Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Liga nationala de minibaschet

Sambata, 2 iulie 2016

Programul jocurilor zilei de sambata 02.06.2016 - Baby Baschet

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor    
8:00 ACS Soimii Albi Bucuresti 17
11 CS Juniors Craiova  
9:00 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 22 23
CS Olimpia 2 Bucuresti - F 3 - 4 - BBF
10:00 CN Aurel Vlaicu Bucuresti 23 31
ACS Magic Champions Bucuresti 3 - 4 - BBM
11:00 CSS CSM Ploiesti - F 18 32
CS Olimpia 1 Bucuresti - F 1 - 2 - BBF
12:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 20 29
CSS Nr 5 Bucuresti 1 - 2 - BBM
           
Ora Terenul 2  - Pigna
Scor    
8:00 ACS MC Ball 1 Mangalia 37 23
ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 5 - 6 - BBM
9:00 CS U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 41
19 AS Baschet Star 1 Oradea 7 - 8 - BBM
10:00 ACS Tonika Pucioasa 23 27
CSU 1 Ploiesti 9 - 10 - BBM
11:00 CS Dinamo CSS 6 1 Bucuresti 25
18 ACS Baller 1 Bucuresti 13 - 14 - BBM
           
Ora Terenul 3 Scor    
8:00 ABC Together Targu Mures 0 20
ACS BC Lions 1 Craiova 15 - 16 - BBM
9:00 ACS Play Ball Bucuresti 12 16
BC Fan Baschet Otopeni 17 - 18 - BBM
10:00 ACS Total Sport Bucuresti 14 29
BC Slam 1 Bucuresti 19 - 20 - BBM
11:00 LPS CSU  Pitesti 8 21
CS Spike Bucuresti 21 - 22 - BBM
12:00 ACS Baller 2 Bucuresti 17 22
BC Mures Tg Mures 23 - 24 - BBM
           
Ora Terenul 4 Scor    
8:00 CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca 22 23
CS Triumph Radauti  
9:00 AS Baschet Star 5 Oradea 19
6 ACS Teksab Bucuresti  
10:00 ACS Stomart Iasi 26
9 CS Phoenix 1 Galati 25 - 26 - BBM
11:00 ASC Lucky Dragons Tg Mures 38 44
CSS Giurgiu 27 - 28 - BBM
12:00 CSS Sighetu Marmatiei 25 29
BC Slam 2 Bucuresti  
  ACS 4 Sports Agronomia 2 Bucuresti     Sta  
           
Ora Terenul 5 Scor    
8:00 CS U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 10 60
CSS Bacau  
9:00 C Sportul Studentesc
Dan Dacian 2 Bucuresti - F                 6
32
CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F 20 - 22 - BBF
10:00 ACS Eco Sport Team Sibiu 10 29
CSS Targu Jiu 29 - 30 - BBM
11:00 CS Phoenix 2 Galati 7 14
CS U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 31 - 32 - BBM
12:00 CSS Nr 4  - 1 Bucuresti 6 26
ABC Laguna Bucuresti 11 - 12 - BBM
  CS Phoenix Constanta     Sta  
           
Ora Terenul 6 Scor    
8:00 BC Slam 4 Bucuresti 17 19
BC Slam 3 Bucuresti  
9:00 ACS BC Lions 2 Craiova 12 16
CS Cuza Sport 2 Braila  
10:00 C Sportul Studentesc
Dan Dacian 1 Bucuresti - F                  27                                       
13 CS Heroes Cluj-Napoca - F 5 - 6 - BBF
11:00 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea - F 20 21
CS Olimpia 3 Bucuresti - F 7 - 8 - BBF
12:00 CS Phoenix 3 Galati - F 7 18
BC Sirius Targu Mures - F 23 - 25 - BBF
  CSS Targoviste     Sta  
           
Ora Terenul 7 Scor    
8:00 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 17 21
CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca  
9:00 Sonics Junior Barlad 18 22
AS Baschet Star 4 Oradea  
10:00 CSS Sibiu 20
11 ACS MC Ball 2 Mangalia  
11:00 CS Phoenix 1 Galati - F 16
12 CS Galactica Cluj - F 9 - 10 - BBF
12:00 ACS Gladius Targu Mures - F 7 12
CS Laguna Constanta - F 11 - 12 - BBF
  LPS Alba Iulia - F     Sta 17 - 19 - BBF
           
Ora Terenul 8 Scor    
8:00 BC Junior Iasi 7 21
ACS Solaris Ploiesti  
9:00 ACS Toyin 1 Constanta 6 19
CS Viitorul Deva  
10:00 ACS BC Lions 3 Craiova 14
3 BC Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea  
11:00 CSS Bega Timisoara - F 16
7 ACS Leii Bucuresti - F 13 - 14 - BBF
12:00 CSS Craiova - F 9
7 CSM Calarasi - F 15 - 16 - BBF
  CS Otopeni - F     Sta 20 - 22 - BBF
  CS Phoenix 2 Galati - F     Sta 23 - 25 - BBF
           
Ora Terenul 9 Scor    
8:00 CS Dream Team Basketball Caracal 8 13
CSO Voluntari  
9:00 ACS Dan Dacian 5 Bucuresti 12
4 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti  
10:00 CS U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 25
10 CS Miandra Buzau  
11:00 ACS Axiopolis Cernavoda 6 52
ACS Vilis Bucuresti  
12:00 ACS Fly OC 1 Constanta 30
10 ACS Fly OC 2 Constanta  
  ACS TDM Basketball Academy Satu Mare     Sta  
           
Ora Terenul 10 Scor    
8:00 AS Baschet Star 3 Oradea 40
8 CSU 2 Ploiesti  
9:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 3 38
ACS Dan Dacian 3 Bucuresti  
10:00 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti 9
8 CSU 3 Ploiesti  
11:00 ACS Leii Bucuresti     CS Universitar Sibiu  
12:00 ACS Champions Bucuresti 0 20
BC Valbon Arad  
Ora Terenul 11 Scor    
8:00 CS MP Sport Timisoara 21
15 ACS 4 Sports Agronomia 1 Bucuresti  
9:00 ACS Toyin 2 Constanta 9 14
AS Baschet Star 2 Oradea  
10:00 CS Cuza Sport 1 Braila 17
6 CS Laguna Constanta  
11:00 CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti 11 20
ACS Gladius Targu Mures  
12:00 CSU 4 Ploiesti 0 26
BC Galactica Brasov  
           
DNP ACS ADEP Satu Mare - F

BC Valbon Arad - F 17 - 19 - BBF
DNP ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei

CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.