Galati - F 17 - 25 - BBF
9:00 BC Valbon Arad - F 44 4 BC Sirius Targu Mures - F 17 - 25 - BBF
10:00 CS Phoenix 2 Galati - F 4 19 CS Otopeni - F 17 - 25 - BBF
  ACS BC Lions 3 Craiova sta      
           
           
Ora Terenul 13 - sala  Scor    
8:00 C Sportul Studentesc Dan Dacian 2 Bucuresti - F     Sta 17 - 25 - BBF
9:00 CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F     Sta 17 - 25 - BBF
10:00 Sta     CSS Sibiu  
11:00 LPS Alba Iulia - F     Sta 17 - 25 - BBF
           
Ora Terenul 1 Scor    
  BC Valbon Arad - F     Sta 17 - 25 - BBF
18:00 CS Phoenix 3 Galati - F 14 15 C Sportul Studentesc Dan Dacian 2 Bucuresti - F 17 - 25 - BBF
19:00 ACS Leii Bucuresti - F 8 47 CS Heroes Cluj-Napoca - F 1 - 16 - BBF
           
Ora Terenul 2 Scor    
18:00 BC Sirius Targu Mures - F 4 18 CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F 17 - 25 - BBF
19:00 CSS Craiova - F 5 27 CS Phoenix 1 Galati - F 1 - 16 - BBF
20:00          
  CS Phoenix 2 Galati - F     Sta 17 - 25 - BBF
           
Ora Terenul 3 Scor    
18:00          
19:00 ACS Gladius Targu Mures - F 4 46 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 1 - 16 - BBF
20:00 CSS CSM Ploiesti - F 12 0 CSS Bega Timisoara - F 1 - 16 - BBF
           
Ora Terenul 4 Scor    
18:00 ACS ADEP Satu Mare - F     Sta 17 - 25 - BBF
19:00 CSM Calarasi - F 2 51 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 1 - 16 - BBF
20:00 CS Galactica Cluj - F 6 46 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 1 - 16 - BBF

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.