Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Liga nationala de minibaschet

Vineri, 1 iulie 2016

Programul jocurilor zilei de vineri 01.07.2016 - Baby Baschet

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor      
8:00 ACS Baller 2 Bucuresti 12 23 ACS Play Ball Bucuresti 17 - 24 - BBM 1
9:00 C Sportul Studentesc Dan Dacian 1 Bucuresti - F 20 34 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F Q - BBF 1
10:00 CN Aurel Vlaicu Bucuresti 30 29 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca Q - BBM 1
11:00 AS Baschet Star 5 Oradea 7 37
CS Triumph Radauti    
12:00 ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti 10
9 ACS Teksab Bucuresti    
  CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca     Sta    
             
Ora Terenul 2 - Pigna
Scor      
8:00 LPS CSU  Pitesti 7 10 ACS Total Sport Bucuresti 17 - 24 - BBM 2
9:00 CSS CSM Ploiesti - F 30 8 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea - F Q - BBF 2
10:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 31 28 ACS MC Ball 1 Mangalia Q - BBM 2
11:00 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei 8 28
CSS Bacau    
12:00 CS Phoenix Constanta 17
3 CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti    
  CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca     Sta    
             
Ora Terenul 3 Scor      
8:00 BC Mures Tg Mures 14 17 BC Fan Baschet Otopeni 17 - 24 - BBM 3
9:00 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 29 13 CS Olimpia 3 Bucuresti - F Q - BBF 3
10:00 AS Baschet Star 1 Oradea 18 34 ACS Magic Champions Bucuresti Q - BBM 3
11:00 ACS BC Lions 2 Craiova 4 7
BC Slam 3 Bucuresti    
12:00 CSS Targoviste 17
7 CS Cuza Sport 2 Braila    
  BC Slam 4 Bucuresti     Sta    
             
Ora Terenul 4 Scor      
8:00 CS Spike Bucuresti 8 27 BC Slam 1 Bucuresti 17 - 24 - BBM 4
9:00 CS Heroes Cluj-Napoca - F 13 34 CS Olimpia 2 Bucuresti - F Q - BBF 4
10:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 19 24 CSS Nr 5 Bucuresti Q - BBM 4
11:00 ACS Dan Dacian 5 Bucuresti 2 27
CSO Voluntari    
12:00 ACS TDM Basketball Academy Satu Mare 24
4 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti    
  CS Dream Team Basketball Caracal     Sta    
             
Ora Terenul 5 Scor      
8:00 CS Phoenix 1 Galati - F 21 11 CSS Bega Timisoara - F 9 - 16 - BBF 1
9:00 ACS Tonika Pucioasa 34 24 CS Dinamo CSS 6 1 Bucuresti 9 - 16 - BBM 1
10:00 CS Phoenix 2 Galati 7 33 ACS Stomart Iasi 25 - 32 - BBM 1
11:00 CSS Sibiu 12 29
CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca    
12:00 AS Baschet Star 4 Oradea 24
9 ACS MC Ball 2 Mangalia    
             
Ora Terenul 6 Scor      
8:00 ACS Gladius Targu Mures - F 19 10 CSS Craiova - F 9 - 16 - BBF 2
9:00 CSS Nr 4  - 1 Bucuresti 38 12 ABC Together Targu Mures 9 - 16 - BBM 2
10:00 ASC Lucky Dragons Tg Mures 28 19 ACS Eco Sport Team Sibiu 25 - 32 - BBM 2
11:00 Sonics Junior Barlad 10 31
ACS Dan Dacian 2 Bucuresti    
12:00 ACS Toyin 1 Constanta 17
15 BC Junior Iasi    
             
Ora Terenul 7 Scor      
8:00 CS Galactica Cluj - F 24 6 ACS Leii Bucuresti - F 9 - 16 - BBF 3
9:00 ACS BC Lions 1 Craiova 13 16 ABC Laguna Bucuresti 9 - 16 - BBM 3
10:00 CS Phoenix 1 Galati 35 31 CSS Targu Jiu 25 - 32 - BBM 3
11:00 ACS BC Lions 3 Craiova 4 33
ACS Solaris Ploiesti    
12:00 CS Viitorul Deva 51
4 BC Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea    
             
