Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Liga nationala de minibaschet

Joi, 30 iunie 2016

Programul jocurilor zilei de joi 30.06.2016 - Baby Baschet

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 - Banca Transilvania Scor      
8:00 CN Aurel Vlaicu Bucuresti 37 6 ACS Baller 2 Bucuresti Last 32 - BBM 1
9:00 ACS Tonika Pucioasa 56 5 CS Phoenix 2 Galati Last 32 - BBM 2
10:00 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 74 15 ACS Stomart Iasi Last 32 - BBM 3
11:00 CSM Calarasi - F 5 22 CS Galactica Cluj - F 1 - 16 - BBF  
12:00 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 20 14 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 1 - 16 - BBF  
             
Ora Terenul 2 - Pigna Scor      
8:00 CS Dinamo CSS 6 1 Bucuresti 35 21 ACS Play Ball Bucuresti Last 32 - BBM 4
9:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 40 14 ASC Lucky Dragons Tg Mures Last 32 - BBM 5
10:00 LPS CSU  Pitesti 10 19 CSS Nr 4  - 1 Bucuresti Last 32 - BBM 6
11:00 ACS Leii Bucuresti - F 6 23 CS Laguna Constanta - F 1 - 16 - BBF  
12:00 CS Heroes Cluj-Napoca - F 23 13 CS Olimpia 3 Bucuresti - F 1 - 16 - BBF  
             
Ora Terenul 3 Scor      
8:00 ACS MC Ball 1 Mangalia 47 11 ACS Total Sport Bucuresti Last 32 - BBM 7
9:00 ABC Together Targu Mures 25 12 ACS Eco Sport Team Sibiu Last 32 - BBM 8
10:00 BC Mures Tg Mures 12 14 ACS BC Lions 1 Craiova Last 32 - BBM 9
11:00 CSS Craiova - F 4 38 C Sportul Studentesc Dan Dacian 1 Bucuresti - F 1 - 16 - BBF  
12:00 CS Phoenix 1 Galati - F 7 11 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea - F 1 - 16 - BBF  
             
Ora Terenul 4 Scor      
8:00 AS Baschet Star 1 Oradea 32 17 CS Phoenix 1 Galati Last 32 - BBM 10
9:00 ABC Laguna Bucuresti 23 13 CSS Targu Jiu Last 32 - BBM 11
10:00 ACS Magic Champions Bucuresti 31 14 BC Fan Baschet Otopeni Last 32 - BBM 12
11:00 CSS CSM Ploiesti - F 26 10 ACS Gladius Targu Mures - F 1 - 16 - BBF  
12:00 CSS Bega Timisoara - F 6 35 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 1 - 16 - BBF  
             
Ora Terenul 5 Scor      
8:00 CS Spike Bucuresti 12 20 ACS Baller 1 Bucuresti Last 32 - BBM 13
9:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 42 13 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca Last 32 - BBM 14
10:00 Sonics Junior Barlad 9 39 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca    
11:00 ACS MC Ball 2 Mangalia 6 19 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti    
12:00 AS Baschet Star 4 Oradea 33 16 CSS Sibiu    
             
Ora Terenul 6 Scor      
8:00 CSS Giurgiu 23 45 CSU 1 Ploiesti Last 32 - BBM 15
9:00 CSS Nr 5 Bucuresti 45 21 BC Slam 1 Bucuresti Last 32 - BBM 16
10:00 ACS Toyin 1 Constanta 6 21 ACS Solaris Ploiesti    
11:00 BC Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea 9 25 BC Junior Iasi    
12:00 CS Viitorul Deva 20 6 ACS BC Lions 3 Craiova    
             
Ora Terenul 7 Scor      
8:00 ACS Axiopolis Cernavoda 8 11 CS Miandra Buzau    
9:00 ACS ADEP Satu Mare - F 27 7 C Sportul Studentesc Dan Dacian 2 Bucuresti - F 17 - 25 - BBF  
10:00 ACS Fly OC 2 Constanta 4 50 CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca    
11:00 ACS Vilis Bucuresti 17 8 ACS Fly OC 1 Constanta    
12:00 AS Baschet Star 2 Oradea 9 6 CS Cuza Sport 1 Braila    
             