Ora Terenul 8 Scor      
8:00 CS Laguna Constanta - F 5 4 CSM Calarasi - F 9 - 16 - BBF 4
9:00 ACS Baller 1 Bucuresti 10 13 CSU 1 Ploiesti 9 - 16 - BBM 4
10:00 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 10 29 CSS Giurgiu 25 - 32 - BBM 4
11:00 CSS Sighetu Marmatiei 7 15
BC Valbon Arad    
12:00 BC Galactica Brasov 6 15
BC Slam 2 Bucuresti    
             
Ora Terenul 9 Scor      
8:00 ACS Fly OC 1 Constanta 22 7 CS Miandra Buzau    
9:00 ACS Vilis Bucuresti 46 2 ACS Fly OC 2 Constanta    
10:00 ACS Axiopolis Cernavoda 5 27 CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca    
11:00 CSU 4 Ploiesti 10 12
ACS Champions Bucuresti    
12:00 CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti 6 39
ACS Leii Bucuresti    
             
Ora Terenul 10 Scor      
8:00 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti 16 24 CSU 2 Ploiesti    
9:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 27
6 CSU 3 Ploiesti    
10:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 8 35 AS Baschet Star 3 Oradea    
11:00 ACS Soimii Albi Bucuresti 17 32
CS Universitar Sibiu    
12:00 ACS Gladius Targu Mures 31
9 CS Juniors Craiova    
             
Ora Terenul 11 Scor      
8:00 CS Cuza Sport 1 Braila 12 27 ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti    
9:00 AS Baschet Star 2 Oradea 16 15 CS Laguna Constanta    
10:00 ACS Toyin 2 Constanta 5 22 CS MP Sport Timisoara    
11:00            
             
Ora Terenul 12 - sala  Scor      
8:00 ACS ADEP Satu Mare - F 17 12 LPS Alba Iulia - F 17 - 19 - BBF  
9:00 C Sportul Studentesc Dan Dacian 2 Bucuresti - F 13 36 CS Otopeni - F 20 - 22 - BBF  
10:00 CS Phoenix 3 Galati - F 2 9 CS Phoenix 2 Galati - F 23 - 25 - BBF  
             
  BC Valbon Arad - F     Sta 17 - 19 - BBF  
  CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F     Sta 20 - 22 - BBF  
  BC Sirius Targu Mures - F     Sta 23 - 25 - BBF  
             
Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor      
15:30 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 15 33
ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei    
16:30 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 24 31
CSS CSM Ploiesti - F S - BBF 1
17:30 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 17
12 CS Olimpia 2 Bucuresti - F S - BBF 2
18:30 CN Aurel Vlaicu Bucuresti 34 40
ACS Dan Dacian 1 Bucuresti S - BBM 1
19:30 ACS Magic Champions Bucuresti 21 32
CSS Nr 5 Bucuresti S - BBM 2
             
Ora Terenul 2 - Pigna
Scor      
15:30            
16:30 C Sportul Studentesc
Dan Dacian 1 Bucuresti - F                  18
8 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea - F 5 - 8 - BBF 1
17:30 CS Olimpia 3 Bucuresti - F 12 26
CS Heroes Cluj-Napoca - F 5 - 8 - BBF 2
18:30 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 45 47
ACS MC Ball 1 Mangalia 5 - 8 - BBM 1
19:30 AS Baschet Star 1 Oradea 21 43
ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 5 - 8 - BBM 2
             
Ora Terenul 3 Scor      
15:30 CS Dream Team Basketball Caracal 23
7 ACS Dan Dacian 5 Bucuresti    
16:30 CS Phoenix 1 Galati - F 15
8 ACS Gladius Targu Mures - F 9 - 12 - BBF 1
17:30 CS Galactica Cluj - F 19
13 CS Laguna Constanta - F 9 - 12 - BBF 2
18:30 ACS Tonika Pucioasa 30
17 CSS Nr 4  - 1 Bucuresti 9 - 12 - BBM 1
19:30 ABC Laguna Bucuresti 9 12
CSU 1 Ploiesti 9 - 12 - BBM 2
             
Ora Terenul 4 Scor      
15:30 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca 21
14 AS Baschet Star 4 Oradea    
16:30 CSS Bega Timisoara - F 17
1 CSS Craiova - F 13 - 16 - BBF 1
17:30 ACS Leii Bucuresti - F 14
6 CSM Calarasi - F 13 - 16 - BBF 2
18:30 CS Dinamo CSS 6 1 Bucuresti 25
18 ABC Together Targu Mures 13 - 16 - BBM 1
19:30 ACS BC Lions 1 Craiova 14 15
ACS Baller 1 Bucuresti 13 - 16 - BBM 2
             