Ora Terenul 8 Scor      
8:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 2 12 CSU 2 Ploiesti    
9:00 CSU 3 Ploiesti 5 18 AS Baschet Star 3 Oradea    
10:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 14 4 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti    
11:00 ACS Toyin 2 Constanta 6 17 ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti    
12:00 CS Laguna Constanta 6 39 CS MP Sport Timisoara    
  CS Phoenix 3 Galati - F     Sta 17 - 25 - BBF  
             
Ora Terenul 9 Scor      
8:00 CSU 4 Ploiesti 5 33 BC Valbon Arad    
9:00 BC Slam 2 Bucuresti 21 12 ACS Champions Bucuresti    
10:00 BC Galactica Brasov 16 21 CSS Sighetu Marmatiei    
11:00 CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti 20 21 CS Universitar Sibiu    
12:00 CS Juniors Craiova 11 41 ACS Leii Bucuresti    
             
Ora Terenul 10 Scor      
8:00 BC Valbon Arad - F 18 12 CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F 17 - 25 - BBF  
9:00 ACS Teksab Bucuresti 9 45 CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca    
10:00 ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti 4 18 AS Baschet Star 5 Oradea    
11:00 ACS Gladius Targu Mures 32 4 ACS Soimii Albi Bucuresti    
12:00            
  BC Sirius Targu Mures - F     Sta 17 - 25 - BBF  
  CS Triumph Radauti     Sta    
             
Ora Terenul 11 Scor      
8:00 CS Phoenix 2 Galati - F 3 13 LPS Alba Iulia - F 17 - 25 - BBF  
9:00 CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti 6 29 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca    
10:00 CS Phoenix Constanta 8 20 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei    
11:00 CS Cuza Sport 2 Braila 7 32 BC Slam 4 Bucuresti    
12:00 CSS Targoviste 19 5 ACS BC Lions 2 Craiova    
  CS Otopeni - F     Sta 17 - 25 - BBF  
  CSS Bacau     Sta    
Ora Terenul 12 - sala  Scor      
8:00 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti 2 32 CS Dream Team Basketball Caracal    
9:00 ACS TDM Basketball Academy Satu Mare 30 7 ACS Dan Dacian 5 Bucuresti    
10:00            
11:00            
  BC Slam 3 Bucuresti     Sta    
  CSO Voluntari     Sta    
             
Ora Terenul 1 - Banca Transilvania Scor      
15:30 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca 44 7 ACS MC Ball 2 Mangalia    
16:30 CSS Sibiu 14 26 Sonics Junior Barlad    
17:30 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 19 14 AS Baschet Star 4 Oradea    
18:30 CN Aurel Vlaicu Bucuresti 35 27 ACS Tonika Pucioasa Last 16 - BBM 1
19:30 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 48 29 CS Dinamo CSS 6 1 Bucuresti Last 16 - BBM 2
             
Ora Terenul 2 - Pigna Scor      
15:30 ACS Solaris Ploiesti 30 4 BC Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea    
16:30 ACS BC Lions 3 Craiova 10 9 ACS Toyin 1 Constanta    
17:30 BC Junior Iasi 7 21 CS Viitorul Deva    
18:30 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 27 5 CSS Nr 4  - 1 Bucuresti Last 16 - BBM 3
19:30 ACS MC Ball 1 Mangalia 28 13 ABC Together Targu Mures Last 16 - BBM 4
             