Ora Terenul 5 Scor      
15:30 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 28
6 CSS Sibiu    
16:30 ACS Play Ball Bucuresti 13
9 ACS Total Sport Bucuresti 17 - 20 - BBM 1
17:30 BC Fan Baschet Otopeni 20
17 BC Slam 1 Bucuresti 17 - 20 - BBM 2
18:30 ACS Baller 2 Bucuresti 11 19
LPS CSU  Pitesti 21 - 24 - BBM 1
19:30 BC Mures Tg Mures 20 21
CS Spike Bucuresti 21 - 24 - BBM 2
             
Ora Terenul 6 Scor      
15:30 ACS MC Ball 2 Mangalia 14 28
Sonics Junior Barlad    
16:30 ACS Stomart Iasi 42
29 ASC Lucky Dragons Tg Mures 25 - 28 - BBM 1
17:30 CS Phoenix 1 Galati 39
35 CSS Giurgiu 25 - 28 - BBM 2
18:30 CS Phoenix 2 Galati 14 18
ACS Eco Sport Team Sibiu 29 - 32 - BBM 1
19:30 CSS Targu Jiu 28
17 CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 29 - 32 - BBM 2
             
Ora Terenul 7 Scor      
15:30 CS Miandra Buzau 8 27
ACS Vilis Bucuresti    
16:30 CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 24
20 ACS Fly OC 1 Constanta    
17:30 LPS Alba Iulia - F 6 27
BC Valbon Arad - F 17 - 19 - BBF  
18:30 CS Otopeni - F 7 12
CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F 20 - 22 - BBF  
19:30 CS Phoenix 2 Galati - F 9 20
BC Sirius Targu Mures - F 23 - 25 - BBF  
  ACS ADEP Satu Mare - F     Sta 17 - 19 - BBF  
  C Sportul Studentesc Dan Dacian 2 Bucuresti - F   Sta 20 - 22 - BBF  
  CS Phoenix 3 Galati - F     Sta 23 - 25 - BBF  
             
Ora Terenul 8 Scor      
15:30 ACS Fly OC 2 Constanta 17 19
ACS Axiopolis Cernavoda    
16:30 CSU 2 Ploiesti 6 9
ACS Dan Dacian 3 Bucuresti    
17:30 AS Baschet Star 3 Oradea 36
12 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti    
18:30 ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti 34
7 AS Baschet Star 2 Oradea    
19:30 CS MP Sport Timisoara 24
5 CS Cuza Sport 1 Braila    
             
Ora Terenul 9 Scor      
15:30 CSU 3 Ploiesti 4 11
ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova    
16:30 CS Laguna Constanta 6 7
ACS Toyin 2 Constanta    
17:30 BC Valbon Arad 37
12 BC Galactica Brasov    
18:30 ACS Champions Bucuresti 20 26
CSS Sighetu Marmatiei    
19:30 ACS Solaris Ploiesti 19
12 CS Viitorul Deva    
Ora Terenul 10 Scor      
15:30            
16:30 ACS Leii Bucuresti 28
18 ACS Soimii Albi Bucuresti    
17:30 CS Juniors Craiova 15
14 CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti    
18:30 BC Slam 2 Bucuresti 29
8 CSU 4 Ploiesti    
19:30 BC Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea 8 33
ACS Toyin 1 Constanta    
Ora Terenul 11 Scor      
15:30 CS Triumph Radauti 28
5 ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti    
16:30 CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca 18
1 AS Baschet Star 5 Oradea    
17:30 CSS Bacau 37
8 CS Phoenix Constanta    
18:30 BC Junior Iasi 12
10 ACS BC Lions 3 Craiova    
  ACS Teksab Bucuresti     Sta    
  CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti     Sta    
             
Ora Terenul 12 - sala  Scor      
15:30 BC Slam 3 Bucuresti 8 17
CSS Targoviste    
16:30 BC Slam 4 Bucuresti 10 12
ACS BC Lions 2 Craiova    
17:30 CSO Voluntari 17 32
ACS TDM Basketball Academy Satu Mare    
18:30 CS Universitar Sibiu 6 13
ACS Gladius Targu Mures    
  CS Cuza Sport 2 Braila     Sta    
  ACS Dan Dacian 4 Bucuresti     Sta    

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.