Ora Terenul 3 Scor      
15:30 CS Miandra Buzau 44 7 ACS Fly OC 2 Constanta    
16:30 ACS Fly OC 1 Constanta 54 17 ACS Axiopolis Cernavoda    
17:30 CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 8 27 ACS Vilis Bucuresti    
18:30 ACS BC Lions 1 Craiova 33 34 AS Baschet Star 1 Oradea Last 16 - BBM 5
19:30 ABC Laguna Bucuresti 12 29 ACS Magic Champions Bucuresti Last 16 - BBM 6
             
Ora Terenul 4 Scor      
15:30 CSU 2 Ploiesti 24 6 CSU 3 Ploiesti    
16:30 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti 11 6 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova    
17:30 AS Baschet Star 3 Oradea 15 32 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti    
18:30 ACS Baller 1 Bucuresti 14 19 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova Last 16 - BBM 7
19:30 CSU 1 Ploiesti 34 42 CSS Nr 5 Bucuresti Last 16 - BBM 8
             
Ora Terenul 5 Scor      
15:30 ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti 28 11 CS Laguna Constanta    
16:30 CS Cuza Sport 1 Braila 14 16 ACS Toyin 2 Constanta    
17:30 CS MP Sport Timisoara 51 8 AS Baschet Star 2 Oradea    
18:30 ACS Baller 2 Bucuresti 12 5 CS Phoenix 2 Galati 17 - 32 - BBM 1
19:30 ACS Stomart Iasi 29 34 ACS Play Ball Bucuresti 17 - 32 - BBM 2
             
Ora Terenul 6 Scor      
15:30 BC Valbon Arad 34 11 BC Slam 2 Bucuresti    
16:30 CSS Sighetu Marmatiei 26 17 CSU 4 Ploiesti    
17:30 ACS Champions Bucuresti 31 15 BC Galactica Brasov    
18:30 ASC Lucky Dragons Tg Mures 12 15 LPS CSU  Pitesti 17 - 32 - BBM 3
19:30 ACS Total Sport Bucuresti 14 9 ACS Eco Sport Team Sibiu 17 - 32 - BBM 4
             
Ora Terenul 7 Scor      
15:30 CS Universitar Sibiu 27 12 CS Juniors Craiova    
16:30 ACS Soimii Albi Bucuresti 25 20 CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti    
17:30 ACS Leii Bucuresti 14 23 ACS Gladius Targu Mures    
18:30 BC Mures Tg Mures 25 11 CS Phoenix 1 Galati 17 - 32 - BBM 5
19:30 CSS Targu Jiu 25 33 BC Fan Baschet Otopeni 17 - 32 - BBM 6
             
Ora Terenul 8 Scor      
15:30 CS Triumph Radauti 37 2 ACS Teksab Bucuresti    
16:30 CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca 25 4 ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti    
17:30 BC Slam 4 Bucuresti 4 18 CSS Targoviste    
18:30 CS Spike Bucuresti 23 12 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 17 - 32 - BBM 7
19:30 CSS Giurgiu 24 37 BC Slam 1 Bucuresti 17 - 32 - BBM 8
  AS Baschet Star 5 Oradea     Sta    
  ACS BC Lions 2 Craiova     Sta    
             
Ora Terenul 9 Scor      
15:30 CSS Bacau 51 2 CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti    
16:30 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 10 28 CS Phoenix Constanta    
17:30 BC Slam 3 Bucuresti 18 13 CS Cuza Sport 2 Braila    
18:30 CSO Voluntari 30 3 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti    
19:30 CS Dream Team Basketball Caracal 14 23 ACS TDM Basketball Academy Satu Mare    
  ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei     Sta    
  ACS Dan Dacian 5 Bucuresti     Sta    
             
Ora Terenul 12 - sala  Scor      
17:30 C Sportul Studentesc Dan Dacian 1 Bucuresti - F 15 7 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea - F 1 - 16 - BBF  
18:30 CS Otopeni - F 18 21 LPS Alba Iulia - F 17 - 25 - BBF  
20:00 CS Laguna Constanta - F 8 21 CS Olimpia 3 Bucuresti - F 1 - 16 - BBF  

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.